Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP Netbankba nem enged belépni, mi a teendő? fórum

OTP Netbankba nem enged belépni, mi a teendő? (tudásbázis kérdés)


4. Amaunet (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2021. júl. 2. 09:40

Az enyém is jelzi, ha valamit frissít, de ez alkalommal, ezzel az applikációval nem így volt.

Miután próbáltam úgy is, hogy lekapcsoltam a wifiről és mobilnettel is csak ez a hibaüzenet jelent meg hívtam az ügyfélszolgálatot és ott kaptam tanácsot a frissítésre.

Tömegesen előforduló hiba volt.

Nálam megoldódott.

3. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. júl. 2. 08:29

Köszönöm!


Most lett frissítve a napokban 🤷‍♀️


A telefonom automatikuson kidobja ha valamit frissíteni kell.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2021. júl. 2. 07:50

Nem kell bemenni a bankba. Nálam is volt ilyen. Felhívtam a +36 1 366 6666 számot, ott a megfelelő menüt és segítettek.


A Smartbank alkalmazást frissíteni kell (a régit).

Play áruházban megkeresni és ha telepítve van, akkor a frissítést választani.

2021. júl. 2. 07:45

Sziasztok!


Tegnap óta nem enged belépni a smartbankba.


Folyamatosan azt írja:


Hiba a kommunikációban. A kiválasztott wifi hálózat a smartbank használatához nem megfelelő.


Letöltöttem az új appot, ott sem enged reggelni, visszatettem a régit, vissza reggelés itt sem sikerül ugyan ezt írja ki.

Férjem be tud lépni a sajátjába, barátnőm szintén viszont az ő férjének is ugyan ez van mint nekem.

Valakinél még esetleg? Ilyenkor mi van? Be kell mennem a bankba megint? Nem tudok rendelni mert nem tudom engedélyezni a netbankban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook