Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ott lehet-e a fiam szülinapján? fórum

Ott lehet-e a fiam szülinapján? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
42. pálmax (válaszként erre: 33. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 08:46
Szerinted a gyerekem, aki akkor már felnőtt lesz elhívná a mi rokonainkat, a mostani férjem rokonait, és az apját a párjával? Hát az apja sem jönne el. De mondom a házasságkötő terembe és templomba persze jöjjön el.
41. 116212323c (válaszként erre: 1. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:45

szia...nem olvastam el a hozzá szólásokat.

A jelenlegi Párodnak meg kellene magyarázni és meg kellene értenie nem az exedet várod hanem a fiad apját...nem kettejükről szól ez hanem a fiadról...

olyan amilyen de ez szerintem ne szabjon gátat ha a fiad is szeretné hogy itt legyen.

Én engedném, bár az én Párom van olyan intelligens hogy felfogja a helyzetet, igaz nálunk ez nem áll fent...

40. t_marcsi (válaszként erre: 34. - Pálmax)
2012. jún. 12. 08:45
Vagy azért csinálja hogy lenyugodjon és át tudja gondolni a dolgokat. Nekem két gyerekem van, akiket a férjemmel közösen nevelünk. Elég szar természetem van, hirtelen haragú vagyok és hisztis... hamar eldurran apróságokon az agyam. Ha összekapunk, inkább elmegyek valahová kiszellőztetni a fejem, mint igazságtalan legyek vele vagy a fiúkkal. Jobb így... átgondolom hogy mit kellene máshogy csinálni, és hazajövök... persze ha úgy érzem nem én vagyok a hibás, akkor megvárom míg felhív hogy hol vagyok már... és utána jövök haza. De mindig hazajövök!
39. Szerénke83 (válaszként erre: 36. - T_marcsi)
2012. jún. 12. 08:45
nem írtam, hogy konfliktusmentes- de az nekem nem normáis, hogy ha nem értünk egyet, akkor a párom eltűnik 3 napra és úgy kell hazakönyörögni. na ne már!!
38. aniko.k (válaszként erre: 31. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 08:44
Persze tökeletesen megertelek, es eggyet is ertek veled valahol, de most van ket gyerekem ket különbözö pasitol, most küldjem ezt is a fenebe es eljek egy harmadikkal ?
37. pálmax (válaszként erre: 33. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 08:44
Igen, de a gyerek tudja, hogy nem kedveljük egymást, tekintettel lesz ránk. Egyébként a 8.-as ballagására sem jött el, és engem a guta kerülgetett, mert megígérte.
36. t_marcsi (válaszként erre: 31. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 08:44
Ezek szerint a ti kapcsolatotok teljesen konfliktusmentes, egy hangos szó sincs köztetek soha, meg ellentmondás sem. Szerencsés vagy! A legtöbb kapcsolatban vannak nézeteltérések, és valakinek mindig engedni kell, és bocsánatot kell kérni. Ez így működik. Mindenki hozzáad valamit, és közösen toljuk a szekeret... vagy én megyek bocsánatot kérni, vagy a férjem... nálunk így működik, és nem érzem magam sz*rnak, hogy ha megsértődik, akkor kiengesztelem. A párunktól való függés akkor kóros, ha a nő kutyaként függ azon aki agyba-főbe veri őt is, meg a gyerekét is, és kínozza... az hogy néha vannak viták, az meg az élet rendje.
35. Szerénke83 (válaszként erre: 34. - Pálmax)
2012. jún. 12. 08:43
Ez nekem is nonszensz.
2012. jún. 12. 08:43
egy felnőtten nehogy már úgy kelljen hazakönyörögni, ha elment maradjon is ott. Azért csinálja, mert megcsinálhatja.
33. Szerénke83 (válaszként erre: 29. - Pálmax)
2012. jún. 12. 08:42

Kinek az esküvője lesz? a gyerekednek vagy neked?

Ki dönti el, hogy ki lesz ott az esküvőn?NEM A SZÜLŐ, HANEM A GYEREK!

32. pálmax (válaszként erre: 28. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:41
Ha van közös gyerek, akkor mit durcázik, mint egy taknyos gyerek?
31. Szerénke83 (válaszként erre: 28. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:41

Nem ezt kérdeztem!

Mi vagy te, hogy könyörögnöd kell neki? Ki ő? Az atyaúristen? Sosem értettem az ilyen nőket, akik ennyire függemek a párjuktól:(

2012. jún. 12. 08:40
Most nehogymár azért szakítson a mostani párjával meg hagyja a levesbe, hogy a gyerek apja elmehessen a szülinapra... azért be kell látni, hogy a mostani párjának is joga van ahhoz, hogy ne kelljen egy légtérben tartózkodnia valakivel, akivel nem akar, és ne engedje be a közös otthonba azt az embert, akit nem kedvel... a gyereknek meg joga van az apjához, úgyhogy az apuka fogja a gyereket, és vigye el valahová a szülinapján. Valamiért elváltak, és ez nem volt véletlen... most egy elvált férj miatt hagyja a mostani párját el, a tanácsaitok alapján? Nehogymár...
29. pálmax (válaszként erre: 25. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 08:40
Nálunk ha egyszer esküvő lesz ott lehet a szertartáson, de a lagziban nem. Hát mindenki hülyének nézne. és egyébként is kivel lenne az ex???
28. aniko.k (válaszként erre: 23. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 08:40
Bakker van egy közös gyerekünk es azert az egoistanak van jo oldala is !
2012. jún. 12. 08:39

Kiváncsi vagyok akik a kitoljamajdanyucit és miközehozzá stb választ adtáék jártak e hasonló cipőben????

Én igen és évekig voltam az ex befolyása alatt efféle téren is mint a kérdező,és engedtem neki akkor vihette a fiát amikor akarta stb.....Most láttam be és szakember mondta úgy nyilt ki a szemem végre,hogy egyáltalán nem volt a gyerek érdeke és hosszú távon rosszat tettem vele...majdnem elveszitettem a fiam emiatt....


Külön éltek,legyen nála is szülinapi bulija a fiadnak általában nem tiltakoznak a gyerekek ha többször ünneplik őket.


A házamba nem engedem be a mi privát életünkbe a jelenlegi párommal közös életünkhöz semmi köze nincs.


Meg lehet már beszélni egy ennyi időssel és apukával is hogy tartson ő is szülinapot.

26. pálmax (válaszként erre: 19. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:38
Hát ez gáz. Neked nem lehet szavad?? Ez minden téren így van? Ne hagyd magad.
25. Szerénke83 (válaszként erre: 21. - Pálmax)
2012. jún. 12. 08:38

És ha esküvője lesz a fiának, akkor sem lehet ott az apja?

Felnőtt, kultúremberek vagyunk.

A szüleim is elváltak, nem is volt jó a viszony, de mióta megszületett a fiam, legalább egy légtérben elviselik egymást.

Mert ebben a helyzetben nem ők a fontosak, hanem az unoka.

Ezt kellene ésszel felmérni.

24. aniko.k (válaszként erre: 17. - Ht keksz)
2012. jún. 12. 08:38
igen, lathatja es viszi is mindig. Szoval is küldi a jegyet es repül hozza a gyerek berlinbe. Ket havonta kb 1 hetre.
23. Szerénke83 (válaszként erre: 19. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:37

Ne már, hogy úgy könyörgöd haza??

Hol az önbecsülésed????

2012. jún. 12. 08:37
Ja... és a gyerek kívánságát is szem előtt tartva, tarthattok két szülinapot, de én pl egy ilyen múltú apukával nem nagyon engedném el sehova egyedül a gyerekemet... főleg hogy ilyen disznóságokat csinált a múltban. Nehéz a gyerkőcnek, de azzal is az ő érdekeit nézed, ha belegondolsz milyen hatások érik a jövőben esetlegesen... :(
21. pálmax (válaszként erre: 14. - Ht keksz)
2012. jún. 12. 08:36
Én sem hoznám össze a volt és jelenlegi férjemet ilyen alkalomra. Kellemetlen lenne, nekem is. Gondold el ha ilyen ember te szívesen látnád az otthonodban? Azért nem kell magunkat feláldozni a "gyermeknevelés oltárán"!
2012. jún. 12. 08:36

Nincs jogod szerintem megfosztani sem a gyerekedet az apjától, sem az apjától a gyerekedet. Legalább a szülinapján.

Konfrontálódj nyiltan a mostani pároddal, ha nem tudja ezt a békát lenyelni, mehet a levesbe...

19. aniko.k (válaszként erre: 15. - Pálmax)
2012. jún. 12. 08:35
Az uj parommal nem lehet beszelni. Ha valami nem ugy alakul ahogy ö elkepzeli akkor lelep es 3 napig haza sem jön, utana is ugy kell hazakönyörögni.
18. t_marcsi (válaszként erre: 13. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:35
Ebben a fényben már megértem a jelenlegi párodat. Nem biztos, hogy hosszú távon jó hatások érnék a gyerkőcöt az apja mellett... nekem eszembe sem jutna a volt férjemet odahívni abban az otthonba, ahol a jelenlegivel lakom. Ha annyira ott akar lenni a bulin, akkor máshol kellene tartani. Én agyvérzést kapnék, ha a férjemmel közösen nevelt gyerek anyukája bejárkálna az otthonunkba...
17. ht keksz (válaszként erre: 13. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 08:35
így már màs..hàt az a minta viszont káros a gyerekre.Làthatàs meg van itélve?
16. pálmax (válaszként erre: 14. - Ht keksz)
2012. jún. 12. 08:34
Jó az ő, de más máshogy érzi, máshogy gondolja. Főleg ha nincsenek jóban.
2012. jún. 12. 08:33
Joga van az apjához, akkor is ha embert ölt volna,beszéld meg a fiaddal és az apukájával is, hogy hogy legyen.
14. ht keksz (válaszként erre: 11. - Pálmax)
2012. jún. 12. 08:33
Az én kedvesem sosem kifogàsolnà.
2012. jún. 12. 08:32
Az igazsaghoz hozzatartozik hogy ,a volt parom egy drog dealer volt es sitten is ült, a mostani nem akarja hogy közünk legyen hozza, de imadja a fiam es ö is a kicsit.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook