Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodai beszoktatás, véleményezd kérlek fórum

Óvodai beszoktatás, véleményezd kérlek (beszélgetős fórum)


1 2
7. Anne57 (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. márc. 6. 11:38
Kedves Ghost! Gondolom arra a 2x 1 órára, és hogy nehezen beszél a kicsi, hisz szájpadhasadékkal született. De egyébként nagyon okos és kópé.
6. Anne57 (válaszként erre: 3. - Babyapocakban)
2021. márc. 6. 11:37
Kedves Babyapocakban! Köszönöm amit írtál. Szerintem sem kellene annyiban hagyni.Egyébként a kisfiú szájpad hasadékkal született de nagyon értelmes, okos, huncut és eleven.Logopédust már kerestünk neki. Remélem, hogy találunk valami megoldást,- de mikor egy kapcsolat már így indul az óvónővel....
5. Anne57 (válaszként erre: 4. - Charlize)
2021. márc. 6. 11:33
Kedves Charlize! Ezzel én is így vagyok. Mióta megtudtam nem térek magamhoz. Az is eszembe jutot, hogy lehet, hogy direkt mondta, mert hisz egy érzékeny anya rögtön más ovit keresne és akkor nem nekik kell foglalkozni a kicsivel. Köszönöm az észrevételedet!
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Anne57)
2021. márc. 6. 11:25

Ez döbbenetes! Ilyet egy óvónő nem mondhat, sőt, nem is gondolhat! Megbukott szakmailag és emberileg is! Felháborító! 😡🤬🤯

Minimum berongyolnék az igazgatóhoz és másik csoportba kérném a gyereket. Ha nem partner az igazgató, más ovit keresnék.

Hú, most nagyon begurultam...

3. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Anne57)
2021. márc. 6. 10:57

Nem mondhat ilyet.

Ebben az esetben én ezt tenném: Bemennék négyszemközt az óvodaigazgatóhoz és elmondanám neki, hogy helytelenítem, amit az óvónő mondott és mondja el, ő mit gondol róla. Ezután tisztáznám vele, hogy milyen elvárásaim vannak a gyerekem esetleg speciális igényeit illetően és hogy a jövőben hasonló esetben a felettes szervhez teszek bejelentést. Elmondanám, hogy a gyermekemmel kapcsolatban azt várom el, amit a többi szülő is megkap, semmiféle hátrányos megkülönböztetés semmiben nem érheti, se esetleges fejlődésbeli lemaradásai, sem pedig örökbefogadottsága miatt. Sőt, nekik kutya kötelességük még jobban odafigyelni és támogatni őt ebben a nehéz helyzetben.

Utána lehet olvasni a jogszabályoknak, azok nevével számával menni és akkor elkussolnak rögtön.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Anne57)
2021. márc. 6. 10:57

Ilyet nem mondhat, akkor sem ha csecsemő kora óta ismerné!

Mire alapozza a feltevést?

2021. márc. 6. 10:45

Kérlek, írjátok meg a véleményeteket az alábbi témáról:

A lányom örökbefogadott egy 3 és fél éves kisfiút, aki karácsony óta van velük. A múlt héten elkezdődött az ovis beszoktatás,- 2 x 1 órát volt ott. Az óvónő közölte a lányommal, hogy ez a gyerek sosem lesz olyan akire majd büszke lehet. Szerintetek szabad egy óvónőnek ilyet mondani? Főként 2 óra ismeretség után? A vezető óvónő is hallotta, de nem reagált semmit. A lányom azóta sík ideg. Mit lehet tenni??? Lehet egyáltalán valamit tenni? Egyébként mi büszkék vagyunk a kicsire, mert az elmúlt 2 hónapban sokat fejlődött, tanult.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook