Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pajzsmirigy alul-, túlműködés fórum

Pajzsmirigy alul-, túlműködés (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 27. 12:31

Sziasztok! Köszönöm a tanácsokat este megírom az értékeket, ma megyek orvoshoz időpont nélkül remélem azért rám néznek... A házi doki akarta mindenképpen a vizsgálatot a védőnő annyit mondott hogy úgyis rendbe jön de menjek azért el a nődoki meg csak legyintett hogy ez semmi... Így találja ki az ember mi legyen... Remélem csak a füst volt nagy a láng nem... Estére kiderül.

Eddig egyébként semmi gond nem volt a pajzsmirigyemmel úgyhogy gyógyszert se szedtem

2017. ápr. 24. 16:44

Szerintem függ attól, hogy mennyire működik túl. Mennyire? Milyen az értéked? Referenciákat is írnál?

Nem szedsz alulműködésre gyógyszert? Mert ha igen, akkor csökkentsd!

A terhesség elején a babának nincs pm. hormonja, így az anyáét használja, ha kevés a hormon, akkor a baba nem tud fejlődni. A túlműködés sem túl jó, bár szerintem ez mindenképp függ az értékektől. FT3 és FT4 értéket is írd meg!



Ja, keress egy másik dokit addig! Ezzel nem lehet szórakozni. Nem akarlak ijesztgetni semmiképp, de fontos lenne orvossal konzultálnod. csak van helyettese az orvosnak, nem?

2017. ápr. 23. 17:04

Szia!


A lányomnak volt terhesség alatt túlműködése. Én is nagyon megijedtem, mivel nekem volt hyperthyreozisom. Azonnal felhívtam a doktoromat, azt mondta, hogy előfordul a terhesség első szakaszában, nyugodjunk meg, helyre fog állni. És így volt, nem lett semmi baj.


Tehát most azt tudom mondani, hogy nyugodj meg de mindenképp menj el orvoshoz.

2017. ápr. 23. 16:37
Nekem alulműködésem van/volt. A terhesség alatt ugyanúgy szedtem a gyógyszert, csak másképp adagolva. Nem tudom túlműködésnél mi a teendő.
2017. ápr. 23. 15:07

Sziasztok!


Októberre várom második babákat, viszont a labor leletből kiderült hogy pajzsmirigy túlműködésem van. Sajnos az orvos máj.15-ig szabin van holnap a háziorvosommal megpróbálunk kitalálni valamit hogy minnél hamarabb legyen megoldás a problémára de már tiszta idegroncs vagyok. Volt valakinek ilyen problémája várandósság alatt? Köszönöm a segítséget előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook