Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Oxitarmmal kapcsolatos tapasztalatok, vélemények? fórum

Oxitarmmal kapcsolatos tapasztalatok, vélemények? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 5. 16:20
Csak jó tapasztalataim vannak:szépen kipucol,laposabba hasam, felére csökkent az étvágyam, jobban érzem magam.Remélem még tovább bővűl a tapasztalatom.......
8. 995261fe57 (válaszként erre: 3. - Gréger)
2009. jan. 16. 21:36

szia. én most kezdtem el szedni 5 napja,és a hatását is csak most kezdem érezni!nem puffad a hasam,nincs székrekedésem,könnyebben megy a wc!:-D

én ezek miatt kezdtem el,ill.én is még az aranyér miatt,de szerintem hatásos!

Igazából még én is az elején vagyok de eddig ugy érzem hogy jó!

Neked megszüntette a panaszokat?

2009. jan. 16. 21:17
Én évekig szedtem! nekem is kitakarította a belsőmet rendesen, és a székrekedésem is teljesen megszűnt! Bár én egy idő után csak naponta 1x1 et ettem nem olyan sokat mint ahogy írja :)
6. e87e4cce43 (válaszként erre: 3. - Gréger)
2008. nov. 4. 15:24

Szedtem én is nem rossz, de azért egy életen keresztül szerintem nem kellene szedned. Nem egy csodaszer. Kis odafigyeléssel másképp célszerű megoldani az ilyen jellegű problémát. (ja, és nem is olcsó)

(a több kiló salakanyag pedig kissé reklám fogásnak tűnik számomra)

2008. nov. 4. 13:40
Nekem egy kolleganőm szedi és ő nagyon dicséri. Ő fogyott is tőle,mert azt mondja, hogy csökkentette az étvágyát.
4. gréger (válaszként erre: 2. - Suesue)
2008. nov. 4. 13:37
....és te milyen okból szedted?
2008. nov. 4. 13:32

Sziasztok!Szeretném tudni, hogy közületek szed, illetve szedett-e valaki Oxitarmot?

Az én kis vitaminoskosaramban mindig van, először az aranyerem miatt kezdtem el szedni és tényleg jó volt!Terhesség alatt is lehet szedni és sajnos rá is kényszerültem.....

Most megint el kellett kezdenem, de állítólag nagyon jól tisztítja a vastagbelet, amelyre több kiló salakanyag is lerakódhat.....Mégis néha van bennem ellenérzés, hogy nem ártok-e magamnak.Esetleg van valakinek tapasztalata, vagy véleménye róla?

2008. nov. 4. 13:31

Szia.


Próbáltam, de nekem nem vált be egyáltalán.

Alkata válogatja úgy tudom.

2008. nov. 4. 13:28
Oxitarmmal kapcsolatos tapasztalatok, vélemények.........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook