Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ott lehet-e a fiam szülinapján? fórum

Ott lehet-e a fiam szülinapján? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. jún. 12. 19:01
Az én apám sem egy mintapéldány - nagyon sok szempontból -, de sosem tiltották el tőlem ilyen módon. Valószínűleg elég mély sebet ejtett volna...
191. a14deb9047 (válaszként erre: 182. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 18:29
Képletesen alkalmazott férfieltávolító eszköz...
190. c1e9612cd3 (válaszként erre: 189. - Életkezdés)
2012. jún. 12. 18:08
azért hozzánk is jöhetsz :) lakásfelújítás van, elkélne egy kis segítség :))))
2012. jún. 12. 17:53
no kimérgelődtem magam,megyek kaparom a falat:)
188. Életkezdés (válaszként erre: 151. - Muraja)
2012. jún. 12. 17:49

Én nem akartam EU ország lenni,és nem kívánom magam Japánhoz mérni!

Magyar vagyok és nem Japán,a figura kultuszát meghagyom nekik attól függetlenül hogy van olyan holmija a gyerekemnek nem tulajdonítunk neki jelentőséget...nyuszi,cica a kedvencei mindent imád amin ahhoz hasonló dolog van és kész....


az általános műveltség és hellókitti......előbb mondjuk Himnusz Szózat Székely Himnusz stb ismerete aztán jöhet egy hazánkban tök átlagos és semmit mondó matrica

187. Életkezdés (válaszként erre: 147. - Muraja)
2012. jún. 12. 17:46
Bár édes a hellókitti ruci a lányomon,de abszolut nem a magyar hagyományoknak megfelelő holmi,mesefigurában szerencsére nem őt bálványozzák a gyerekeim....a Miatyánk pedig szerintem az alapműveltség része....a hellókitti messze nem!
186. Életkezdés (válaszként erre: 128. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 17:43
Nem, a gyerektartás nem a gyereké...az a szülői aki neveli és a gyerek tartására való...eltartására.....természetesen aki nem szorul rá a mindennapokban az beteheti a gyerek számlájára de hivatalosan nem a gyereké....
185. Életkezdés (válaszként erre: 184. - Életkezdés)
2012. jún. 12. 17:41
a pénz a pénz...kenyeret pl pénzért adnak felénk,hiába mondom hogy jogom van venni a gyereknek,a joggal kitörölhetem a hátsóm ha kpt kell adnom érte....
184. Életkezdés (válaszként erre: 115. - Muraja)
2012. jún. 12. 17:40

nem az övé akkor ezek szerint?lelép az apa és joga van ehhez és ahhoz?kötelessége nincs?apa lelép és anya egyedül tartsa el a gyereket?


komolyan nem értelek....

2012. jún. 12. 17:38

"Gyerek nem az öve es nem is lesz ! nincs jogod arra hogy az apjatol elszakitsad deha megis akkor vissza fog majd jönni kamatal - szamodra. "



basszus apuka leléphetett mert úgy gondolta nem biztos abban hogy velünk akarja leélni az életét és aki 9éve neveli sajátjaként nem azé a gyerek??????ha apának joga volt lelépni és ő maga kérte hogy így legyen a láthatás azóta nem kérte változtatását,akkor jogom van azt korlátoztatni ha úgy viselkedik,mint ahogy ha én úgy viselkednék is joga lenne felülvizsgáltatni az itéletet....de nehogy már ne legyen a férjemé a gyerek inkább ő az ÉDESapa mint aki megcsinálta-az én szememben....



ezen kiakadtam most olvasok visszafelé:((((kár volt

182. aniko.k (válaszként erre: 181. - A14deb9047)
2012. jún. 12. 17:13
:) a vaslapat ajanlatodon jot mosolyogtam
181. a14deb9047 (válaszként erre: 180. - C1e9612cd3)
2012. jún. 12. 14:54

Úgy tűnik, hogy nem neveli, hanem meg- vagy eltűri. És ez nem ugyanaz...

Az a férfi, aki velem él, de a gyermekemet nem fogadja el, nincs helye az életünkben. És most nagyon finoman fogalmaztam.

Ajánlanám a vaslapátot...

180. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Aniko.k)
2012. jún. 12. 14:49

tudod mit? Akkor menjen a pi...ba a nevelőapja! Ha a gyerek szeretne találkozni az igazi apjával, akkor talán az a fontosabb, nem pedig egy másik ember véleménye! Ha enm tudja felfogni a párod, h a gyerek apja nme hozzád, hanem a gyerekéhez megy, és h te is csak a közös gyerek miatt tartasz vele kapcsolatot, akkor bele lehet xarni ebbe az egészbe!

Amúgy meg, miylen jogon zsarol?????? Pffff....

179. Szerénke83 (válaszként erre: 178. - Pen80)
2012. jún. 12. 14:35
:)
178. Pen80 (válaszként erre: 174. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 14:33
Szerinted ez csak itt van? Ez emberi tulajdonság, ne legyünk olyan önzőek, hogy kisajátítjuk magunknak.
177. Szerénke83 (válaszként erre: 176. - A14deb9047)
2012. jún. 12. 14:16

Persze:)

Szerintem ott lehet az apuka a gyereke szülinapján:)

2012. jún. 12. 14:15
Lehetne visszatérni az eredeti kérdéshez????
175. a14deb9047 (válaszként erre: 164. - Muraja)
2012. jún. 12. 14:02
Jobb lenne, ha azt az országot kritizálnád, amelyiknek eszed a kenyerét!
174. Szerénke83 (válaszként erre: 168. - Csgybzs)
2012. jún. 12. 13:37
Itt nem a kultúráról van szó, hanem a "jellegzetes" dögöljön meg a szomszéd tehene magyar mentalitásról!
173. Muraja (válaszként erre: 170. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 13:29

Detto !

Szumatriptant javasolok a migrenre , ostrobasagodra pedig empatiat.

Senki nem kert arra hogy valaszoljal .

172. pálmax
2012. jún. 12. 13:29
Persze hogy másként tekint Hello Kittyre. Nekünk csak egy termék, amiért rajonganak a gyerekek, de egyik gyerek sem tudja a történetét.
171. pálmax
2012. jún. 12. 13:28
Most már érthető Muraja egészen más nézőpontja. Más kultúra.
170. 34c48a3825 (válaszként erre: 166. - Muraja)
2012. jún. 12. 13:22

Ameddig neked jogod van másokról, addig nekem is jogom van rólad.


Nem érdekel a magánéleted sem, sem az abban hozott hibás döntéseid sem.


Hovatovább az sem izgat fel, hogy miket írogatsz a továbbiakban a teherautódból.


Annyit fűznék még hozzád, hogy ostoba ember pedig pont olyan, mint te. Ez nációfüggetlen, a sötétség minden népnél mély sajnálatra késztet.


És most kérlek, beszélgess azokkal, akik szeretnek ezen a színvonalon vegetálni szellemileg. Hogy értsd: keveredj te a fajtáddal, azokkal, akiknél sikk mások leszólása, a nem gondolkodás, a dicsekvés valami könyöradománnyal stb. Én nem szoktam veletek beszélgetni, ezután sem teszem. Migrént kapok, ha nem használom az agyam.


A továbbiakban ignorállak, olvasni sem olvaslak.

169. Noarashi (válaszként erre: 167. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 13:15

Hát igen, talán ezen nincs is mit vitatkozni.

Jó néhány ismerősöm melózik kint ( igen igen igen a pénzért :) Na és többtől hallottam, hogy akkor jó kint, ha nincs magyar kolléga. Semmi összetartás..

168. csgybzs (válaszként erre: 167. - Szerénke83)
2012. jún. 12. 13:14
Ugyan már... mintha nem lenne meg minden országnak a saját kultúrája, felfogása... lásd angolok, franciák, németek.... egyik sem különb.....
2012. jún. 12. 13:13
Az sajnos igaz, hogy a magyar a magyarnak még a szemét is kivájná és az irigység is fennáll:(
166. Muraja (válaszként erre: 163. - 34c48a3825)
2012. jún. 12. 13:11

Tudod nincs jogod rolam kritikat valtani ! nincs jogod mivelt nem ismersz azt sem tudod ugy szinten mera elek .

Amig te nem jartal az en cipömben es egyedul nem neveltel fel egy falka emberket - ferfi nelkul addig tudod nincs jogod nyilatkozni sem rolam . En altalanosan irtam nem rolad ! tudd meg hogy nagyon negativan neznek ratok en idaig csak vedelembe vettem M.o

Vannak kifejezesek hogy magyarnak lenni az mar egy diagnozis , es miert vagy sajnaljatok sajat magadtok ,irigyek vagytok egymasra , es az empatia csak egy gramatikai fogalaom a szotarban.

165. Noarashi (válaszként erre: 164. - Muraja)
2012. jún. 12. 13:08
A turista csoporthoz annyit, látok én sok német múmiatúrszot vonulni itt, nem egy épületes látvány, ahogy az ingyen wc-t keresik, és annyi kultúra sincs bennünk hogy megtanuljanak legalább magyarul köszönni. Arról nem beszélve hogy mind ordítva bír csak beszélni. Ja lehet, mert már öregek :)
164. Muraja (válaszként erre: 162. - Noarashi)
2012. jún. 12. 13:05

Ugy mind masfele , kulömbseg az hogy nincs bennuk ennyi gyulölett a kissebsegek iranyt .

Csaladi politikaban meg nagyon messze halattok , nincs meg törveny arra hogy az apak 50 szazalekban kivegyek reszuket a gyereknvelesben mar egesz kicsi kortol .

Amikor az emebr kint lat egy hangosan kiabalo es gesztikulalo turista csoportot az is egy hungarikum...

Korupcioban sajnos jelenleg vezetöben vagytok .

Mindehol nyilik az emberek szeme ki a Vatikan iranyt nalatok a vallas szedites reneszanca van.

Miert kell alandoan valaki ki magara " valalja " a felelöseget ?

Parom magyar mar hogy emlitettem ,de nem sokaig mivelt hosoitasal elentetben vissza fogja unnepelyesen sziolgaltattni az alampolgarsagat .

Miert ? azert - itt ahoxan van egy högy ki egyedul betegen TBC a mamaja detto . Szegenyseg total közepen egyedul apolja a sulyosan beteg mamat .

Kert segitsegek suket fulekre talaltak igy a ider fordult a hoxara.

Szivesen azonnal keszek voltun a csomag kuldesere es hivtuk a M.orszagi követseget .

Kertem a dilplomata postavak mind humanitarius csomagot vigyek el a hölgy szamara.

Valasz NEM volt mindenfele kibeszelesel ,pedig ez egy konvencioba van felveve es nem szabad elutasitani.

De hat ez lett a valasz nem igy aztan majd a parom ujsagirok kisertevel be megy ujra hozzajuk es vissza adja unnepejesen a alompolgarsaaaagat .

Hat ilyen egy magyar mind egyen mind a parom esköszönöm a sorsot hogy utamba hoszta.

163. 34c48a3825 (válaszként erre: 161. - Muraja)
2012. jún. 12. 12:51

Melyik igazság fáj?! Kinek az igazsága?! Azt sem tudod, hol élek! Azt sem tudod, mások hol élnek.

SEMMIT nem tudsz, ha már itt tartunk, de szerinted az általános műveltség része egy márkanév :D


Te a szűklátókörű úgynevezett párod pereputtyából következtetsz egy országra?


Én NEM vádoltalak, hanem közöltem, hogy egy szűklátókörű kamionos nőszemély vagy. Ez nagyjából fedi is a valóságot.


Így nem csodálkozom, hogy pontosan addig is látsz, amennyi feltételezhető rólad.


.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook