Oxi reload (beszélgetős fórum)


2011. okt. 19. 17:06
Van saját honlapjuk, van nőknek és van férfiaknak, sőt bajuszra is. engem nem győztek meg, de ki tudja, hátha valaki próbálta már.
2011. máj. 14. 18:53

Milyen ez a termék? Mennyire károsítja a hajat? Hatásos e?

A sötétbarna hajfestéket szeretném "eltüntetni" a hajamból.

6. Anda39 (válaszként erre: 4. - Kitti79)
2010. dec. 17. 18:20

Az EREDETI hajszínt sosem kapja vissza senki.

A festék nélküli állapotot igen, de az már ugye a vegyi folyamatok hatására nem olyan, mint festés előtt, mivel a természetes pigmentek egy része eltűnt.

2010. dec. 14. 21:01

Sziasztok!


Vki tudna nekem oxi reload-ot szerezni?!

Mert itt ahol lakok, körbejártam a fodrászkellékeseket, de nem találtam sehol!

Postán, banki átutalással vásárolnék!

E-mail címem: xoxo00@vipmail.hu

2009. márc. 23. 17:54

Sziasztok! Pár napja olvastam erről az oxi reloadról..és egyből szimpatikusnak tűnt...=)

Az én történetem festés ügyileg...nyáron rózsaszín csíkok voltak a hajamba..aztán mivel nagyon gyorsan kopott..ráfestettem egy sötét barnát..(az eredeti hajszínem is barna..csak egy kicsit világosabb) ugye a sötét barnát ledobta a hajam...és azóta megint át lett festve a hajam, de megint nem sikerült a saját színemre festeni...=S

szóval röviden tömören..sötétbarna a hajam, és rajta világos barna festék..és egy vörös csík..de már az is kikopott...xP

akkor az oxi reloaddal végre visszakaphatom az eredeti hajszínemet?? *.*

és hogy csináljam hogy ne legyen foltos a hajam?? xD

3. a9ffc273fe (válaszként erre: 2. - 319cd6978b)
2008. szept. 29. 17:46

És hol szerezted be?

Mennyibe került?

2. 319cd6978b (válaszként erre: 1. - A9ffc273fe)
2008. szept. 29. 17:23
ÉN próbáltam feketén meg rubintfeketén. A feketét jobban eltávolította minta vöröset. A vörös utána elég répa színű lett de nem baj mert már át lehtett festeni legalább. A feketét csak másodszorra szedte le de azt rendesen. Ja és egyáltalán nem roncsol.
2008. szept. 29. 16:58

Sziasztok!


Oxi reload-dal kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének. Mennyire hatásos? Nagyon roncsolja a hajat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook