Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ott lehet-e a fiam szülinapján? fórum

Ott lehet-e a fiam szülinapján? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
162. Noarashi (válaszként erre: 161. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:47
Miért szerinted hogy élünk mi magyarok?
161. Muraja (válaszként erre: 160. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 12:45

Eleg a hoxat olvasni es kesz. Miert faj az igazsag ?

tudom hogy elnek nalatok a parom magyar , es nem szitkozodom .

Azert hogy latom hogy amikor kijönnek ide csak arra megy a dolog hogy minnel több penzt keresenek.

Ennek a forum inditoja is sajat maga irja hogy feljelentette a volt parja csalasert. Tudod menyijen vannak itt kik csalnak ? Tehat ne engem vadoljal en csak olvasgatom azt amit a többiek irnak. Sajnalatos hogy az apaknak csak egyetlen egy joga van es az pedig a tartasdij vizetes . Gyereknevelesben teljesen ki van szolgaltatva . Gyereket csak akkor lathassa amikor a volt nagysaga engedi , ez jo szerinted ?

160. 34c48a3825 (válaszként erre: 159. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:40

Ne idefigyelj, te szűk látókörű kamionos nőszemély!


Azt sem tudod, ki hol él azok közül, akik ide írogatnak, csak szitkozódni tudsz.


Honnan veszed magadnak ehhez a bátorságot?! A melósöntudat mondatja veled? Esetleg van a teherautódban csodakészülék is, ami megmutatja neked, hogy:

a, ki hol él?

b, ki hogyan gondolkodik?


Vagy csak simán ennyire vagy képes?

159. Muraja (válaszként erre: 157. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 12:37

Hiaba kiteszitek ti a labatok , az csak arra van bemerve hogy penzt , penzt es megint csak penzt keressetek .

Semit azon kivul nem reflektaltok mivelt szamatokra a sajat magyar a alfa omega .

Nincs egyaltalan az erdeketekben hogy valamiiben is progreszt lassatok.

158. 34c48a3825 (válaszként erre: 156. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:34

Kérdésedre válaszul igen, többször jártam Japánban.


Ennek azonban még mindig semmi köze ahhoz, hogy egy kommersz hülyeség NEM az általános műveltség része.

157. 34c48a3825 (válaszként erre: 155. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:33
Ó, elfelejtettem, te vagy az egyetlen ezen a bolygón, aki kitette a lábát az országból :D
156. Muraja (válaszként erre: 154. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 12:32
Har hidd el hogy ez nem csak kis vacak , jartal te mar japanoknal ? ismersz e valamit a hetköznapkujbol ?
155. Muraja (válaszként erre: 152. - Noarashi)
2012. jún. 12. 12:31

Egyaltalan nem vagyok , de ha ismered a Hello Kittytörtenelmet meg vissza a 70 evekre sokat belöle utaltak a gazdatlan macsekok apolasara. Mi meg sajnos az összes post komcsi orszagokban ismeretlen,

Mi a baj abban hogy az ember nem veszti el a gyerekes gondolkodast , cselekvest ? miert baj az ? Ha az ember felnöt nem muszaly hogy a roszindulat es mogorvasagrol arulkodjaon a arckifelejezese.

Miert kell az embernek görcsösen magat a hagyomanyokhoz kötni ?

es Mi atyank , no szanlamas kapitola szinten , komcsik utan egyhaz vajon mi lesz majd utanuk....

Sajnalatos modra mar a kisgyerekek is belevannakfonodva , nem beszelve az elsö aldozast megelözö gyonast ! mitt kell egy 7 - 8 eves gyereknek meggyonni ? milyenek is buneji ?

Kicsit eltert a tema vagy talan nem is mert igen is minden az indoktrinalasrol szol ...

154. 34c48a3825 (válaszként erre: 151. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:20

A valódi kultúrához annak semmi köze nincsen.


A japán kultúra megismerésének nem ez a megfelelő módja.


AZ általános műveltséghez SEMMI KÖZE valaminek, ami egy márkanév és minden vacakot azzal felcímkézve adnak el.

153. Noarashi (válaszként erre: 151. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:17
Na ne már, hogy egy ország kultúráját egy anime butafejű mesefigura határozza meg. Szerintem a kis Vuk sokkal édesebb :)
152. Noarashi (válaszként erre: 147. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:14

Elég érdekes gondolkodsz...de jogod van hozzá.

Te a fogyasztói társadalom ideális tagja vagy.

És igenis szerény véleményem szerint inkább 100 Miatyánk mint egy spongyabob vagy hellokitty...

151. Muraja (válaszként erre: 150. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 12:14

Neked talan gyerek hulyitö es komersionalisnak tunik.

De pl a hello Kittynek van egy mas hatere is ugy hogy ajanlom nezzel utana. Az egesz kultusznak a Japan a hazaja ugy hogy azt hiszem a Japanokhoz nagyon de nagyon nehezen merheti valami Eu orszag magat. Es ami a altalanos muveltseget illeti kepzeld hogy a Hello Kittinek elege tiszteseges helye van.

150. 34c48a3825 (válaszként erre: 147. - Muraja)
2012. jún. 12. 11:59

Nem értek egyet.

Ha egy gyerek nem a minőségre van nevelve, akkor elfogad majd minden kommersz vagy manipulált ostobaságot.


Az általános műveltségnek pedig nem része egy gyerekhülyítő márkanév ismerete, sőt.

149. Életkezdés (válaszként erre: 67. - 9536810fa1)
2012. jún. 12. 11:58

nagyon hosszú lenne és nem biztos hogy vége van az ügynek sőt nincs még ezért nem részletezném....az utóbbi évben keményen ellenünk nevelte,többször leültünk olyankor mindig azt mondja rendben nem akar sárdobálni nézzük a gyerek érdekét stb...bement a gyámügyhöz hogy kérje az elhelyezés megváltoztatását aztán visszavonat ide oda feljelentett mármint gyámügy,gyermekjóléti és efféle helyeken de mindenhol megszüntették az eljárást mert nem találtak nálunk semmi gondot....a gyerek nagyon megsinylette,többször nem hozta haza láthatásról volt hogy bevitte az ő városukbeli gyámügyre tehát most megint jöhet bármikor nálam a gyermekjóléti,olyan szinten viselkedik hogy elmult az utolsó esély öt perc késés és szünetelteti a láthatási jogát a jegyző...mindezek ellenére nem tereli hivatalos útra az ügyet nem a gyerekről szól a dolog csak így majd 10év után valamiért engem akar bántani...eddig tudott mert hagytam úgymond most már sok volt az utolsó csepp és erősebbé tett.....



ennyi az előzménye ez is elég bő mégjobban nem részletezném mert nyilván több hosszabb bonyolultabb ennél....


másfél évesen ment el az apa most 11 múlt a fiam tehát elég soká jelentkezett ez...a pszihomókusbácsi szerint azzal hogy belementem mindenbe és mindent kirpóbáltunk amiről azt hittük jó a gyereknek tehát akkor ment amikor akart vagy apa akarta vinni,rugalmasn kezeltük,próbáltuk a kéthetiváltást én egyébbe is belementem volna a gyerek lelkivilága miatt mert borzasztó volt a viselkedése de mindig viszakozott tehát igazából mikor lehetősége lett volna megkapni őt visszalépett valahogy mindig....a pszihobácsi szerint ettől eltünt a biztos pont az életéből,azt sem tudta hová tartoziuk ki akarja őt igazán....komolyan beszélgettünk az ő tanácsa szerint mindent és azóta rendeződött a lelke úgy érzem....


soha nem szidtam egyébként az apját neki,a végén mikor kész voltam már akkor sem előtte amennyire tudtuk


tehát utólag bánom hogy nem tartottam be a formalitásokat de mostmár igen szigoruan a birói rendelet szerint engedem csak el de akkor vigye el oldja meg csinálja úgy a dolgát akinek gyereke van nem ráérek nemérek rá kérdés

148. Muraja (válaszként erre: 146. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 11:57
Kulömben az ember jozan megitelese sz kapacitasa szolgalja azt hogy igenis van bennunk egy olyan musor is hogy szelektaljunk .
147. Muraja (válaszként erre: 146. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 11:55

Ket fele emberke van e vilagon kimanipulal vagy manipulalva van .

Gondolj vissza az elemi iskolara , szulökre es a mai legveszelyesebbre az EGYHAZRA ! tehat inkab 100 x Hello Kitty mind ket Miatyank es baratai...

146. 34c48a3825 (válaszként erre: 145. - Muraja)
2012. jún. 12. 11:51

Az korántsem szűklátókörűség, hogy ha a gyerek nincs tisztában az összes értéktelen, agymosó, ostoba, kommersz márkanevekkel.


Az pusztán annyi, hogy a gyereket még nem darálta be a fogyasztói társadalom. Így kevésbé korán lesz manipulálható feltétlenül.

145. Muraja (válaszként erre: 143. - Pálmax)
2012. jún. 12. 11:49

Latod ! e anyira de anyira maradi vagy . Kerlek tedd fere egy kicsit a szuklato programot.

Nem igaz hogy ezt tennek , azert teszik mert tiltva es kosztva vannak !

Komolyan te irigyled a kölyköktöl ezt ?

mi nap a Maradj talpon volt egy specialt gyerekeknek valo program , azt hittem almodok - kerdes volt a Hello Kittyröl - gyerek nem tudta ! miert mert a szulei teljes szuklatosagban neveltek. mamar ezt egyket eves gyerek is tudja ha normalisan nevelik .

144. Szerénke83 (válaszként erre: 138. - Muraja)
2012. jún. 12. 11:48

Én ilyen vagyok, ha elmegyek akár a tesc@-ba is, azt nézem először, milyen ruhák vannak, milyen mese dv-d-k.

pedig nálem önzőbb ember nem sok van a világon és most mégis a fiam az első. Hogy neki mit vehetek.

Mert én már csak ilyen vagyok, akinek igenis fontosak a materiális dolgok és szeretek kapni. Annál már csak adni szeretek jobban, mert az öröm, amit azzal okozunk az leírhatatlan!

143. pálmax (válaszként erre: 142. - Muraja)
2012. jún. 12. 11:46
Szerencséd van, nálunk akkor állandóan gépeznének.
142. Muraja (válaszként erre: 139. - Pálmax)
2012. jún. 12. 11:45

De az mindenkinek a privat dolga hogy menyit költ a sajat gyerekere . Es az anyanak vagy ne agy Isten anyosnak van a legkevesebb hogy bele szoljon.

Ismerös a @arragok himnusza " felesleges penzkiadas " usch ! de utaltam , megis nekem van igazam mert a felnött gyerekim is igy bannak a unokakal.

6 evesen kapot egy Ipodot es miert is nem ? tud olvasni es irni es fantasztikusan ert a intenethez. De ez minden azert hogy senki sem soha nem osztotta ki hogy meddig es hogyan legyen rajta a szamito gepen. Tehat egyszeruen , tisztelve , szeretve , nevelve .

141. 34c48a3825 (válaszként erre: 140. - Pálmax)
2012. jún. 12. 11:43

Ne keverj engem bele.


Miért lenne hülye hozzáállás az, hogy az ő gyerekét szülted meg, így egy életre az apja marad?!

140. pálmax (válaszként erre: 137. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 11:42
Ez hülye hozzáállás. Én nekem mindegy hogy milyen, a gyerekemnek nem mindegy. Nem az én felelősségem hogy olyan az apja amilyen. Sajnos amíg együtt voltunk nem derült ki számomra hogy milyen. Túl fiatal voltam, tapasztalatlan és naiv. Szerintem sokan vannak így. Majd te is rájössz, hogy az ember nem röntgenszemű. Ha nem, akkor szerencséd lesz. Becsúszott a gyerek, közösen vállaltuk, nem csak én!!!!
139. pálmax (válaszként erre: 135. - Muraja)
2012. jún. 12. 11:39
Vannak gyermekeim. Nem azt mondom hogy ne kapjon a gyereke semmit. De felesleges elhalmozni. Tudok olyat aki minden egyes nap játékot vesz a 1 éves gyerekének. Nem a szándékkal van a baj, felesleges pénzkiadás.A saját anyja mondja neki hogy hülyeséget csinál.
138. Muraja (válaszként erre: 129. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 11:37

Nagyon jol gondolkodol ,pont ez a hozza allas teszi hogy a kicsi nem követel soha .

Sajnos kevesen vannak igy bealitvan es meg kevesebben olyanok kik megertik ebbe a önzö vilagba.

137. 34c48a3825 (válaszként erre: 136. - Pálmax)
2012. jún. 12. 11:37
Te mégis ennek az embernek szültél, így ő marad az apja.
136. pálmax (válaszként erre: 134. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 11:36
Az a baj, hogy az apja nem vállalja a következményeket. Hogy a gyerek nem egy állat, amit akkor viszünk el ha épp kedvünk tartja. Vannak érzései. Vannak események amelyek fontosak neki. és a karácsonyi ajándékot nem akkor adjuk oda neki, "ha majd normális lesz". Ha egyszer az ajándék. STb.
135. Muraja (válaszként erre: 122. - Pálmax)
2012. jún. 12. 11:35

Miert kell ilyen negativ kritikat nyilvanyosittani ?az ö dolga hogy igy cselekszik nagyonn is jol teszi. Minden tisztelet iranyta ! sokan vannak kik a gyermek tartasdijt azonnal cigaretara es hasonlo jo dolgokra töltik .

Nagyon de nagyon furcsan irsz , szerintem neked meg a kis autok törmeleke sem volt .

Van egy mondas amikor igy egy felnöt gondolkodik es pedig az hogy ; nem volt gyerekszobad ? sok az igaz ebben .

Vannak mar sajat utodaid?

134. 34c48a3825 (válaszként erre: 118. - Pálmax)
2012. jún. 12. 11:34
Szerintem? Szerintem ha már úgy intézted, hogy ő legyen az apja, tehát egy életre összekötötted vele, akkor tudomásul kell venni a következményeket.
133. pálmax (válaszként erre: 131. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 11:33
Persze kitiltva nem lesz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook