Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Oxytarm tapasztalatok fórum

Oxytarm tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. okt. 30. 13:23
Sziasztok. Már vagy 3 órája mást sem csinálok, csak keresek a neten valami hashajtót. Nekem már évek óta olyan székrekedésem van, hogy őrület. Sok folyadékot iszom, mozgok rendszeresen, a kajára is figyelek. Én is kipróbáltam már nagyon sok mindent, legyen az savanyú-káposzta lé- tejjel, Glutalax -ez kibirhatatlan hasgörcsöt okozott, - nem rég ajánotta valaki a Ferenc József ásványvizet. Na ez jó volt vagy 3 hónapig, de szerintem hozzászokott a szervezetem, és már vagy másfél két hete semmi!! Teljesen el vagyok keseredve, attól félek, hogy bélcsavarodást kapok. Sokat olvastam a mucofalk oreng-ről és az oxytarm-ról, de megoszlanak a vélemények, meg a hashajtó lekvárról is eltérőek a vélemények. Ha valakinek van valami jó bevált módszere, örülnék neki.
2008. szept. 11. 06:18
Sziasztok!Egyszer már csináltam egy 4 hónapos kúrát,akkor nagyon bevált.Én 2 hónapja szedem megint.Azóta nem puffadok,nem görcsöl a hasam.Ha a családban valaki elkap egy bélfertőzést,1 nap alatt rendbeteszi az oxytarm.Pattanásokat személy szerint nem tapasztaltam.
40. Zzzzs
2008. aug. 24. 11:42
Sziasztok! Gyermekkorom óta székrekedésem van. Az orvosok nem tudtak mit tenni, még a Guttalax csepp sem használt. Nagyon bánt hogy egészségesen étkezem, mégis a székrekedésem miatt hízok. Szedtem már többféle kapszulát, és kipróbáltam rengeteg hashajtót. Most úgy döntöttem hogy kipróbálom az oxytarmot. 2 hete szedem, és 1-2 napja kezdődött szerintem a hatása. Nem megy a hasam tőle, de naponta 1-2 alkalommal el tudok menni wc-re. Csak aggaszt a pattanás dolog amit doca írt itt a fórumon. Nekem mindig is tiszta volt a bőröm és nagyon tartok a pattanásoktól. Más is tapasztalt ilyen hatást, vagy csak doca?
2008. aug. 1. 15:00

Sziasztok!

Én 2napja szedem.Nem azért vettem meg mert,nem volt székletem ,hanem azért mert minden nap furcsa morgó hangot hallok a hasam környékén,néha olyan mintha folyna lefelé valami,loccsanó hangok stb. ez lassan egy éve van.Az orvosok semmit se tudtak mondani hogy ez miért lehet,pedig rengeteg kivizsgáláson voltam már és minden rendben van velem.Lehet Candida?Na mindegy.Ha valakinek van valami hasonló tapasztalata kérném hogy írja le ide.Szerintetek hat az oxytarm erre is??Vagy mást is próbáljak??Probiotikumokat már szedtem de eddig azok sem voltak hatásosak.Szerintetek????

38. doca
2008. jún. 6. 06:40

Sziasztok!

Én jó 1 hónapja szedem a napi 2x2 adagban. Hát... először megszüntek az alhasi puffadások, mindennap volt/van székletem, azonban egy idő után nagyon csúnya lett az amúgy tiszta arcbőröm, csupa pattanás... most olvastam Dér Heni fogyókúrájáról szóló cikket, ott nyilatkozott, hogy az első időkben nagyon pattanásos lett, de ez a tisztítókúra hatása... és tényleg, nekem bevált. Még a 8 éves lányaimnak is adom, mert lassú az anyagcseréjük, és az arcbőrön megjelenő mitesszereken kívül, ami pár nam után magától eltűnik, semmi egyéb kellemetlen hatást nem észleltem. Pár kg-ot fogytam, nincs nagy hasam, beleférek a nacikba:)

2008. márc. 10. 09:00

Sziasztok!


2 hétig szedtem, 2x2 adagban. Tapasztalataim: első 1-2 napban nem volt székletem, de rendesen felfújódtam, morgott a hasam, mint egy elefánt, gáz és szag is volt rendesen. :-)) Mivel lassú az anyagcserém, nem is számítottam nagyon másra. Aztán a 3-ik napon beindult...

Elmúlt a puffadás, gázosodás, de a második hét végefelé már vízszerű hasmenésem volt. Mivel üdülni mentem, és nem akartam a pihenésemet megnehezíteni a napi 4-5 WC-re rohangálással, abbahagytam.

Mellékhatások: fogytam 2 kg-t, nem voltam éhes.


az alább olvasottakhoz annyit fűznék hozzá, hogy szerintem fontos, hogy mit eszünk és mennyi folyadékot iszunk, és annak a minősége is fontos. Mert ugye nem mindegy, hogy a napi 1-2 l folyadékot ásványvíz, vagy pl. kóla vagy más agyoncukrozott lónyál formájában visszük be. Nekem egybeesett egy csökkentett szénhidrátos diétával, így én ennek tulajdonítom azt, hogy nem puffadtam 2 nap elteltével. Pedig ettem babot, meg káposztát, stb.

Most elhatároztam, hogy továbbcsinálom a kúrát 1x1-es adagban.

2008. febr. 28. 08:38
Sziasztok! Én több évig szedtem az Oxytarmot! csodát tett székrekedésre és késöbb olyan könnyen teherbe estem ,hogy én is meglepődtem! :) :)
2008. jan. 27. 21:39
Semmi nem történt az Oxytarmtól, pedig beszedtem már a doboz felét.
34. kisslilla (válaszként erre: 33. - Virgilius)
2008. jan. 19. 15:47
Köszi,hogy válaszoltál!
33. virgilius (válaszként erre: 32. - Kisslilla)
2008. jan. 18. 17:26
A Normaflore? Azt antibiotikumos kezelés mellett vagy olyankor szoktuk szedni, ha vírusos hasmenés van a családban. helyreállítja a bélflórát. Nagyon jó erre, de a te problémádra nekem is az Oxytarm ugrott volna be.
2008. jan. 18. 17:25
Én kipróbálánám a Normaflore szuszpenziót is.Van róla valamilyen tapasztalata valakinek? Az én problémám a gyakori puffadás,bélfájdalom és időnként hasmenés.
2008. jan. 18. 16:57
Sziasztok! Én nagyon sok jót olvastam róla,de sajna nekem sincs jó tapasztalatom.Pár napot szedtem,de minden nap hasmenésem lett tőle :(
30. judiit
2007. aug. 26. 15:12

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy kb. hány nap után éreztetek bármilyen apró változást "magatokon"?Én még csak 3.napja szedem az Oxytarmot.

2007. jún. 11. 14:18
Sziasztok! Nekem a lehető legrosszabb tapasztalataim vannak. Kb. 1 hét után hagytam abba, mert ugyan hasmenést nem csinált, de olyan gáztermelődés indult meg, és bocs, de a szaga is olyan volt, hogy katasztrófa :-((( Pont azért kezdtem szedni, hogy az ülő életmód melletti emésztési problémák eltűnjenek, és a visszájára fordult.
2007. jún. 10. 00:04
Velem csodát tett, komolyan! Kicsi koromtól kezdve szenvedtem a székrekedéstől. A végén már örültem ha hetente egyszer sikerült valami... Kínomban hashajtó cseppeket vettem be, ami kipucolt, de utána sokkal rosszabb lett. Úgy gondoltam megér az Oxytarm egy próbát, az ára sem érdekelt, csak segítsen. Kb. 1 hét után éreztem a változást. Teljesen rendbe tette a bélműködésem, sőt a túlzott savképződésem is elmúlt. Fogytam is tőle kb. 8 kg-t, eltűnt a telt belek miatti pocakom. 1 évig szedtem rendszeresen, nem alakult ki függőség, abbahagyása után megmaradt a rendszeres széklet. Most újra tartok egy kúrát, de naponta csak 2 szemet szedek. Nekem az életemet mentette meg!
27. 959ebd0cf5 (válaszként erre: 24. - 0b5f0d1288)
2007. febr. 22. 16:42
sajnos, lejárt a szavatossága
26. figarina (válaszként erre: 25. - Virgilius)
2007. febr. 20. 21:16
Te tudod,nálam 35 éve tartott...
25. virgilius (válaszként erre: 23. - Figarina)
2007. febr. 20. 19:18
Köszi, de nálam ez 30 éve van kb. Persze jobb az óvatosság.
24. 0b5f0d1288 (válaszként erre: 22. - 959ebd0cf5)
2007. febr. 20. 18:44
nem lehet átvenni ha originált?
23. figarina (válaszként erre: 20. - Virgilius)
2007. febr. 20. 18:30
Javaslom a lassú bélmozgás ,puffadás stb miatt vizsgáltasd ki magad,mert engem pár hete műtöttek bélelzáródás és csavarodással,és így kezdődött nálam is,mint amiket te írtál!!
2007. febr. 20. 18:14
Szörnyű hasmenésem lett tőle, pedig nem győztem az adagot is minmálisra venni!Azóta is ott állnak a dobozok, mert egyszerre 3-at vettünk, mert akkor pont lényegesebben olcsóbb volt.Bár így is rohadt drágának találtam.
21. 0b5f0d1288 (válaszként erre: 19. - Win)
2007. febr. 19. 17:44
Köszönöm szépen.
2007. febr. 19. 13:30
Látom, van ilyen fórum is :) Én is csináltam már egy-két kúrát az Oxy-Tarmmal. Előzmény: gyerekkorom óta székrekedésre hajlamos vagyok, lassú az emésztésem, szokott puffadni is a hasam. Az első kúra nagyon látványos eredményt hozott, nem lett tőle hasmenésem, hanem kb normális állapot állt be, minden nap mentem wc-re, és megszűnt a puffadás is. Egy picit talán még fogytam is tőle (nem nagyon szoktam méricskélni magam), de a bőröm nem igazán javult. Utána szünetet tartottam, majd megint elkezdtem a kúrát, akkor már sokkal kevésbé volt látványos a hatása. Azóta néha pár napig szedem, de többnyire nem, de annyira rossz nem lett újra az emésztésem, mint az első kúra előtt volt. Még mindig lassúbb a normálisnál, de nem vészes. Szóval alapvetően jók a tapasztalataim. Hasonló gondokkal küzdő barátnőmnek is ajánlottam, és neki is teljesen jól bevált. Ellenben a férjemnek nem használt egyáltalán. Neki nem lassú az emésztése, inkább gyors, és egyéb emésztési problémái vannak. Ebből az a tanulság, hogy egy bizonyos fajta problémára nagyon jó, de nem nagy általánosságban minden emésztési zavarra.
19. win (válaszként erre: 17. - 0b5f0d1288)
2007. febr. 19. 13:16

Szerintem az Oxytarm-os véleményeket alább elolvashatod, ennél többet, gondolom, aki ide írt, már nem tud mondani.


Ha sok betegséged van, akkor én a helyedben felkeresnék szakorvost, akár több területről is és csak úgy fognék a tisztítókúrához, nehogy valami komoly probléma adódjon.


Egyébként nagyon hatásos és egészséges tisztítókúrának tartják a léböjtkúrákat. A frissen préselt gyümölcs és zöldséglevek nem tartalmaznak olyan anyagokat, mint egy mesterséges szer (pl. Oxytarm), emellett vitamin, ásványianyag van bennük, némi energiát is adnak, és serkentik az emésztést. De ezeket is szigorúan szakember útmutatása alapján és ellenőrzése mellett szabad végezni, ha valaki nem teljesen egészséges.

2007. febr. 19. 09:35
Hát ez idáig nem ideig kaptam segítséget senkitöl?*sírok most nagyon*
2007. febr. 18. 17:11

Szeretném ha segítenétek mert nagyon sok féle betgségem van,de ajánlották hogy egy ugymondd béltisztítókúrát csináljak ami kimélö.

Melyik készítményt ajánlanátok,az Oxytarmrol mi a véleménytek?Köszönöm

16. gota
2007. jan. 30. 11:01
Nekem rossz tapasztalataim vannak. Ugyan amíg napi 1 szemet beszedtem, addig nagyon jó volt, éreztem, h tisztulok, meg minden (elmúltak a pattanásaim, csökkent az étvágyam), de amint abbahagytam, olyan súlyos székrekedésem lett, h 1 hét kellett, mire rendbetettem!!! Pedig nekem soha nem voltak ilyen jellegű problémáim. Sajnos nagyon hamar hozzászokik a szervezet, és ezzel nem szabad játszani! Én lebeszéllek róla...
2007. jan. 30. 10:46

Sziasztok!

Ez a tabletta csak rendbeteszi a beleket, vagy fogyókúrához is jó? Én valamilyen kiegészitő tablettát keresnék fogyókúra mellé, ehhez az Oxytarm is jó lenne? Köszi

14. ila
2007. jan. 24. 22:23
Én is beszedtem egy dobozzal, nagyon jó hatással volt rám. Mindent rendbe tett, és nem újultak vissza a problémáim. Nem puffadok, rendbe tette a székletet, nem fáj a hasam. Pont most kezdek egy új kúrát.
2007. jan. 19. 15:53

Sajna nekem nincs jó véleményem róla.

Hasgörcs,puffadás,minden napos hasmenés.

Viszont a Reloxy árban nem sokkal drágáb,de

teljesen megvoltam vele elégedve.

Zsír és szénhidrát szegény diétánál,szerintem elengedhetetlen a normális széklethez.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook