Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Oxytarm tapasztalatok fórum

Oxytarm tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. jan. 16. 14:25

én is szedtem már 1 vagy 2 évvel ezelőtt, két kúrát csináltam végig, de szünettel.

nekem kifejezetten jót tett. nagyon sokat puffadt előtte a hasam, néha a beleim is fájtak a puffadás miatt. az oxytarmtól sokkal jobban lettem, elmúlt a puffadásom, a gáztermelés is minimálisra csökkent. nekem nagyon sokat segített.

lehet, hogy ismét nem ártana végigcsinálnom egy kúrát, hogy kicsit kitakarítson. nekem sem hasmenésem, sem székrekedésem nem volt tőle.

11. ilda
2007. jan. 16. 13:18
Én is csak egy szemet szedtem és az is nagyon jó volt ,pedig előtte már csak a keserűsó és a mályvatea használt.
2007. jan. 15. 20:52
Én is szedtem, nem előírás szerint, csak naponta 1 szemet. Véleményem szerint így is jót tett az emésztőrendszernek.
2007. jan. 15. 19:18
Én is szedtem már, semmi mellékhatása nem volt.
8. bacsineni (válaszként erre: 4. - Feherliliom)
2007. jan. 15. 19:13
Nekem is rendbehozta a nagydolgomat, ha jol emléksem, a dobozon levő előirás szerint szedtem de csökkentettem az adagot. És nem csinált hasmenést sem.
7. emagdi (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2007. jan. 15. 13:38
köszi! gondoltam, hogy valami marketing-probléma volt, csak az összeg nagysága megdöbbentő. ilyenekért nem szoktak ekkora bírságokat kiszabni. bár lehet, hogy a cégnek nem voltak tehetséges (vagy jó összeköttetéssel bíró) jogászaik...
6. Hoxa
2007. jan. 15. 12:41

"

A GVH szerint a Vivax, Metabol és Oxytarm termékek reklámozása tisztességtelül befolyásolta a fogyasztói döntéseket, mivel azok élelmiszerek, és az Országos Gyógyszerészeti Intézet szerint sem gyógyszernek, sem gyógyhatású készítménynek nem minősíthetők, a cég mégis így reklámozta őket.

"

5. emagdi (válaszként erre: 4. - Feherliliom)
2007. jan. 15. 10:45
szia! pontosan miért büntették meg őket? a termékükkel volt valami probléma, vagy valami egyéb miatt?
2007. jan. 15. 10:40

Sziasztok!


Sok mindent olvastam az Oxytarmról, hogy állítólag hasznos, meg 91 millára büntették őket, úgy hogy most egyenlőre nem mertem beruházni, mert persze ez sem olcsó...

3. win
2007. jan. 14. 08:08
Én is szedtem Oxytarmot, és én is úgy éreztem, hogy rendezte az emésztésemet, mellékhatásokat pedig nem tapasztaltam. Gondolom, ha lennének velel komoly gondok, nem lehetne drogériában is simán leemelni a polcról.
2. dee
2007. jan. 13. 19:51
Nekem nagyon jó véleményem van.Én ezzel gyógyítottam meg magam.Orvos nem igazolta,de én tudom,hogy candida volt a beleimben és a gyomromban.Egy hónapon keresztül mindennap ettem egy Danon Activiát,amibe müzlit kevertem,ittam Normaflor szuszpenziót és napi 2x2 Oxytarmot szedtem.Teljesen tünetmentes lettem és elmúlt a csillapíthatatlan hasmenésem.
2007. jan. 13. 16:43

Sziasztok!

Akinek van az oxytarmmal bármilyen tapasztalata, vagy véleménye, kérlek osszátok meg a többiekkel ebben a topikban!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook