Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Otthon szoktad mondani, hogy mit kérsz szülinapodra, , és mit szoktál kaptál helyette? fórum

Otthon szoktad mondani, hogy mit kérsz szülinapodra, , és mit szoktál kaptál helyette? (beszélgetős fórum)

1 2
2009. dec. 19. 04:50
Legtöbbször nem mondom, mert szeretem a meglepiket :))
43. direne
2009. dec. 19. 00:06
Nem szoktam mondani, de mindig mást kapok helyette. :-))
2008. nov. 24. 07:39
Én soha nem mondom konkrétan, legfeljebb célzok rá. Amúgy soha nem kérek semmit. Amit kapok annak mindig örülök. Nem szeretem a meglepetéseket, de ilyenkor türöm, hogy ha nem tudom mi az ajándék.
41. durum (válaszként erre: 40. - Cucus7)
2008. nov. 24. 06:51
És én is.Március 17:)
40. Cucus7 (válaszként erre: 35. - Kisvirág42)
2008. nov. 17. 08:46
Én is halak vagyok.Március 9. Bulizunk együtt? Legalább virtuálisan? Pusza neked
2008. nov. 17. 08:41
néha
38. kisvirág42 (válaszként erre: 37. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 15. 17:44
Azt mondják, akkor történik valami, amikor legkevesbé várod talán akkor amikor már lemondasz a sok várakozásban, és már lassan el is feleded és akkor.
37. ec63a7fc29 (válaszként erre: 31. - Kisvirág42)
2008. szept. 14. 23:48

Az ötlet jó, de igyekeznie kell, mert elég rosszul állok mostanában az idővel....


Egyre rosszabbul.:((

36. Donyta
2008. szept. 12. 08:24
Ikrek lennék ;D
35. kisvirág42 (válaszként erre: 33. - Donyta)
2008. szept. 11. 21:41
Én halak vagyok, és te?
2008. szept. 11. 09:37

Én úgy vagyok vele, hogy figyelek annyira a másikra, hogy ismerjem és tudjam, mit szeretne, mire van szüksége és mi az izlése. Általában el is találom.

Viszont ezt visszafelé már nem tapasztalom.

33. Donyta (válaszként erre: 32. - Kisvirág42)
2008. szept. 11. 09:27

Szia Kis Virág!

Még a végén kiderül, rokon lelkek vagyunk!? Milyen hónapban születtél?

Nekem már több száz tollam van, köztük sok kapott is! Az elsőt csórtam a páromtól még 1989-ben. az egy ronda zöld pax volt. Azóta már egész szín skálám van belőle, mert színre kezdtem el gyűjteni.

Azóta külön kuncsorgom össze a bármilyen feliratosakat, és a különlegeseket is. Van olcsó és vannak nagyon drágák is. Egyszer valakinek mutattam őket, és azt mondta, több toll van itt mint a boltban! Anno gondoltam, jó lesz a LEG-be, de ma már nem tudom van e ilyen? Ezenkívül gyűjtöttem sokáig a telefon kártyákat, amit albumban odaadtam egy éve anyukámnak. Meg az öngyújtókat is, de ezeket már meguntam.. A tollak kincsek, maradtak!

32. kisvirág42 (válaszként erre: 30. - Donyta)
2008. szept. 10. 14:48

Szia Donyta!


Jó, hogy benéztél ide is.Amit agyereketől kap az ember az duplán öröm, főleg, ha eltalálják a dolgot.

Hű de, örülök, hogy nem vagyok egyedül toll mániás, én is begyűjtöm őket, és azzal engem is lelehet venni a a lábamról, mert az gyengém. Minnél különlegesebb, most pl : rózsaszínű tollak a menők , már 4 van , de sajnos azok nem tölthetők. találkozunk az " éjszakai bagoly klubba várlak szia

31. kisvirág42 (válaszként erre: 29. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 10. 14:43
Egyszer történik egy csoda, és kapsz valami nagyon szép vagy nem biztos, hogy szép de kelelmes meglepetés lesz. Csak győzd ki várni, tudod azt mondja a mondás, " türelem rózsát teremt" úgy legyen .
30. Donyta
2008. szept. 10. 09:17

Szia!

Nekem nagy néha főleg a gyerekeimtől kapom meg azt amit említek. Tudom, ki milyen anyagiakkal bír és nem kívánok sosem nagy dolgokat. Különben sem az ár a fontos, hanem, hogy ők is én is örüljek neki. Aztán szoktak meglepik is lenni, oda-vissza amikor sírás a vége! Nem méregből, meghatottságból..


(Hozzátenném azért, hogy nagy toll gyűjtő vagyok, és nekem az sokat tud jelenteni. Így nem is nagyon kell mondanom mit szeretnék, mert annak mindig tudok örülni!)

2008. szept. 6. 21:24

Általában nem szoktam kapni semmit, de már nem érdekel.


Én azért készülgetek meglepivel.:)))

Mindenkinek.

2008. szept. 6. 21:02
Az én családom mindig tudja mire vágyom!:) Általában nincs konkrét kívánságom,ők pedig nagyon jól ismerik az ízlésemet.Ha meg valamire vágyom,azt szülinaptól függetlenül is megemlítem nekik,csak úgy,hogy elmeséljem mi az,ami érdekes számomra és én már-már elfelejtem,de ők megveszik a szülinapomra.!:)
2008. szept. 1. 21:26
Úgy látszik jópár embernél nem jön be, az ha mondogatja, hogy mit szeretne, mert direkt nem azt kapja, mert talán tudják róla, hogy mindenek örül. Szomorú, és sokunkkal megesik, és kivánom, hogy kaptjátok meg amit szeretnétek
2008. szept. 1. 20:33
Én 2 éve mondom anyukámnak hogy mit kérek és azóta is mindig mást kapok:D Természetesen nagyon örülök neki:) Egy rokonom olyan ajándékot vesz nekem mindig, ami abszolút nem Én vagyok... De ugyanúgy ennek is nagyon örülök.
2008. szept. 1. 20:26
Na, az én 50 szülinapomra kapott ajándék az kész vicc volt. Kaptam egy cserép liliomot, amit szeretek ugyan, de kint a kertben, Amikor kinyíltak a bimbók, nem lehetett megmaradni mellette, olyan illatot árasztott. A másik ajándék egy tésztafőző volt, amiről kiderült, hogy a betétje nem ér bele a vízbe. Magyarán pároló volt, nem főző, és hiányzott a fedele. Na, milyen?
2008. aug. 30. 23:53
Már 1-2 hónappal előtte, hangoztatom, hogy mit szeretnék magamnak venni, úgy vagyok vele, hátha adok ötletet, de mindig mást kapok.
23. kisvirág42 (válaszként erre: 21. - Dee7182d35)
2008. aug. 30. 23:17
És az már nem az igazi, akkor már elkopik a varázs, de remélhetőleg ez nem rendszeres. További zsép napot.
2008. aug. 30. 19:02
Mindíg pénzt kérek,és azt is kapok:-)
2008. aug. 27. 14:53

Én kértem,aztán az adott napon lestem,csaillogó szemmel,na meg még vagy 1 hétig,aztán a lányom felköszöntött századszor is egy csokor virággal,és a drágámnak akkor esett le,amikor a saját anyukája megerősítette,hogy a kiscsaj nem ok nélkül köszöntget!Hihihi...

Látni kellett volna az arcát,na meg az enyémet is,amikor tudatosult bennem,hogy nem hogy ajándék,de még köszöntő is csak egy hetes késéssel.

2008. aug. 27. 14:46
Látom elég kevés az érdeklődő, ezekszerint rossz volt a kérdés. Most hagyjam elsülyedni? Vagy van aki elkezd másról is beszélgetni, hogy ne halljon meg teljesen. Egyenlőre várok még.
2008. aug. 19. 07:18
Nem az ajándék a lényeg.
2008. aug. 19. 05:51
Nem régóta van ez nálunk sem, talán azért mert kezdek az ötletekből kifogyni, és mert igy egyszerűbb és kényelmesebb.
17. 01c8755c79 (válaszként erre: 16. - Csapoari)
2008. aug. 13. 14:22

... én is ezt vallom és így is vagyok vele... ha valamire szükségünk van, azt megvesszük magunknak. Sőt mondták a gyerekek, hogy a mamának tönkrement a kenyérpirítója... következő héten küldtem neki egyet. Eszembe se jutott, hogy majd a szülinapjára. A szülinapján elvisszük az Udvaros-Kulka / Básti-Cserhalmi eladásra. Kérdezés nélkül is tudtam, hogy örülni fog neki. :o))

Náluk soha nem volt divat ez a "mit kérsz szülinapodra?"... vagy bármilyen alkalomra. Biztos, hogy megvan az előnye, mert amikor már pl. tinik a gyerekek, elég nehéz vásárolni, de a család olyankor se a gyerekeket kérdezi, hanem engem.... én vagyok velük egész évben, megette fene, ha nem ismerem a vágyaikat. :o) A párom se kérdez meg engem soha... és jó is így, mert általában túlszárnyalja legmerészebb vágyaimat is. :o)

2008. aug. 13. 12:21
A kérdés szerintem tanulságos is. Én például mindig elmondom, mit kérek, mit szeretnék, és mindig az a válasz, hogy akkor vedd meg magadnak, anyukám. Embere válogatja...
2008. aug. 5. 05:10
Lám lám rosszul tettem fel a kérdést, és kevésbé érdekeset, jó kis tanulópénz volt ahogy mondani szokták. Pedig én igyekszem életben tartani a fórumomat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook