Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni szépségápolási praktikák fórum

Otthoni szépségápolási praktikák (beszélgetős fórum)


6. anyuca66 (válaszként erre: 3. - Mandulaszem)
2009. aug. 24. 21:57
Szivacsos módszert a lányom is csinálta. És jó...
2009. aug. 23. 13:51
Én a hajamra minden mosás előtt 1-2 órával olivaolajat teszek, jól belemasszírozom, tekerek rá egy nagy törölközőt. Mosás után balzsam, pakolás, így nem töredezik, gyönyörű fénye lesz, erősíti a hajat, szép tartást ad neki. Ha valakinek zsíros a haja, ugyanezt megcsinálhatja, csak a végén citromos, vagy ecetes vízzel le kell öblíteni (különös tekintettel a fejtetőnél).
2009. aug. 23. 13:39

Sziasztok!

Én itthoni szépségtrükköm:Élesztő+tejföl ebből sűrű krémet kavarok felkenem, ha "megszáradt", mint egy arcradírt ledörzsölöm, hideg vízzel leöblítem. Egy csoda.

A másik méz; felkenem és ujjbeggyel paskolom 1-2-percig hagyom még egy kicsit és langyos vízzel átitatott fürdőkesztyűvel letörölgetem.

2009. aug. 23. 13:25
Egy kicsit drasztikus módszer, de a miteszereimet így tisztítom: felteszek egy tisztító pakolást, utána pedig ledörzsölöm az arcom bőrradírral és a mosogatószivacs dörzsi felével, de csak nagyon óvatosan szabad, különben felszeded a bőröd vele. Fájni fáj, de gyorsan megvan és csodaszép lesz utána. A végén tonik. Ezt kb. havonta egyszer alkalmazom.
2. bared (válaszként erre: 1. - 8f6200abcd)
2009. aug. 23. 13:02
attól függ: milyen a bőrtípusod, mennyit alszol, stb...
2009. aug. 23. 13:01

Még suli előtt szeretném kicsit magam rendbe vágni külsőleg, de nincs sok pénzem kozmetikumokra.

Ti milyen otthoni hatásos szépségápolási praktitákat ismertek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook