Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovu teszt megbízhatósága fórum

Ovu teszt megbízhatósága (beszélgetős fórum)


7. syvy
2014. dec. 7. 07:02
Nekem sokat segített. Az első terhességem előtt rendszertelen volt eléggé a menzeszem. Akkor 3 hónap használat után sikerült teherbe esni vele. A második babánál mar rögtön ennek a segítségével sikerült a teherbe esés. 36 hetes kismama
6. Skartan (válaszként erre: 4. - Cd806f661e)
2014. dec. 6. 10:37

Arra szerintem tökéltesen megfelel! Sok sikert.

Nekünk az 5 hónap után sikerült, abből egy hónapban nem volt peteérésem.

2014. dec. 5. 12:20
Az ovuteszt nem biztos hogy garantálja a babát. Én használtam, és bevált, mutatott ovut, bár nem minden hónapban. Annyit segített, hogy amelyik hónapban nem volt ovu, nem is reménykedtem pozi hcg tesztben, de attól függetlenül nem jött hamarabb össze kistesó mint az első babánk. Mindkét esetben a 13. hónapban költözött bébi a pocakba.
2014. dec. 5. 12:01
Igen tudom mi az alapja a működésének.Le szeretném ellenőrizni hogy akkor van e amikorra kiszámolom.
2014. dec. 5. 11:32
Én 5 hónapig használtam, abból egy alkalommal nem volt peteérésem. Így viszont pontosan tudom, hogy a ciklus melyik két napján szokott bekövetkezni. A teszt és a hőm együtt pontosan kimutatta.
2. Skartan (válaszként erre: 1. - Cd806f661e)
2014. dec. 5. 11:29

Az ovulációs teszt csak azt mutatja ki, hogy a szervezet felkészült az ovulációra és remélhetőleg hamarosan bekövetkezik.

Érdemes használni, mert kb be tudod lőni, hogy mikor is van nálad az LH csúcs.

Érdemes mellé hőmérőzni, mert azzal tudod biztosra, hogy mikor ovuláltál.

2014. dec. 5. 11:22
Kinek segített a babaprojektben?Hanyadik alkalomra sikerült a segítségével a baba?Tapasztalatok vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook