Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovisoknak való foglalkoztató füzetek! fórum

Ovisoknak való foglalkoztató füzetek! (beszélgetős fórum)


2011. szept. 16. 16:22

Itt nagyon jó fejlesztő feladatlapok vannak.


Pepita oldal

13. mothertiger (válaszként erre: 12. - Pepi2)
2011. szept. 16. 09:58
Néha én is bebukok egyet-egyet, de azért elmegy vele egy délután... :)
12. pepi2
2011. szept. 16. 09:50
a neten is lehet egy csomó jó foglalkoztató feladatot találni, az ingyen van, max kinyomtatja az ember (mondjuk úgy már pénz, de az sem drága). Ha van időm inkább onnan nézegetek nekik feladatot, vagy pl könyvesboltokban is ki lehet fogni nagy leárazásokon nagyon jókat!(jó mondjuk nekem a szakmám is ez, így tudom "mit" kell nézni, melyik mondható jónak és melyik csak marketingfogás..
2011. szept. 16. 06:43
a Boa volt még régebben nagyon jó, de az megszűnt
10. cony4
2011. szept. 16. 06:42
Tappancs, Mini Manó.Bőven elég, havonta jön mindkettő.Mi néha nem is érkezzük megcsinálni jön a másik.Csak ajánlani tudom,ha van kedve a gyereknek csinálni, akkor megéri, rengeteget tanul belőle a gyerek.Én speciel élvezem is mikor ezzel foglalkozunk.
9. mtt80 (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2011. szept. 15. 22:20

Persze, kinek mi jön be, azt kell venni. Ez teljesen gyerekfüggő. Valaki ezt szereti, valaki azt.

A kisfiamnak eddig még mindegyikben volt olyan is, ami tetszett, és olyan is, ami nem. :)

2011. szept. 15. 22:06

Fiamnak nem jött be a Minimanó meg a Tappancs, egyáltalán nem érdekli ez a kettő. :S

Nekem meg a sok bután megfogalmazott "műmese" nem tetszik bennük. Olyan erőltetettek.

7. mtt80 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2011. szept. 15. 21:59

Igen, nálunk is ezt mondták, hogy ezek azért értelmesebbek, mint az újságosnál vehető különféle mesehősökkel eladott foglalkoztatók. Persze azok is jók, csak ezek talán jobbak.

Természetesen nem kötelező előfizetni, csak aki szeretné.

6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Mtt80)
2011. szept. 15. 21:45
ez a kettő elég jó, a legtöbb oviban ezt fizettetik elő a gyerekekkel
2011. szept. 15. 21:45

Bár épp tegnap mondták a szülőin a fejlesztő pedagógusok, hogy egyáltalán nem szabad erőltetni az ilyen feladatlapokat egy ovis gyereknek, csak ha ő is szeretné csinálni.

Nem minden gyerek érett meg még rá. Az én fiam már 6 éves, ő már kifejezetten kéri.

2011. szept. 15. 21:43
Mi a Tappancsot fizettük elő az oviban. Ott ezt ajánlják, meg még a Minimanót.
2011. szept. 15. 21:38
Mi mindenfélét szoktunk venni, amiben érdekes feladatok vannak. Nincs olyan, amihez különösen ragaszkodnék, szoktam venni neki a postán, vagy akár nagyobb bevásárlóközpontokban, könyvesboltokban. Előtte mindig végignézem, hogy milyen feladatok vannak benne, és az alapján döntök. Most egy Micky egereset vettem, ami nagyon tetszik neki (bár nem volt olcsó), klassz feladatok vannak benne.
2011. szept. 15. 21:28
Ki milyet vásárolt vagy fizetett elő a gyermekének,melyikkel vagytok megelégedve?
2011. szept. 15. 21:28
Ovisoknak való foglalkoztató füzetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook