Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvónők mit engedhetnek maguknak fórum

Óvónők mit engedhetnek maguknak (beszélgetős fórum)


7. Kotkoda28 (válaszként erre: 2. - Cbe267d9cf)
2010. ápr. 28. 17:19
Azt még hozzá teszem hogy 4 év alatt négy oviba jártunk pontosan a nem megfelelő hozzá állás miatt igaz már rájöttem hogy nem jó kerületben lakom mert más kerületekben élő édesanyáknak csak jó tapasztalatuk van. De engem akkor is érdekel hogy mit lehet tenni ilyen esetekben hisz még van két lánykám akik 2-3 éven belül ovisok lesznek-lehetnek.
2010. ápr. 28. 12:36
Igen és már írtam is hogy volt ennek egy elég csúnya előzménye amin nagyon kiakadtam mert a fiam nem szokott füllenteni és akkor majdnem hogy kitették az oviból. Hála szeptembertől már iskolába megy de nem tudom ott még mi fog történni hisz ha az óvodába ilyesmi megengedett akkor az iskolában .....
5. cbe267d9cf (válaszként erre: 3. - Kotkoda28)
2010. ápr. 28. 12:11
aha, mert az óvodások elég gyakran foglalkoznak politikával, igaz? én is nap mint nap hallom, ahogy a játszótéren megbeszélik a választási eredményeket... :))
4. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Kotkoda28)
2010. ápr. 28. 11:10

Szia!

Ha ennyivel leráznak,akkor a területi jegyzőnél tehetsz panaszt,bár Én nem vagyok óvónő,de ez nem normális nevelői hozzá állás.

3. Kotkoda28 (válaszként erre: 2. - Cbe267d9cf)
2010. ápr. 28. 11:00
A naplómba leírtam hogy mit mondott a fiamnak az óvónője de mivel hogy politikával kapcsolatos ezért nem írom le. Viszont számon kérni sem tudom az óvónőn mivel egyből azzal jönnek hogy hazudik a gyerek.
2. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Kotkoda28)
2010. ápr. 28. 10:45
Nem vagyok óvónő (milyen vicces, a neve szerint óvnia kéne a gyereket, ugye?), de amit leírtál, abból azt gondolom a vezető óvónővel van a baj. Mi az, hogy minden óvódás hazudós? Nekem valaki ezt mondaná a gyerekemre kikaparnám a szemét! Más szemszögből: ha egy ügyfélszolgálaton a vezető óvónéninek azt mondaná valaki, hogy hazudik, mert minden ügyfél hazudós, ugye alaposan megsértődne? Eszem megáll, hogy manapság kik kapnak pedagógusi diplomát...
2010. ápr. 28. 10:03
Kérdésem az lenne hogy mi az amit még megengedhet magának egy óvónő a gyerekekkel szemben? Már volt egy elégé rossz élményünk az óvónőnkkel szemben ami miatt felakart mondani és a vége az lett hogy maradt és a vezető óvónő szerint az én gyerekem hazudós mint minden óvódás. A mostani eset elég érdekes mivel ismét a kisfiam mesélte hogy egy bizonyos névvel látta őt el az óvónő. Kérem a hoxán lévő óvónők segítségét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook