Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthon készíthető pakolások! fórum

Otthon készíthető pakolások! (tudásbázis kérdés)


20. Binky
2009. márc. 27. 20:15

Hajra próbáltam, nekem jó:

-pár csepp citromlé

-nagyon kevés olívaolaj

-pár tojássárgája

-tej/ tejföl


összekutyulva, a samponos mosás után beledolgozva a fejbőrbe, kicsit hagyd rajta és mosd le

ezt én alkottam, annyira csak nem lehet rossz, és kb ez van a legtöbb hajpakolásban is

19. Anny50
2008. ápr. 20. 11:47

Arcpakolás száraz bőrre: Két evőkanál mézből, két evőkanál almaléből, két evőkanál virágporból, és egy tojás sárgájából készítsünk pakolást. Az almalevet és a virágport keverjük össze, majd hagyjuk állni egy órát, ezek után szűrjük át, s a többi alkotó hozzáadásával el is készült a pakolásunk, amelyet vattapamaccsal vigyünk fel az arcbőrünkre, s még kiszáradás előtt öblítsük le. Ez a pakolás remekül visszaadja a bőr nedvességét.



És ezt is!!!

18. Anny50
2008. ápr. 20. 11:46

Túróméz pakolás: Két evőkanál mézzel három kanál túrót jól elkeverünk, majd ezt a masszát kenjük az arcunkra. Tizenkét perces pihentetés után langyos vízzel öblítsük le.


Ajánlom mindenkinek!!!

2008. ápr. 13. 18:19

Hú, ezt kipróbálom szerdán. Köszönöm!

Én a körmeimet is ezzel hoztam rendbe. Annyira törtött, hogy már majdnem műkörmöt csináltattam. Most meg állandóan reszelnem kell, úgy nő. Néha meg szokták kérdezni, hogy igaziak-e :)

16. Anny50
2008. ápr. 13. 18:13
Igen Kea én is szoktam használni!! Az olivaolaj nagyon jó mindenre!! Nekem azt mondta a fodrászom kb 20 percig hagyjam rajta és meglátom milyen szép lesz.Igaz a hajmosást úgy végzed majd a kezelés után, hogy jól besamponozod és hagyod kicsit a sampont is rajta, többször öblitsd le!!
2008. ápr. 13. 17:44

Ez mit jelent? Csak olívaolajat kenjek rá? Hogyan és mennyi ideig?


Erről jut eszembe, a barátnőm tippje, akinek 41 évesen olyan a bőre, mint egy babácskáé. Olívaolajat összekever tengeri sóval és azzal radírozza a bőrét zuhanyzás előtt.

14. Anny50
2008. ápr. 13. 17:07

KeA!!

A fodrászom az olivaolajas pakolásra eskűszik!!!! Nagyon ajánlotta nekem!! Probáld meg!

2008. ápr. 13. 15:14

Milyen reakciót nem értesz?


Olyat is légyszi, amitől a hajam lesz dúsabb, egészségesebb, fényesebb......... :) és természetes. Egyébként viszonylag sok és egészséges hajam van, de lehetne még......... :)nagyjából 3 naponta mosom. jöhetnek sampon receptek is.

köszi!

12. Anny50
2008. ápr. 13. 14:58

Sziasztok!

Hát mivel engem is érdekel eme téma és van is egy két receptem:) pakolásra gondoltam, igy beirok egy párat!! Természetesen a bőrtipustól is függ (remélem nem adok hoxának munkát, most jut eszembe:) Nem is értem ezt a reakciót!!

No akkor : 1 tojás sárgáját kever el pár csepp citrommal, kevés ( kávéskanál) oliva vagy napraforgó olajjal kend fel az arcodra kb 20 perc után most de!

Jöhet még?? Akkor irok!!

2008. ápr. 13. 13:53
www.zoldmagazin.hu
10. o.andi
2008. ápr. 9. 17:50
nem szoktam!!
9. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - JUL17)
2008. ápr. 9. 14:23
Nem a kisujjambol szoptam, amit irtam, Hoxa az azonos temaju forumokat ossze szokta vonni. A kiirt forumokat pedig ha mar regen nem volt rajuk erdeklodes, fel lehet futtatni, ha valaki beir.
8. k.tünde78 (válaszként erre: 6. - Gyöngyi)
2008. ápr. 9. 12:50
Én is osztom ezt a véleményt.
2008. ápr. 9. 12:34
engem is érdekelnének!!!
2008. ápr. 9. 12:22

Azt gondolom, hogy akit nem érdekel, ne írjon ide semmit! Bántani minek a másikat???!

A téma különben engem is érdekel.

5. JUL17 (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 8. 19:14
Szétnéztem és összesen 7db hozzászólást találtam ami ide kapcsolódik de lehet,hogy rossz helyen kerestem.Gondoltam megoszthatnánk egymással a tanácsokat a jó bevállt dolgokat.Szerintem ez az oldal erről is szól .De elnézést kérek nem volt szándékom senkinek többlet munkát csinálni.
2008. ápr. 6. 13:29

Házilag elkészíthető arcpakolások, szépészeti szerek

Házilag gyártott arcmaszkok, pakolások, krémek!! Ti miből, hogyan csináljátok?


Nem lenne egyszerubb ezekben a forumokban szetnezned/ vagy a keresot hasznalnod (!!!), ahelyett, hogy Hoxanak munkat csinalsz?

2008. ápr. 6. 12:57
Könyvet írsz??? :):)
2008. ápr. 6. 12:46
Ki milyen otthon készíthető arcpakolást használ ami bevállt és hogyan kell elkészíteni és mire jó?Előre is köszönöm segítségeteket!
2008. ápr. 6. 12:45
Otthon készíthető pakolások!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook