Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni zselés gél körömlakkozás fórum

Otthoni zselés gél körömlakkozás (beszélgetős fórum)


18. c6973617d3 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2012. nov. 12. 19:57
Lehet, hogy szép lassan meggyőzöm magam., mert van essence lakkom és az is jó, de ezzel az alapozóval úgy érzem befürödtem, majd írok, ha veszek a fedőlakkból, mennyire vált be! :)
17. michelle.r (válaszként erre: 16. - C6973617d3)
2012. nov. 12. 13:53

Bassszus, hogy mindenki találkozik Rimmel akcióval, csak én veszem 1.100-ért :). Mondjuk maximálisan megéri az árát.


Olvasd el a krémmánián mit írnak a fedőlakkról. Van az Essence-nek egy gel look nevű zselés lakkja, átlátszó üvegben, az sokkal olcsóbb, azt én is utálom, másnap ott van benne a párnalenyomat még akkor is, ha délután lakkozok.

De ez a szürkeüveges top sealer, gyorsan szárad és tényleg gyönyörű.

16. c6973617d3 (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2012. nov. 12. 13:29

Én csak alapozót vettem, mert épp nem volt a fedőlakkja, hát nem tudom ezek után kicsit bizalmatlan vagyok, de a Rimmelt lehet kipróbálom, szoktam látni akciósan is! :)

Az a baj, hogy nem szeretek gumikesztyűt húzni és így hamar tönkremegy a házimunkától :(

15. michelle.r (válaszként erre: 14. - C6973617d3)
2012. nov. 12. 12:42

Igen, ez érdekes. A krémmánián én is olvastam sok negatív véleményt. Én nem igazán használom, mert a Rimmel alapozó nélkül is nagyon tartós. Az Essence nude glamot egészen jól megtartotta.

Viszont a top sealer - a gél fedőlakk zseniális. Ma ketten kérdezték meg, hogy zselélakk van-e a körmömön.

14. c6973617d3 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2012. nov. 12. 10:35
Nekem az Essence Better than Gel nem vált be, úgy dobta le a körmöm, mint még azelőtt semmit :(
13. michelle.r (válaszként erre: 12. - Korteforma)
2012. nov. 11. 12:19
Vigyázz, a teljes színskálát meg fogod venni ;)). ráadásul széles, lapos, íves szőrecsete van. Életemben először tudtam úgy kifesteni a körmöm, hogy a teljes felület színes, a bőröm meg nem :))
12. korteforma (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2012. nov. 10. 23:29
Erről még nem hallottam, ez szuper lehet, kipróbálom! Kösziiiii
11. gyöngyszemü (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2012. nov. 10. 22:47
Igen azt én is láttam :-) jó és egyszerű megoldás nem kell venni áztató bigyókat az ujjakra. :-)
10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Gyöngyszemü)
2012. nov. 10. 22:40
a youtube-on megnéztem pár shellac videot. rányomta az oldószert egy vattakorongra, aztán minden ujját befóliázta, végül simán letörölte. ez sem kevés macera, de valamit valamiért :)
9. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Annie1130)
2012. nov. 10. 22:18
Az jó lenne! mert amiket láttam :-( reszelni, áztatni, vakargatni :-(
8. Annie1130 (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2012. nov. 10. 22:13
Van ún. soak-off gél, ami azt jelenti, hogy acetonos lakklemosóval könnyedén el lehet távolítani.
7. gyöngyszemü (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2012. nov. 10. 22:11

Hát nem tudom hogy javasolnák hogy mit használjak, az nekik nem üzlet, főleg ahol venni lehet ilyeneket, persze hogy rábeszélne csak a gélre...

Kifogom próbálni azokat amit írtál.. :-)

6. gyöngyszemü (válaszként erre: 5. - Annie1130)
2012. nov. 10. 22:08

Köszi ez jó hír! :-)

Viszont ebben a gél lakkozásban a leszedés ami nem tetszik, :-( kicsit macerássabb mint a hagyományosnál. De az hogy tartósabb az sokat számít!

2012. nov. 10. 22:04
1 réteg alapozó gél lakk, utána 1 réteg síma lakk (hagyni kell viszonylag teljesen megszáradni!), végül megint egy réteg színtelen gél lakk fedőként. Működik, az sem mindegy, hogy milyen minőségű anyagokat használsz. Nekem több mint egy hétig szokott szép lenni.
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Gyöngyszemü)
2012. nov. 10. 21:58

Kérdezz meg egy műkörmöst. Fogalmam sincs, hogy viselkedik a gél lakk a hagyományossal együtt.


az essence BTGN alapozólakk és a fedőlakk is 800 forint volt, a Rimmel 1.100. És ahogy elnézem, főleg hogy hetente max. egyszer cserélem, tuti elég lesz egy fél évig és addig be sem fog száradni.

3. gyöngyszemü (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2012. nov. 10. 21:53

Értem köszi. :-) Eddig csak sima lakkokat használtam ami hamar lekopott.... De most vettem egy UV lámpát, fény lakkot meg egy rózsaszínes nem túl kihívó lakkot hozzá, de nagy nehezen tudtam ezt is kiválasztani a sok közül, a többi nekem túl rikító színes (vagyis nem az én világom) ezért gondolkoztam azon hogy ott a sok régi bevált lakkom, akkor azokkal mi lesz, viszont ha a gél lakk közé felkenhetem, akkor azok sem vesznek kárba, tartós is lehet így, és nem olyan drága. Mivel ezek a gél lakkok iszonyú drágák. :-(

Nem tudom milyen márkát vettem (nincs most nálam) de jónak tűnik másfél hete ugyanolyan, elég lassan nő a körmöm ugyhogy még a lenövés sem látszik, csak hát nem szeretem ezt a színt....

Hol érdemes vásárolni ilyeneket ahol olcsóbb?

2012. nov. 10. 21:39

Ne viccelj, a Shellac-nak olyan színskálája van, hogy a bokámat lepisilem tőle ;))


A Moyra nekem nagyon gagyi. Már ha egy jó minőségű alaplakkra rákened és a tetejére gél fényt raksz, jó lehet.


Én a Rimmel Lycra tartós lakkjaira kattantam rá, a tetejére az Essence Better than Gel Nails gél fedőlakkját kenem. Egy hét után azért mosom le, mert unom :)


Az Essence BTNG-nek van alapozó lakkja is, szerintem ha azzal kezdesz, és a gél fedőlakkal fejezed be, bármilyen silány lakkot megtart.

2012. nov. 10. 21:33

Alig találok nekem megfelelő színes zselé gél lakkot. Viszont a hagyományos lakkokban van ami nekem az én "ízlésemnek" megfelel. Érdeklődnék hogy ha egy sima fény lakkot (zselét) felkennék, ami a tartósságot a körmön megadná, és arra kennék egy egyszerű pl:Moyra lakkot és száradás után megint fény lakkot tennék rá.... az kivitelezhető??

Ja és hogy muszáj e le acetonozni, vagy zselé fixálót használni, a már kész körmön UV-zás után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook