Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni fitness-gépek használata és tapasztalata fórum

Otthoni fitness-gépek használata és tapasztalata (beszélgetős fórum)


1 2
26. mamcili (válaszként erre: 24. - Pistiisti52)
2010. júl. 4. 08:10

Bocsi egy ítélet sem volt benne, csak jókedvüen kíírtam a napi fittnes edzéseimet...


és különben is én már olvastam a korábbit és a tiszteletem a tied, márcsak a vesebetegséged miatt nem hagytad el magad...


Poént érteni kell... néha muszály :)

25. pistiisti52 (válaszként erre: 19. - Szednut)
2010. júl. 3. 23:32

Szerintem még a kajával tudsz segiteni magadon,és

szerencséd van mert itt a nyár.A teritett asztal

saláta,zöldségek,gyümőlcs stb: Én mostanában tőbb

nyers saláta fajtákat eszem,és jó a hatás kipucol.

24. pistiisti52 (válaszként erre: 18. - Mamcili)
2010. júl. 3. 23:24

Én csak a sportra gondoltam,amugy pedig ne itélj

mert nem ismersz.És általában a női nemre gondoltam,

kik a jővőt viszik tovább.És akár tettszik akár nem

annak születtél aminek!!Én senkit nem bántok,és fö-

leg nem gunyolódom.Sokmindenen átestem és még lehet

hogy van ennél rosszab is a számomra/csak 3 pl:

apám 2.évig ápoltam fő állásban,engem müvese kezelnek,a párom 1,5 éve nyomja az ágyat/szóval kb.

tudom hogy mitöl döglik a légy!!!!DE imádok élni és most aztán pláne,nagyon értékelem hogy még

ezen a világon létezem.Ez a nagy fenékberugás amit

kaptam, kitudja kitől,új világot tárt ki előttem

nagyon megváltoztam, szerintem pozitiv irányban..

Azt nagyon megtanultam -senkinek nem diadal menet

az élet.

2010. júl. 3. 21:58
vagyis 1x8at csinálj
22. 46fa9c010b (válaszként erre: 21. - Szednut)
2010. júl. 3. 21:57
Réka elsőre nehéz lesz, de ha majd azt mondja a gyakorlatoknál, hogy csinálj 3*8at, akkor te csak egyet csinálj (eleinte, 1 hétig vagy 1,5 hétig!!)Szuper lesz, hidd el, megéri!
2010. júl. 3. 20:58
Segítettél, köszönöm. Eddig a zsírégetés kimaradt, majd megpróbálom a Rékát.
20. 46fa9c010b (válaszként erre: 19. - Szednut)
2010. júl. 3. 19:36
Csak a taposógépben van tapasztalatom: 170 cm magas vagyok, jelenleg 58 kg. A tavaly évet végigtornáztam, mert 61 kg voltam, és a pocakomon látszott meg a 3kg és a combomon is volt formálnivaló.:S Hetente kétszer jártam 1,5 órát tornázni (1(hétfőn):zsírégető; semmi talajgyakorlat, csak táncos-erobik, valamint (szerda) zenés alakformáló, szintén 1,5 óra. Utóbbinál kemény has- és farizomgyakorlatok voltak) valamint szombatonként fél óra taposás edzőteremben/konditeremben taposógépen! Egy év alatt egy tanévet értek, vagyis 8 hónapot. Az eredmény szemmel látható volt, izmos és formás volt a combom, popsim és a hasam is tökéletesen lapos lett. Mind a zenés alakformálót mind a zsírégetést otthon is lehet csinálni, csak egyedül számomra unalmas volt, nem voltam úgy kitartó, így az egyetemi tornaterembe jártam le, ahol mindig rengetegen voltak. Zenés alakformálót helyettesítheted egy kis tánccal, kedvenc zenédre, a lényeg, kellemesen fáradj el, zsírégetőt pedig bármely "fitneszguru" kazettájával helyettesítheted. Garantáltan fogyni fogsz, akár 2 hónap alatt észre fogod venni (csak 8 hét)és taposnod is elég hetente egyszer emellett 1 órát. Hidd el, az eredményért megéri!!! Sok sikert, remélem tudtam segíteni!:)
2010. júl. 3. 18:36
Segítsen nekem valaki! Taposógépet és Abswinget szoktam használni. Mennyit kell használni naponta, hogy fogyjak, ne csak izmosodjak?
2010. júl. 3. 17:29

nekem a fitneszgépem az a konyha, a fürdő és egyéb helységek, felületek takarítása...

Kipróbáltátok már :)


és a ygerek is egy jó fitneszgép nem csak izomra, de idegzetre is :DDD


de viccet félretéve, már leírtam a itthoni gépet :)


de mire vagy kiváncsi fogyás és izomépítés közti különbségekre?


Hát van az egyikben izzadsz,de piszkosul

a másik meg fáj... :))))))

kb. ennyi a saját tapasztalatom

17. mamcili (válaszként erre: 16. - Pistiisti52)
2010. júl. 3. 17:24
Ezt ugye viccnek szántad?
2010. júl. 3. 15:05

Kedves Lányok mivan veletek,azt hittem tőbb lessz

a hozzászolás???Pedig talán többen mozogtok,csinál-

tók valamit mint a fiuk.Hisz a jővő, az egészséges

nemzedék rajtatók mullik leginkább!!

15. mamcili (válaszként erre: 14. - Pistiisti52)
2010. júl. 3. 12:58
én csak némán reagáltam az általad leírtakra, hisz igazad van mindabban, amit leírtál :)
14. pistiisti52 (válaszként erre: 12. - Mamcili)
2010. júl. 3. 09:48
Néma lánynak,a forum gazdája sem érti a szavát???
13. 21d51b640a (válaszként erre: 11. - Pistiisti52)
2010. júl. 3. 09:25

Hát az a baj, hogy nem, hogy magától érthetődő, hogy sportolsz, hanem inkább az az alap, hogy tespedsz a tv előtt, és nézzed a sok szennyet ami ömlik ki belőle...


Lehet, hogy mindenki magáért felelős, de ha beléd azt nevelik, hogy az a jó, és nincs annyi eszed, hogy átlásd a dolgokat, akkor ki a hibás?


Nem kell mindenkinek sportolónak lennie, de ma már annyira "civilizált" mindenki, hogy a wc-re is kocsival megy.

12. mamcili (válaszként erre: 9. - Pistiisti52)
2010. júl. 3. 08:49
:)))
11. pistiisti52 (válaszként erre: 10. - 21d51b640a)
2010. júl. 3. 08:45

Egyetértek amit leirtál szerintem is kardinális

kérdés,az is vagy amit megeszel!!Mindenki magáért

felelős,nem lehet senkire-másra átháritani a saját

sarunkat.A mozgásnak meg annyira magátolérthetőnek

kéne lenni mint,hogy levegöt veszünk,meg hogy okos

értelmes gyereket neveljünk fel!!köszi a gondolat

ébresztő meglátásod!!!!

10. 21d51b640a (válaszként erre: 8. - Pistiisti52)
2010. júl. 3. 07:53

Hát sok ember követhetné a példádat, így, hogy már nem vagy 20, és sajnos veséd sincs, még így sem hagyod el magad. Jól látod a mozgáshiány csak arra lenne jó, hogy az ebből fakadó betegségek miatt mászkálj az sztk-ba, mint a sok birka, akiknek fogalmuk sincs, hogy miért betegek, és alig várják, hogy felírjanak valami csodagyógyszert.


Én azért mentem le a terembe, hogy de kemény legyek, hogy én edzek, de most már egyáltalán nem erről szól. Sokan nem is tartják sportnak a testépítést, mert fogalmuk sincs az egészről. Sokkal összetettebb ez s sport mint a legtöbb másik..., nem az a lényeg, hogy te mit produkálsz a terembe, habár kulcsfontosságú, de mégsem arra kell odafigyelni a legjobban. Minden sportban a táplálkozásnak kéne lennie a fő vonalnak, de nem sokan figyelnek rá. Többek között rájöttem, hogy mi folyik ebben az országban. A média, a sajtó, az orvosok, mind, mind arra mennek, hogy az embert bebutítsák, és fogalma sem legyen az egészről..., és elérik amit akarnak, mert menj ki az utcára, 10 emberből 3 túlsúlyos, 4 meg olyan kövér, hogy menni sem bír. Hányingert kapok, és nekem nem kell megmagyarázni, hogy pajzsmirigyes, meg mittomén, hogy mi a baja. Azért dagadt, mert zabál, minden szart összezabál, mekdonáldsz, meg a sok bolti fog amit a tv-ben reklámoznak. Az átlag embernek egy nap nagyon kevés szénhidrátra van szüksége, erre meg egy kajálással többet bezabál, de a legfosabb dolgokból, liszt, cukor, meg hasonlók.


Na még valami, aki még egészséges akar lenni, avval elhitetik, hogy simán lehet, csak nyomja be ezt a béres cseppet ami egy semmit nem érő szar, és ne egyen hat után.

9. pistiisti52 (válaszként erre: 7. - Mamcili)
2010. júl. 3. 00:09

Egyetértek veled,és mivel a gép othon van,vár téged

néha még néma szemrehényást is tesz,igy akármikor

rá pattanhdsz és hajrá.Szerintem ezért is jó az ot-

honi gépek jelenléte.Nekem ez a harmadik és a leg-

jobb evezőgépem, és az első szobakerékpárom.Van egy

perverziom, én levetköztetem a masinákat engem zavar

a bunfordi ruhájuk/védőburkuk/Igy olyanok mint egy

mobil szobor!!

8. pistiisti52 (válaszként erre: 6. - 21d51b640a)
2010. júl. 2. 23:56

Látom teljesen más vizeken evezünk,már csak ha az

életkort is nézem.Nekem nem az a célom mint neked,a

tied nem derül ki.Az enyém egyszerü,mivel nincs 1db

vesém se:igy a verseny vagy komoly sport-edzés szoba

sem jöhet.De mivel egész életemben amatör modon,sa-

ját örömömre csináltam valamit /body building,uszás,

futás,othoni torna,szobakerékpár,evezőgép/igy most

sem tudok meglenni nélküle.Fontos része az életemnek

a reggelek csak igy indulhatnak,és büszkén mondhatom hogy a koromhoz képest fitt vagyok a

(bajomat nem is nézve)vagy talán azért is könyebb

nekem mint sok sorstársamnak.Egyszoval az élet

maga a mozgás, a nyugalom a mozgás hiány pedig nem

vezet sehova.Szerintem mindenki azt csinálja ami-

ben öröme van,amiben legyözi saját magát,és a célja az egészsége a jóbb életminősége!!!

Kiváncsi vagyok a te meglátásaidra?????

7. mamcili (válaszként erre: 1. - Pistiisti52)
2010. júl. 2. 23:27

nekem eliptik trénerem van. és bár nagyon szeretem, alíg van időm rá, hogy ráálljak edzés szinten, így csak pihentető tekerésre használom, kicsit segít a feszültséget levezetni, de mikor még volt rá időm, hihetetlen testi változásokon mentem keresztül...

Szerintem ha elég kitartó az ember, bármit elérhet ...

2010. júl. 2. 18:10

Mondok B-t is, de még mindig nem jár közel a megoldáshoz a "keringés, a légzés, a vérnyomás".:)


Kérdés itt, hogy mi a célod, mit szeretnél elérni?:)

5. pistiisti52 (válaszként erre: 4. - 21d51b640a)
2010. júl. 2. 15:15

Aki mondott Á-t az mondjon B-is !!!

Kiváncsi vagyok,bövebben kifejtenéd azt reagálok rá!

Mi az hogy nem az a lényeg, nem akartam kitérni a

keringés,a légzés, a vérnyomás stbí.fontos részére.

Meg a veszélyeire, de legyünk eggyütt okosabbak ,ez

volt a szándékom. Hát lássuk ??

2010. júl. 2. 14:50

Sziasztok!


Pisti, látom nem nagyon van otthon a témában..., még ha meg is mozgatná a 85 %-át a testnek, akkor sem az a lényeg. Más kérdés, hogy mi a célod az evezőpadoddal, mert ha csak azért csinálod, hogy csinálj valamit akkor semmi gond.:)

3. pistiisti52 (válaszként erre: 2. - 46fa9c010b)
2010. júl. 2. 12:33

Kedves Beatrix !

A képedet nézve valóban izmos a lábad,különben min-

denben igazad van.A mozgás a lényeg az élmény és az

elért eredmény,az embernek önbizalmat ad pláne akkor

ha szar volt a napja és a kedve is csapnivaló.ÉS ha

ráveszem magam a mozgásra, utána büszke leszek mag-

amra mégsem vagyok olyan fos alak.Van egy evezőgép-

em állitólag a test 80-85% át átmozgatja, a szerelmem imádom le is vetköztettem,igy csupaszon

használom.Ötperc sem kell és megizzaszt, szoval

jó az öszhang, amugy a hasizmot is megmozgatja !!

2010. júl. 2. 12:14
Szia! Nekem hasizompadom és szobabiciklim van itthon. Minden nap szobabiciklizem, és látom is a hatását, nagyon feszes,izmos a combom tőle. Minden nap egy órát bicajozom és közben nézem a tévét, hamar elmegy így az idő!Viszont a hasizompad egyedül nagyon unalmas, 5 perc után megunom, így annak nem sok hatása van. :p Meg a gyomrom is felkeveredik tőle. Viszont szeretnék taposógépet,álítólag az nagyon hatásos!Amúgy meggyőződésem, hogyha vki otthon tornázik (gépek nélkül), nagyon hatásos eredményeket lehet elérni pár hét alatt!Nem feltétlen szükséges hozzá "gép"!
2010. júl. 2. 12:03

Szerintem ez az edzés egy kényelmes mindig kéznél

lévő hatékony modja.Amikor éppen kedvem van,egy kis

bibi van ugyan egyedül kell megküzdened leginkább

magaddal??Kinek mi a véleménye,mi a tapasztalata,

sztoria, TANULJUNK EGYMÁSTOL

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook