Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Óvodapedagógus másoddpiloma? fórum

Óvodapedagógus másoddpiloma? (beszélgetős fórum)

5. Zebra25 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2013. jan. 11. 22:23

Se kényelmesen, se sehogy:(

És arról nem is beszélve, hogy alig keresnek mostanság óvónőket, vagy ha keresnek is akkor inkább olyat aki nem csak óvónő. Az Én mentorom pl fejlesztőpedagógus és óvónő is.

Én most fogok óvónőként végezni, de sajnos látom, hogy nem sok esélyem van rá, hogy mostanság munkát kapjak.

4. iko7
2013. jan. 11. 22:14
Szia! Én január 30.-án megyek felvételizni Z AVKF-re, végülis voltál felvételizni ott? Ne haragudj, hogy így letámadlak, de nagyon izgulok, hogy mit kérnek, és, hogy milyen. Válaszod előre is köszönöm! Üdvözlettel: Ildi
2012. jan. 1. 22:06
s a mai világban jól gondold meg, hogy mennyi pénzre van szükségetek (esetleg, ha gyermeketek is lesz) a megélhetéshez. Ha a férjed nagyon jól keres, akkor vágj bele, és csináld hobbiból! Megélni nem lehet belőle kényelmesen.
2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Bea0917)
2012. jan. 1. 22:01
A levelező képzés igazándiból azoknak jó, akiknek már van egy pedagógusi dipomájuk, ami valami alapot jelenthet.
2012. jan. 1. 21:58

Sziasztok!


24 éves vagyok, házas, gyerekünk nincs. Most fogok végezni számvitel mesterképzésen, de az utóbbi 5 és fél év alatt (sajnos későn) rájöttem, hogy ez nem nekem való. Szeretek emberekkel, gyerekekkel foglalkozni, szeretetet adni, gondoskodni, de abban a szakmában minden más. Most pályamódosításon gondolkodom. Nagyon szeretem a gyerekeket és komolyan érdekelne az óvónői állás, de kicsit félek belekezdeni, nem tudom nem késtem-e le róla a korom miatt. Énekelni és furulyázni nem tanultam, de a férjem profi benne, azt mondta, tudna korrepetálni. A szorgalmam és elhivatottságom nagy tud lenni, úgyhogy azzal nem lenne gond.

Abban kérnék segítséget, hogy érdemes-e belevágnom, és ha igen, mi a különbség az ELTE és az AVKF képzése között? MIvel az alkalmassági vizsga az ELTE-n nehéznek tűnik, az Aporra gondoltam és azt hallottam, ott több is a gyakorlat, de nem döntöttem még. Sajnos csak levelező jöhet szóba, az a képzés nem tudom megfelelő alapot ad-e.


Köszönöm előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook