Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovulációs teszttel babatervezés fórum

Ovulációs teszttel babatervezés (beszélgetős fórum)


9. nella29 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 19. 12:28
köszi :)
2021. máj. 19. 11:36
A tervezettbaba.hu oldalon vezettem a hőmet,nagyon jól átlátható grafikonon vezeti, és mindent bele tudsz írni.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Nella29)
2021. máj. 19. 11:21

Szia!

Én a 10.naptol kezdtem el használni.Bar az első hónapban már akkor amikor a vérzés elmúlt,mert sose lehet tudni nem e korábban van a peteérés.Nekem általában 14,15 napon van.

Kb 2 tized fokot esett le előtte és ha megvolt felment 4,5 tized fokot.

6. nella29 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 19. 10:52
szia, én is most tervezem, hogy kipróbálom. nehéz eltalálni, hogy mikor kell tesztelni? mennyivel esett le a hőmérsékleted peteéréskor?
2021. máj. 19. 09:49

Sziasztok!

Képzeljétek a második tesztelős hónap eredményt hozott :)

16án tudtam meg hogy kisbabánk lesz :)Éppen lement a hőm ahogy szokott Mendes előtt de másnap elindult felfelé, és valahogy éreztem is hogy valami más :)

Pont azon a héten voltam nőgyógyásznál is és azt mondta szte sima ügy,de elküldött hormonlaborba is.Igy végül mégse lesz rá szükség :)

Szorítok nektek hogy sikerüljön,majd jelezzetek ha valakinél sikerült:)

2021. ápr. 28. 16:05

Sziasztok.

En még nem vagyok terhes. Nalunk ez az elso probalkozos honap.

En is lh teszteltem.

Viszont elmentem vervetelre is a ciklus elso feleben es a masodik feleben is. Szerintem ajanlott mindenkinek, hogy tudja, hogy a hormonok rendben vannak. Mert az ad egy megnyugvast.

Illetve voltam nogyogyasznal is.

En is ugy ginwolom, hogy az LH teszt efy segitseg. Kovetkezo honaptol a hőmet is vezetni fogom.


Sok sikert mindenkinek 😊

2021. ápr. 28. 15:20

Hivatalosan 80% esély van rá, hogy egy egészséges pár 1 éven belül teherbe esik. Ezen javít az LH teszt, ha jókor vagytok együtt, de nem garancia arra, hogy meg is fogan a baba.

Ahol nincs semmi probléma, ott gyakran első hónapban összejön, de ha 4 ciklusban ovulációkor vagytok együtt és nincs eredmény, akkor ott már érdemes elkezdeni keresni a problémát.

2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 17. 19:39
Én a 2.terhességnél használtam, végig negatív volt. Teljesen kiakadtam, mi lett velem, nincs ovulációm. Aztán kiderült, hogy már terhes voltam. Így semmire sem mentem a teszttel.
2021. ápr. 17. 19:13

Sziasztok!

Olyanok válaszát várom akik ovulációs tesztet használtak.

Hány hónap után várható hogy sikerül a baba?

Nekem ez volt az első LH hónapom,akkor voltunk együtt amikor pozitív volt és utána nap is de sajnos nem sikerült :(

Egyébként a harmadik próbálkozós hónap.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook