Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Outlook levelezőrendszerben hogyan tudom lefixálni, hogy fekete betű legyen, fix betűméret, betűstílus? fórum

Outlook levelezőrendszerben hogyan tudom lefixálni, hogy fekete betű legyen, fix betűméret, betűstílus? (tudásbázis kérdés)


7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bummihatka)
2023. máj. 26. 10:36
Siker! Köszi!
6. bummihatka (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. máj. 26. 10:19
Pedig itt a levélpapírnál a válaszleveket is be lehet állítani (legalábbis az én verziómban). Új levelek és alatta válasz- és továbbított levelek. Nekem is feketére van állítva
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Alnisa)
2023. máj. 26. 10:04
Ezt az opciót nem találom.
4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 09:47
Amikor válaszolsz egy levélre, az mindig kék lesz. Azt sztem nem lehet állítani. Esetleg van olyan beállításoknál, hogy kimenő vagy válaszlevelek beállítása? Ott tudom még elképzelni, hogy esetleg van rá lehetőség.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. máj. 26. 09:39
Köszi. A belső levélnél sikerül, másik feladó általi beállításnál visszaáll kékre a szín.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 26. 09:35
Beállítás - levél - levélpapír/betűtípus
2023. máj. 26. 09:24

Sziasztok!

Outlook, levelező rendszerben hogy tudom lefixálni hogy fekete betű legyen, fix betűméret, betűstílus. Ne egyenként kelljen minden levélnél átállítani pl. kékről feketére. Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook