Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvodai ballagásra mit "szokás" mostanában adni? fórum

Óvodai ballagásra mit "szokás" mostanában adni? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 27. 08:42
Mi anno görkorit vettünk a lányomnak. A kisfiam most ballag, és valószínű biciklit kap. De én is szeretnék mindenképpen plüssállatkás csokrot is.
2014. máj. 23. 20:03
plüssös virágcsokor,most ez a menő:-)
19. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 18. - Körömvirág)
2014. máj. 22. 12:29
DDD
2014. máj. 22. 12:05

ne már! ovis ballagásra ajándék? mire fel? azért mert sikeresen elvégezte, és nem bukott meg gyurmából? :)

Nálunk is évzáróval egybe kötött ballagás van, van szülő, aki vacsorát szervez étteremben :D De a többség semmit nem ad/szervez, minek?! Az oviban kapnak egy kis tarisznyát benne egy fényképpel és slusz

17. 72497ec515 (válaszként erre: 16. - Adel07)
2014. máj. 22. 10:48
ez aranyos :D össze lehet beszélni a rokonokkal és kérhetnének táskát is meg tornazsákot :D a gyerek is örül neki és a szülő is :D
16. adel07
2014. máj. 22. 05:53
Az én kislányom is most ballag anyukámtól tolltartót kap,tőlünk pedig íróasztalt.
2014. máj. 22. 00:07
mi egy szál gyönyörü orchideát vettünk,és semmilyen ajándékot nem kapott.
2014. máj. 21. 23:30
Az én unokám tavaly ballagott az oviban. Mi egy csokor virágot vittünk, és mivel kedvenc állata a zsiráf, így egy aranyos kicsi püss zsiráfot tetettünk a közepébe. Sőt voltak is előre kész csokrok plüss figurákkal. A másik nagyszülőktől egy kirándulós hátizsákot kapott ami szintén zsiráfos volt. A szülőktől pedig 2 könyvet amit az iskolában használni tud.
2014. máj. 21. 22:30
Virágot plüssel.
2014. máj. 21. 22:14

Köszönöm szépen mindenkinek.


Annak is, aki ötletet adott, annak is aki inkább lebeszél a vásárlásról.


További szép estét nektek.

2014. máj. 21. 22:09
Az égadta egy világon semmit nem kapot sem tőlünk,sem mástól.Ez csak egy ovis ballagás,nem a diplomaosztója.
10. Szilke* (válaszként erre: 1. - Aileron44)
2014. máj. 21. 21:33
Mi a lanyunknak tavaly vettunk 3 plussviragot es az volt a csokra, orult neki :) Fiam ben10-es kartyapaklit kapott :)
2014. máj. 21. 21:29
Az én lányomé tavaly volt,mi is egy kis csokrot vettünk,szárított virágokkal,és egy kis maci ült benne,olyan 5 cm-es,ahogy én a többi szülővel beszélgettem senki nem vett nekik külön ajándékot.
8. Ekka
2014. máj. 21. 21:17

Nálunk évzáróval egybekötött ballagás lesz.

Én nem csinálok ügyet belőle, korai lenne már most elkezdeni a felhajtást!

Csak mi szülők leszünk, nagymamák nélkül. Feleslegesnek tartom, hogy 15 perces rendezvény miatt 80km-t utazzanak.

Kislányomnak lesz szép ruha, kopogós cipő:), cuki virágcsokor. Nálunk ennyiben fog kimerülni a ballagás.

2014. máj. 21. 20:55
A kerékpár is jó ötlet.
6. csincsinlány (válaszként erre: 1. - Aileron44)
2014. máj. 21. 20:54

A nagyobbik fiamnak most hétvégén lesz az ovis ballagása. Jönnek a nagyszülők, de mondtam nekik, hogy semmi felhajtás, ne hozzanak semmit. Megnézzük a műsort és kész.

Viszont, hogyha mindenképpen szeretnél venni valamit, akkor érdemes iskolai dolgokat venni. Színes ceruza, filc, gyurma, tolltartó (csak akkor, hogyha a gyereknek is tetszetős), stb.

Szülőként én viszek egy pici csokrot.

2014. máj. 21. 20:54
Tolltartót, vagy egy könyvet, pl. Ablak-Zsiráf, Mosómasa mosodája, Gőgös Gúnár. Ezek olyan tipikus kisiskolás könyvek.
4. bd8fe3b02a (válaszként erre: 1. - Aileron44)
2014. máj. 21. 20:54
A mi kis unokánknak jövő hónapban lesz az óvodai ballagása.Az idősebbik lányoméktól iskolakezdéshez kap,tolltartót,füzeteket,szineseket,stb.Mi egy kerékpárt vettünk neki.
2014. máj. 21. 20:50
Nálunk évzáróval egybekötött ballagás van az oviban. Nem szokták a gyerekeket különösebben ajándékozni még ebben a korban. A lányok esetleg egy kis csokor virágot, esetleg valami kisebb plüssfigura van belekötve. A fiúk talán valami játékot, de szerintem sokan még azt sem. az ünnep után inkább egy közös fagyizás a családdal, vagy valamilyen program.
2014. máj. 21. 20:36
Felénk nem szokás ovis ballagást tartani....
2014. máj. 21. 20:15

Segítséget szeretnék Tőletek kérni, mit "szokás" mostanában adni egy ilyen alkalomra. Semmi drága dologra nem gondolok, csak amit el lehetne mégis tenni, talán nem veszik el egy hónap alatt.


Biztos sokan vannak közöttetek, akik már túl vannak ezek az eseményen, segítsetek egy nagymamának.


Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook