Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ott lehet-e a fiam szülinapján? fórum

Ott lehet-e a fiam szülinapján? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
12. ht keksz (válaszként erre: 8. - 4b6a2525df)
2012. jún. 12. 08:32
Nem az a lrgfontosabb,hogy adja be az ajàndèkot.
11. pálmax (válaszként erre: 5. - Ht keksz)
2012. jún. 12. 08:31
Azért nem csak a gyereket kell nézni, ha te lennél az új nevelőszülő neked hogy esne?
2012. jún. 12. 08:30
Vigye el a fiadat és tartson az ő családjával(nagymama, testvérek) külön szülinapot. Én megértem a mostani párodat is. De hogy fenyeget az durva.
9. ht keksz (válaszként erre: 3. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:29
Akkor őt is kezeld ugy,ahogy kell,amit érdemel.Miert,mi lesz?
2012. jún. 12. 08:28

Nehéz ilyen ügyben tanácsot adni.


Gondolom a buli nem a fenötteknek van, hanem a szülők beadják hozzád a gyerekeiket 1-2 órára, majd érte mennek.


Ha ilyen a buli, akkor az apukának nincs keresnivalója ott, max ha annyira ragaszkodik, adja be az ajándékot De.......

én ezek után oda adnám a kisfiút az apukájának, hogy vigye el egy fél napra, ahova gondolja, és ünnepeljenek kettesben is

2012. jún. 12. 08:28
miét vagy olyannal aki fenyeget??? :( Az igazi apuka ha tényleg szereti a kisfiát akkor több joga van vele lenni a szülinapon, pláne, ha a kisfiú is szeretné, mint egy olyan jelenlegi pasinak aki fenyeget....
6. a6d5a14c21 (válaszként erre: 4. - Csirivirir)
2012. jún. 12. 08:28
Hát igen,végül is mit is számít egy gyerek lelkivilága meg,hogy a valódi apját ismerheti-e,ha veszélyben van,hogy nem lesz aki Anyucit tolja?!
2012. jún. 12. 08:27
Hàt az uj pàrodnak illik ebbe a legkevésbè beleszòlnia!!Csak a gyereket nézd,ő mit szeretne.
2012. jún. 12. 08:26
Szerintem, ha bevonod az életetekbe, csak gond lesz. Örülj, hogy távol van. A gyerek max pár napig sír, majd elfeljti, de neked a kapcsolatod mehet rá.
2012. jún. 12. 08:26
Sem az igazi apjat nem engedhetem ide, sem a nevelöapja nem akar eljönni, söt ha megis beengednem az igazi apjat "Akkor majd meglatod mi fog törtenni !!!" fenyegetest kaptam a mostanitol.
2012. jún. 12. 08:25
A faszid helyett,talán a gyerekedet kéne előrébb helyezni...és akkor ezzel meg is adtam a választ.Ki nem sza*rja le a pasid önérzetét?Ez a gyereked születésnapja,és ha kicsit is felnőtt lenne a pasid,akkor Ő is belátná,hogy ez nem az Ő szülinapja,hanem a gyerekedé,úgyhogy talán legalább ezen a napon nem kéne vergődnie,hogy mit akar meg mit nem...majd a saját szülinapján eldöntheti,hogy ki lehet ott meg ki nem...az agyam eldobom,ez egy felnőtt férfi?!Szépen kifogtad...
2012. jún. 12. 08:23
Kisfiamnak szülinapja van ma. Szeretne ha igazi apukaja is eljöhetne, es az apja is szeretne eljönni a bulira. Hozza kell tennem hogy a pasi elegge egy link alak ( nem fizet gyerektartast, feljelentett minket anno ausztriaban hogy nem is ott lakunk ahol be vagyunk jelentve stb. Sok gondom volt mar miatta, de a fiat azt nagyon szereti azt tudom es latszik rajta.) Mostani parom azt mondta , hogy szoba sem jöhet hogy ide jön es hogy ö sem fog hazajönni a bulira , mert en azzal hogy nem utasitottam rögtön el a kereset megalaztam öt( a mostani paromat) Ilyenkor most mi van ? Mit csinaljak ? Sajnalom a 6 eves kicsimet.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook