Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Óvodai dajka tételek fórum

Óvodai dajka tételek (beszélgetős fórum)

3. papája (válaszként erre: 1. - Anita13)
okt. 9. 10:31

Amikor én tanultam a főiskolán magam dolgoztam ki minden vizsgámhoz a tételeket. Én kidolgozott tételekből szerettem tanulni, mások könyvből, jegyzetekből.

Amíg kidolgoztam a tételeket, addig már legalább 60%-ban meg is tanultam. Elmélyedtem benne, segített megérteni. Utána a készből könnyebb, gyorsabb volt tanulni.

A tételek kidolgozásával természetesen sok idő ment el.

Voltak akkor is, akik nem akartak "bajlódni" a kidolgozással és elkérték más szellemi termékeit. Ők természetesen így felületesebb tudásra tettek szert, mert nem látták át a tételeket és az rendszert teljesen. Nem érthették meg a lényeget.

Véleményem az, hogy ne potyázz, rágd át magad az anyagon, hidd el többet érsz vele. Egy dajka vizsga nem lehet annyira bonyolult, hogy ne tudd megoldani.

okt. 9. 09:42
Senkinek nincs meg?
okt. 8. 14:01
Sziasztok! Valaki eltudná nekem küldeni az óvodai dajka gyakorlati tételsort kidolgozva ?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook