Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oviban, suliban készült csecse-becsék fórum

Oviban, suliban készült csecse-becsék (tudásbázis kérdés)


11. supin
2009. máj. 14. 13:05
Ikeában vannak tartós dobozok kedvező árban.
10. becseiagi (válaszként erre: 8. - Rebeka022)
2009. máj. 14. 12:33
KÖSZIKE AZ ÖTELETET, DE A KARTONON TÚL VAGYUNK. a 3 ÉVES KISLÁNYOM 22 KG, ÉS VAN HOGY RÁÜL ARRA, AMI ESZÉBE JUT!!! :) Szóval már 1-2 ilyet összeroppantott a súlyával. :)))
2009. máj. 13. 13:51
*IKEÁBA
8. Rebeka022 (válaszként erre: 6. - Becseiagi)
2009. máj. 13. 13:51

szió!

Nem tudom van e rá lehetőséged,de az ikaba ha elmész,ott vannak nagyon édes dobozok,jó erős kartonpapíirból.lapokra van hajtva,otthon csak fel kell "állítanod".Jó minőségűek,és pár száz ft.Van csikos,egyszinű,kockás,rengeteg fajta:)Ha tudod nézd meg,nagyon jó ilyen célra,és nem törik el:)

7. Marjann (válaszként erre: 6. - Becseiagi)
2009. máj. 13. 13:51
Vegyél a műanyag helyett fonottat. Kikában láttam, de biztos sok helyen van még ilyen. Igaz, hogy nem színes, de strapabíró. Esetleg az elejére ragaszthatsz képet, amiről tudják a srácok, hogy mi való bele (egy a kockáknak, egy a kisautóknak, babáknak stb)
2009. máj. 13. 13:38

Hát igen, akkor be kell szereznem pár dobozt. De sajna panelban lakunk, és nincs padlásunk. Akkor hol tároljam majd a dobozokat?


MÁS: A játékokat hogy tároljátok, hogy ne legyen disznó ól a gyerek szobákban? Én vettem pár műanyag dobozt a Tescoban különböző színben, és egy polcos szekrényre raktam azokat, mint egy fiókot ki lehet húzni mindegyiket. De a műanyag törik, már 3-at eltörtek. Ebből egy Jysk-ös volt, aminek van 4 kereke. Na most már csak 3... :-(

2009. máj. 13. 12:42

szerintem is jobb megoldás a doboz...a vitrin kicsi 2-3 gyereknél...annyi mindent csinálnak h a szobát is ki lehetne vele tapétázni,és talán még a fal is kicsi lenne :)

Az újakat elől lehet hagyni egy darabig de aztán doboz,dátum és el lehet tenni, aztán később nagyon jó visszanézni.

2009. máj. 13. 11:50
Köszi a választ ritaanyu! Én először egy szép üveges vitrinre gondoltam a nappaliba, de valahogy nem tudom... Beleférne minden?
2009. máj. 13. 10:55
én egy dobozban gyűjtöm és ha megtelt fel a padlásra...ráírom a dátumot és h mi van benne... jó kis emlék lesz majd a gyereknek na és persze nekem is... :)
2009. máj. 13. 10:44
Ti hova rakjátok azt a sok mindent, amit a gyerekeitek az oviban vagy suliban csinálnak nektek? Erre lennék kíváncsi, mert én már nem férek ta sok holmitól, és most megy még csak a második gyerekem oviba, a nagyobbik suliba, és majd lesz még 3 év múlva a fiam is ovis.
2009. máj. 13. 10:42
Oviban, suliban készült csecse-becsék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook