Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Óvonő vagyok és váltanék... fórum

Óvonő vagyok és váltanék... (beszélgetős fórum)


7. Noncsi18 (válaszként erre: 6. - 480a1bea09)
2009. nov. 17. 15:20

Én azt hittem ott azért többet keresnek az óvónők!

Igazad van, a pénz miatt, többet várnak el!!


Amúgy megérné nyitni egy magánovit!!! Ha csak belegondolok....egy gyerek 75000, ha van 12-15 gyerek és azt még beszorzom 12vel egy évre...... Még ha levonom a 3 4 óvónőt a rezsit a kaját akkor is megéri!!

6. 480a1bea09 (válaszként erre: 5. - Noncsi18)
2009. nov. 17. 15:04

hát sajnos a szülök egy magánoviban nem hogy kedvesebbek, hanem még háklisabbak! Azzal az elvvel élnek, hogy ők fizetnek egy vagyont akkor te finoman szólva is nyald ki a feneküket.

Jelentkeztem már több magánoviba is, de mindenhol azt mondták, ugyan annyit fizetnek, mint az állami oviban...

Na ez elég vicces! Az óvoda vezetése beszed havi 50-100 ezret és te nem kapsz egy forinttal több pénzt se, mint az állami helyen...

5. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - 480a1bea09)
2009. nov. 16. 19:08

Szerintem esküvő mindig van :) De szerintem már sok esküvő szervezői cég van :S


Lakberendezés? :)


De mért nem mész el magán óvodába dolgozni? Ott sokkal családiasabb a légkör, kedvesebbek a szülők...! ?

2009. nov. 16. 16:52
Amit még nagyon szívesen csinálnék, az az esküvő szervezés, de félek annyira zárt a piac esélyem sincs...
2009. nov. 16. 16:51
Mit szeretnél csinálni szíved szerint "idióták" mindenhol vannak.
2009. nov. 16. 16:50

Váltanék , de gőzöm sincs mit kezdjek magammal :(

Mindenképp gyerekekkel szeretnék dolgozni.

Eltudok képzelni gyermekeknek szóló program és rendezvényszervezést. Ha valaki tud ilyesmi lehetőséget, légyszi írja meg nekem.

2009. nov. 16. 16:47

Sajnos nagyon elvagyok szomorodva :(

Szeretem a munkám, szeretem a piciket, és mindig is ezt szerettem volna csinálni.

De rosszul keresek, sőt most évvégén még kevesebb a fizum, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem, hogy a szülök is sokszor idióták.

Rám öntik minden bajukat, haragjukat...


Miért kell mindent lenyelnem, eltűrnöm?

Ma egy gyerek lemaradt a csoport fényképezésről, mert a nagymama késve hozta, pedig kerek-perec ki volt írva mikor kezdünk. Ezért is én vagyok a hibás, velem ágál. Nem tudom mit képzelnek a mai szülök?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook