Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » P3 gyulladást találtak, ascus van a citológiai leletemen. Ki tud erről valamit? Mennyire veszélyes ez? fórum

P3 gyulladást találtak, ascus van a citológiai leletemen. Ki tud erről valamit? Mennyire veszélyes ez? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 20. 18:48
Sziasztok! Akinek ASC-US-t diagnosztizaltak volt valamilyen tünete? Illetve a következő vizsgálat eredménye mi lett. Nekem ezt írta le a citologia metapláziával regeneratiokkal. Fel év múlva kontroll. Az orvos azt mondta legtöbb esetben negatívvá válik fél éven belül. Mégis félek.
13. Milup2 (válaszként erre: 12. - 7f3306618f)
2013. febr. 19. 14:17

Nekem P4 és HPV16 volt. Szövettan: méhnyakrák. Kipakoltak.:((((

A HPV16 volt a "ludas"..:(

2013. febr. 19. 12:24
Sziasztok nekem 2011 ota állandoan p3 as a citom föleg amióta meg lett a kislányunk sose volt jó teggnap újra le vették ha ez se jó akkor mondta a doki meg kel müteni elöre félek még a hpv is rossz 16 os lett .Háromhét mulva megyek vissza az eredményemért akor többet tudok irni mi lesz és hogy mi fog történni azokkal akik ugyan ebbe a helyzetbe van.
2012. jan. 1. 06:15
Mindenki, akinek valamilyen gondja volt tavaly, legyen nagyon boldog és nyavalyamentes 2012-ben...!!!!!!!
2011. dec. 24. 07:54
Békés fa állítást mindenkinek!!!! puszi
9. Milup2 (válaszként erre: 7. - Lélektivornya)
2011. dec. 16. 06:58

Igen, már van 1 kisfiam. Most gyesen vagyok itthon.


Egyik nap befeküdtem a kórházba, másnap már haza is mehettem...

3 hétig nem lehet fürödni..

És majd január elején menjek szövettani eredményért, aztán azzal vissza a dokihoz.


Megemlíteném: Fresh Andit is ezzel műtötték nemrég, de nála úgy volt, hogy egyik nap diagnózis, másnap már műtötték..

Úgyhogy nálam ez a szeptembertől novemberig tartó idő így már soknak tűnik..:S


Igen, ez a HPV16 engem is idegesít...

Tán az ezüstkolloid segít..Vagy majd januárban megbeszélem a dokival...

8. Lélektivornya (válaszként erre: 10. - Milup2)
2011. dec. 15. 19:09

Az érdekes, hogy 2 vizsgálat után műtétet javasoltak. . . Neked van már gyerkőcöd egyébként?

A műtétről mit lehet tudni? Másnap már lehet dolgozni, vagy azért pihenés javasolt utána?

A HPV 16 úgy tudom a legveszélyesebb, tesómnak is az volt, de ő egy év alatt kigygyult belőle, csupán azzal, hogy erősitette az immunrendszerét.

Nekem az a bajom, hogy állandóan fertőzéseim vannak, és igy nem igazán tud meggyógyulni odabent a méhnyakam.

2011. dec. 15. 19:08

Az érdekes, hogy 2 vizsgálat után műtétet javasoltak...Neked van már gyerkőcöd egyébként?

A műtétről mit lehet tudni? Másnap már lehet dolgozni, vagy azért pihenés javasolt utána?

A HPV 16 úgy tudom a legveszélyesebb, tesómnak is az volt, de ő egy év alatt kigygyult belőle, csupán azzal, hogy erősitette az immunrendszerét.

Nekem az a bajom, hogy állandóan fertőzéseim vannak, és igy nem igazán tud meggyógyulni odabent a méhnyakam.

2011. dec. 12. 08:32

Ne izgulj. Ezt a gyulladást szerintem gyógyszerrel le lehet vinni..

Nekem P4 AS-CUS volt, kóros elváltozás a méhnyakon. Megműtöttek. Várom a szövettani eredményt. Ez már azért rosszabb...


Minden rendben lesz!!!

2011. dec. 12. 08:14
nem kaptál rá gyógyszert?
2011. dec. 12. 06:06
Ne aggódj, ez valóban csak gyulladás, kaptam rá kúpot, aztán visszaállt p2-re, azóta is az, ha van a környékeden ceragem központ, ott egy masszázs ágy, és a jáde köves immunerősítő készülék ingyen meggyógyít és nem csak ott, hanem ott is , ahol nem is számítasz rá......
2011. dec. 12. 01:54
Ezt okozhatja a partner mint vírushordozó. Azért csak négy hónap múlva hívtak vissza mert nem komoly. Vannak homeopátiás növény alapú immunitás erősítő készítmények. Érdeklődj a gyógyszertárban. Ha meg szeretnéd magad nyugtatni még jobban a neten az orvostudakozó online ad segítséget.
2011. dec. 12. 01:40

Bemutatkozó szöveg:

p3 gyulladást találtak asc-us van a citologiai leletemen kérdésem az lenne ki tud róla valamit és mennyire veszélyes lehet?nemondtak sokmindent csak annyit 4-honapmulva megkell ismételni mit lehetne rá vagyis ellene szedni˙vagy egyátallán mijen gyógymodal lehet segitteni? kérem segitségetek:Andi

2011. dec. 12. 01:39
Bemutatkozó szöveg: p3 gyulladást találtak asc-us van a citologiai leletemen kérdésem az lenne ki tud róla valamit és mennyire veszélyes leh

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook