Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovuláció kimaradása fórum

Ovuláció kimaradása (beszélgetős fórum)


9. VendrinerPiroska (válaszként erre: 5. - Hencsi28)
2013. máj. 11. 13:30

Ha egy csík van, akkor nem ovulálsz éppen. Vagy előtte ovuláltál vagy utánna fogsz. 29 napos ciklus mellett ez kb. 15. nap, de gondolom volt tájékoztató a dobozban, ami megmondja, mikor érdemes tesztelni. Alkalmasint megeshet, hogy csuklanak a hormonjaid is nem akkor ovulálsz, mikor szoktál vagy ebben a hónapban kimarad. Ilyen is megesik néha és állítólag egy-egy ilyen hónap még normálisnak számít. Várd ki a köv. ciklust és ne pánikolj.


Különben valszeg nem vagy terhes, ugyanis akkor is pozitívat jelezne az ovu teszt. Ezért is szokták jós tesztnek használni, ha valakinek alapos gyanuja van terhességre, de éppen nincs neki terhességi tesztje.

8. Yaweb (válaszként erre: 7. - Hencsi28)
2013. máj. 11. 11:38
Ha csak egyetlen egy csik es az halvanyabb akkor negativ vafyis nem ovulalsz. Ha az az egy csik eros akkor ervenytelen a teszt. Legalabbis az enyem ilyen. Biztosan van utmutato a teszteden
2013. máj. 11. 08:20
Nem hinném, hogy terhes vagyok, de nagyon örülnék neki, ha végre sikerülne! Ha csak egy csík jelenik meg az normális, az ov teszten?
2013. máj. 11. 05:57
Nem lehet, h terhes vagy? Az a 2 napos mensi gyanús nekem. Én a helyedben csinálnék egy terhességi tesztet is. :)
2013. máj. 10. 22:15
A múlt hónapban rendesen mutatta az ov. teszt fél időben a peteérést, de most semmi! Lehet, hogy ebben a hónapban kimarad a peteérés?? Ennek mi lehet az oka?
2013. máj. 10. 22:09
A ciklus naptárat régóta vezetem, 29 napos a ciklusom, viszont most utoljára csak két napig volt meg a mensim! Az normális, hogy az ov. teszten csak egy csík jelenik meg?
2013. máj. 10. 22:07

En azt kerdeznem,hogy meddig tart az ovulalas? 3 napha csinaltam ovulacios tesztet,pozitivat mutatott es ma is csinaltam egyet es szinten pozitiv. A menzeszem rendszertelen,mindig is az volt es utoljara aprilis 3.-an volt meg...

Van egy 17 honapos kisfiam :-) es neki szeretnenk kistesot de igy...

2. vikucka (válaszként erre: 1. - Hencsi28)
2013. máj. 10. 22:01
lehet később van peteérésed... nem mindenkinek 28 napos a ciklusa, és nem mindenkinek a 14. napon van pé.
2013. máj. 10. 21:49
04.27-én volt az utolsó mens. Első napja! A mensim rendszeres, bár most utoljára csak 2 napig volt meg! 05. 09. , 05.10. csináltam ov. Tesztet, de mindkét nap, csak egy csík jelent meg! Ez normális? Lehet, hogy most nem lesz peteérésem? Mi az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook