Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » P. market dolgozók fórum

P. market dolgozók (beszélgetős fórum)

2009. okt. 31. 21:18

Én dolgoztam ott 2 évvel ezelőtt, anyósom pedig most is ott van. Most csak a saját véleményemet mondhatom el. Eleve, úgy vettek fel, hogy megmondták: túlóra kötelező, de nem tudják, és nem is fogják kifizetni. Csúsztatni talán lehet, de ( nekem sosem jött össze)

Kidolgozod a beled, ha ülsz a kasszában az a baj, ha kicsit lassúbb vagy, azért szólnak, bezzeg leváltani reggelizni, vagy ebédelni, azt rendszeresen elfelejtenek!

Nem egyszer volt, hogy főkasszában ülve, már dél is elmúlt, amikor leváltottak, de akkor is csak úgy, hogy azt mondtam, ha nem jön valaki, akkor bezárom én magam a kasszát, és igenis elmegyek Wc-re, és megreggelizem...

Amikor nagy kegyesen néha időben leváltottak, akkor is ezzel a felkiáltással tették: jó, menj, de siess vissza!

Elmondanám, hogy az ebédidő fél óra lenne,amit sosem tudtam kivenni, viszont a munkaidőben +30 percet számoltak, ó, de sok túlórám volt, és mind elveszett!

Rémálom!!

3. one85 (válaszként erre: 2. - Syria)
2009. ápr. 1. 16:48
sajnos ez a multik,meg a rencereik hibája.tudom ,hogy rosszul esik,de sajna nekünk is rossz.Hidd el nem rakja a dolgozó a töbletet zsebre mert az az állásába kerülne.A p-nek is egy hete ujj a rendszere pl.:a göngyöleg jegyet teljesen le kell vásárolni,az étkezésiből nem lehet visszaadni de pontosan fillérről fillérre azt is le kell vásárolni,ha csak egy doboz cigit akarsz venni azt se engedi a gép.A pénztáros a hiányt fizesse ki de a töbletet zsebre rakaja a P.A dolgozó ha vesz magának valamit egy bizonos héten és véletlen benmarad a jövőhéten is az az élelmiszer azt a tervez kidobja akkor is ha ki sincs bontva.Hidd el ott nem a vásárlónak a legrosszabb,de sajnosmi se válogathatunk manapság a munkahelyek közt ,és örülünk ,hogy ez is van.
2009. ápr. 1. 16:08

Nem dolgozom ott, de rendszeresen vásárolok. Érdekesen működik a bolt!


Többször írtam a panaszkönyvbe, egyetlen egyszer sem méltattak válaszra.


Tavaly júliusban megbízásból visszaváltottam néhány üveget. Mivel a cédulát sajnos beledobták a szatyorba, a kasszánál elfelejtettem odaadni. Otthon a kipakolásnál vettem észre a hibát.

Másnap visszamentem, s kértem a pénzt. Szóba se álltak velem azzal a jelszóval, hogy ki van írva, hogy a göngyölegjegyet csak aznap lehet beváltani. Ez igaz.

De azt gondolom, minden hibát ki lehet javítani. Szerintem. Szerintük nem.

Arra a kérésemre, hogy adják vissza pénzt, az volt a válasz, hogy azt nem lehet, mert akkor az náluk hiányként keletkezik. Oké, mondom, akkor adják vissza az üvegeket. Azt nem lehet, mert már elvitte a kamion!!! Érdekes, mondom, az üvegek, az árukkal együtt nem keletkeztek többletként? Erre sem kaptam választ.


Azóta még gondosabban vásárolok, nemcsak ott, máshol is.

2009. ápr. 1. 14:51
Van itt ilyen ember aki itt dolgozik?Nálatok milyen a munkamorál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook