Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovis ballagásra személyes ajándék az óvónéniknek-amit a gyerekek csinálnak. Ötletek? fórum

Ovis ballagásra személyes ajándék az óvónéniknek-amit a gyerekek csinálnak. Ötletek? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 29. 15:21
Sima üveg váza, rajta üvegfestékkel a kicsik nevei és ovis jele? Átadáskor egy szép csokorral benne.
2011. máj. 3. 16:49
Nekem az jutott eszembe,hogy egy sógyurma alakzatba belenyomni a kicsik tenyerét,felülre egy lyukon átfűzni egy szalagot,mellé valami fényképet.Vagy egy-egy rajzot készítenek magukról,és azt lefűzitek.Remélem tudtam segíteni!:)
2011. máj. 2. 20:08
Nem hiszem, hogy senkinek nincs ötlete :(
10. Olgi1977 (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. máj. 2. 13:57

szép nagyon, de inkább valami apróságra gondoltam.

Ezt nehéz lenne 8 ovissal megcsinálni


Karácsonyra csináltunk már só-liszt gyurmából fenyőt, meg mézeskalács dolgokat

9. 9536810fa1 (válaszként erre: 6. - Vigyorex6)
2011. máj. 2. 13:18
Tetszik, de inkább 8. osztályosok búcsúzására szép gondolatokkal benn a tanulóktól, esetleg még akár a szülőktől is... :)
8. 9536810fa1 (válaszként erre: 5. - Etina)
2011. máj. 2. 13:17
Ilyent mi is készítettünk annak idején az óvónéniknek... ők is örültek. Hja, az elején volt egy vers is... :)
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - Olgi1977)
2011. máj. 2. 13:09
Szerintem, az évkönyv más jellegű...
2011. máj. 2. 13:09

[link]


Ez egy elég bonyolult könyv, de lehet egyszerűbben is, csak, hogy mire is gondolok. Hobbi boltban segítenek az eladók, h mit hogyan. Tehettek idézetet a legelső oldalra. A borítóra meg akár csoportképet vagy vmi ötletes képet.

2011. máj. 2. 13:08
Tavaly mi egy-egy albumot kaptunk. Minden gyermek készített egy-egy rajzot, amelyek külön-külön oldalra kerültek a fényképükkel együtt. A végére pedig egy-két kiskori fényképet is csempésztek. Nagyon megható, és személyes ajándék volt. Mivel mind a hármunké különböző lett.
2011. máj. 2. 13:08

Van egy ballagási évkönyvünk, abba szeretnénk a gyerekek kézlenyomatát megcsinálni, a neveikkel.


Valami olyanra gondoltam, amit esetleg ki tudnak tenni vagy haza tudnak vinni és emlékezteti őket a gyerkőcökre

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - 1617f44160)
2011. máj. 2. 13:04
:))) ez jutott eszembe nekem is. Egy kis kreativitás kell mellé. Ha van ügyes kezű szülő, akkor akár szalvétatechnikával vagy bármilyen egyéb módszerrel lehet borítót csinálni a füzetecskéknek.
2011. máj. 2. 13:02

nagyon aranyos ötletnek tartom, hgoy a gyerekekről egy-egy képet és mellé a kezéről egy lenyomat készítése egy naplóba, füzetbe. akár a szülők pár sort is írhatnak.

nem kerül sokba és mégis személyes ajándék.

2011. máj. 2. 12:59

Óvodai ballagásra van valami ötletetek (3 óvónéni és 2 dajka)

Pici ovi, kb 30-35 gyerekkel, ebből 8 ballag most. Az vezető óvónéni kikötötte, hogy nem vehetünk ajándékot sem külön, sem együtt. Ezzel egyet is értek-nagyon szegény családok is vannak itt.

Viszont szeretnék valami személyeset készíttetni a gyerekekkel.


Várom az ötleteket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook