Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni hajhosszabítás fórum

Otthoni hajhosszabítás (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 10. 11:01

Szia rilla23!

A mikrogyűrű semmilyen formában nem árt a hajnak.

2010. ápr. 10. 10:58

Hát az a te dolgod :D

De nagyon nem a kor számit :'DDDDD

16 évesen is lehet igényes munkát csinálni, sőőt, vannak olyan kokler fodrászok X évesen, hogy amit tudnak csinálni...jézusom.

2010. márc. 5. 11:51
Melyik hajhosszabbítási forma árt legkevésbé a saját hajnak?
2010. febr. 23. 20:39
16 évesen hajhosszabbítást vállalni...hihi:D még egy 20évesre sem bíznám a hajam:)
2010. febr. 6. 23:05
A barátnőm csinál tresszelést, varr is fel sorokat, akár egész parókát is csinál... Jól és olcsón dolgozik! Ha valakit érdekel Bpesten akkor szivesen megadom a számát.
2010. febr. 6. 22:43

Szia zümikeee!

Nekem van egy csattos pót hajam indiai, 60 cm-res fekete.

2010. febr. 6. 22:43
Én vállalok hajhoszabítást, Hőillesztek infó-ért dobj rám egy e-mailt. (:
2009. jún. 11. 23:20

sziasztok!Ez engem is érdekelne.Legvégül arra jutottam h maradok eza csatos haj,döntés mellet:) érdekelne kinek mi a tapasztalata ezzel kapcs??:)

Vékonyszálu,nem vmi dus hajam van...sajnos...utobbi idöben hullik is kicsit...ezért nem szeretném a höillesztéses stb modszert választani.Légyszi ide irjatok:) zumi666@msn.com

Ha vkinek van elado csatos haja,irjon:) egész fejre elegendö vagy csak tincs is érdekelne:) Elöre is köszi:)) zümi :))

2009. máj. 22. 11:43

szia mindenkinek!

ujvagyok a topicon,de engem is érdekelne hol lehet ilyen csattoshajat vásárolni,felvarrva már volt.

köszi elöre is asegitséget!

üdv

2009. márc. 18. 00:10
Szia Eszter.Milyen szinu a haj mekkora meretben van es mennyiert adnad?:) koszi
2009. márc. 14. 19:27
sziasztok! Nem érdkelne valaki indiai tresszelt haj?:)
7. Lidan (válaszként erre: 6. - Herki1)
2009. márc. 1. 12:27
küldtem privit:-)
2009. márc. 1. 11:30
nem kaptam meg:/
5. Lidan (válaszként erre: 4. - Herki1)
2009. márc. 1. 11:16

Szia,

elküldtem, megkaptad, Mert hibaüzit kaptam vissza?

4. herki1 (válaszként erre: 3. - Lidan)
2009. márc. 1. 09:21
szia engem érdekelne.. bár lehet a szőke nem állna jól:) lib2008@indamail.hu a címem. most kinéztem magamnak 15ezer vmennyi, egy hosszabb sor 2rövidebb meg egy 5centi széles a tartalma.
3. Lidan (válaszként erre: 2. - Kisfelhő20)
2009. febr. 28. 21:46

Sziasztok!

Nekem van csattos hajam, és habár az elején én is kételkedtem benne, mert a sajátom nagyon rövid, és vékony szálú, de megrendeltem. Keveset használtam - max 3 napot - de volt hogy egy teljes napig a fejemen volt és abszolute nem csúszik ki a hajból, max. 1x kellett megigazítani, mert a két kisgyermekem kicsit megráncigálta. Egy hátránya van, valóban csak fül alatti hajhoz ajánlom (ahogy az eladók is), mert ellenkező esetben nem lesz takaróhaj, ami a csattokat, meg a tresszt eltakarja. Nekem sajna elég rövid a hajam, és most rászántam magam a végleges hosszabbításra, ezért a sajátomat eladom. Szőke színű, emberi haj, és 50 cm. Ha érdekel valakit akkor adja meg az emilcímét és képet is küldök róla!

2009. febr. 28. 10:57
hmm, ez a téma engem is érdekel:) már ki is néztem a hajat, de nem tudom mennyire maradna ott ahova rakom..
2009. febr. 28. 10:52
Sziasztok! szeretnék hosszabb hajat. a felvarrás stb nem jöhet szóba, mert 3havonta varratni stb, re nincs pénz. a csattos hajhosszabításra gondoltam, amikor igazi haj csitt-csatt ra van rögzítve. szeretném ha írnának azok, akik már használtak/használnak ilyet. elég vékonyszálú a hajam félek kicsúszna a csat, ahogy a sima is..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook