Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oxy reload- szinleszedő-pigmenteltávolito? fórum

Oxy reload- szinleszedő-pigmenteltávolito? (beszélgetős fórum)


14. Anda39 (válaszként erre: 13. - Kitti79)
2010. dec. 7. 09:35
A színleszedők után nem ajánlott egy bizonyos tónusnál sötétebbet festeni, mert könnyen ugyanolyan sötét lehet az eredmény, mint volt. Aztán lehet kapkodni...
13. Kitti79 (válaszként erre: 11. - A.k.beatrix)
2010. dec. 2. 17:10

Ejjha. Úgy látom, olyan régen nem voltam fenn, hogy törölte a hozzászólásomat.

Szóval..amikor visszafestettem, akkor ha jól emlékszem, sötétbarnát kértem, és azt is kaptam. Viszont arra is emlékszem, hogy csak tíz percet volt rajta a festék, mert látta a fodrász, hogy nagyon gyorsan bekapta..mármint a hajam a festéket.

Igen, magamnak csináltam, nem bonyolult.

Egyébként azért tértem vissza erre a fórumra, mert ismét megakarom csinálni, ugyanazt szeretném mint te. Sötétbarnából hamvas szőke, mert olyasmi az eredeti is.

12. sysy66
2010. aug. 26. 14:49
szia én nem probálom ki épp ezért is árulom. hennával kezelt hajra nem lehet
11. a.k.beatrix (válaszként erre: 11. - Kitti79)
2010. aug. 26. 14:02
Szia! Akkor ezek szerint Te már próbáltad az oxi reloadot. A kérdésem az lenne, hogy amikor ráfestettél, olyan színt kaptál, amit szerettél volna, vagy teljesen mást. Mert sokszor olvastam már, hogy volt akinek visszafeketedett a haja. ??? Én most arany/sötétbarna vagyok és hamvas középszőke szeretnék lenni. Ja, és te csináltad magadnak? Köszi a választ.
2010. febr. 19. 13:33

Sziasztok!

sysy66 én is feketéből szeretnék barnát... kérlek ha kipróbáltad írd meg, h jó e... meg hogy nem tette-e nagyon tönkre a hajadat...

köszi

9. Panna89 (válaszként erre: 8. - Sysy66)
2010. febr. 17. 16:42
Kipróbáltad már az oxyt?:)
8. sysy66 (válaszként erre: 7. - Panna89)
2010. febr. 5. 16:11
fekete és barnát szeretnék:)
2010. febr. 5. 15:49
szia, köszi a választ, az egész jó árban is van. Amúgy van egy oldal, reklámozni nem akarok, de ha rákeresel googleban h suzanna és oxy reload, biztos ki fogja dobni. Ott sok tapasztalatot és információt megtalálsz.:) Ha megcsináltad a hajad légyszi írd le milyen lett.:D Neked amúgy milyen színű a hajad és milyenre szeretnéd?
6. sysy66 (válaszként erre: 4. - Panna89)
2010. febr. 5. 15:26
szia én szombathelyen a koszegi utcában. 2700 ft volt.
2010. febr. 5. 11:49
ez nem szőkít, hanem leszedi a hajról a festéket károsodás nélkül.. sokáig fekete voltam, aztán satírozással lettem majdnem szőke..rengeteg idő és pénz árán. sajnos akkor még nem tudtam erről a termékről, ha tudok biztos azt próbáltam volna ki először :S
4. Panna89 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2010. febr. 5. 11:46

Szia sysy66!


Én csupa jót hallottam róla, úgyhogy szerintem nyugodtam kipróbálhatod, már én is rég nekiestem volna a hajamnak, ha találnák valahol..:S Te hol vetted, ha szabad tudni? :)

2010. febr. 5. 10:06
minden színleszedő és szőkítő tönkreteszi a hajat, én nem próbálnám ki... Túl vagyok már egy ilyen szőkítéses cirkuszon, kb 2 évembe telt mire újra szép lett a hajam
2010. febr. 5. 07:01
senki nem tudja?
2010. febr. 4. 17:24

sziasztok. ki használta már ezt?

én ma vettem egyet de kiváncsi vagyok kinek hogy volt be? azt mondják nem tesz kárt a hajban mint a szőkités.


:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook