Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óvoda választás fórum

Óvoda választás (beszélgetős fórum)


3. e28c748947 (válaszként erre: 1. - Ilfiore)
2011. okt. 28. 22:57

Szia

Én Fehérvári vagyok és most kezdtük az ovit szeptemberben az Alma oviban.Nagyon dicsérik még a Hétpettyest, a Gyöngyvirágot.Az alapítványiak közül jót hallottam a Máv oviról.A Palotavárosiról nem sokat tudok.Szerintem lehet érdeklődni már személyesen bármikor, ill nyílt napokon.

2011. okt. 28. 22:50

Szia!

Fehérváron nem vagyok ismerős, de a beiratkozás minden önkormányzati óvodában egységesen van májusban. Nem nagyon lehet sokat tenni előtte, ha szerveznek nyílt napot osa érdemes elmenni.

A körzetes oviba jó eséllel felveszik a gyereket, bár igaz hogy csak az óvodaköteles korúakat kötelesek felvenni, a 3 éveseket nem.

2011. okt. 28. 22:30
Sziasztok!Elsősorban székesfehérvári Anyukák segítségét kérném!Mikor célszerű az óvódai beíratkozást megejteni?Véleményeket várnék a Palotavárosi óviról,mert mi ide tartozunk és ez lenne a legegyszerűbb,ha vissza kell mennem dolgozni.Bár csak másfél év múlva,de időben szeretném elintézni,hogy bizti legyen hely.Más óviról is szívesen várok véleményt!Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook