Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP kölcsön fórum

OTP kölcsön (tudásbázis kérdés)

2018. okt. 8. 11:42
Help!!! :)
6. globus (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2018. jún. 12. 08:34
Szerintem nem a folyósításról kaptál sms-t, hanem pozitív hitelbírálatról. Pénz később érkezik.
2018. jún. 11. 18:52

Pénteken voltál bent. Pénteken sokan korábban végeznek, azaz nem volt bent, aki elvégezze az ellenőrzést, átadja a papírokat a másik osztálynak, stb. Ma megkaptad, hát akkor?


Teljesen meglep az ilyen gyors hitelfolyósítás, a legtöbb bankban akár hetekig is eltart egy-egy hitel folyósítása.



Egyébként nem tudom, hogy számolod a másfél napot.

Péntek déltől zárásig kb. 2-3 óra telt el, ma kinyitottak 8-kor, így azóta eltelt újabb 7 óra... ez mitől másfél nap?

2018. jún. 11. 15:29
Istenem OTP-nem szabad felvenni,ők a legrosszabbak. Amennyi kamatot felszámol,dupla évig fizettem vissza.
3. kismackó2006 (válaszként erre: 2. - Bichter1)
2018. jún. 11. 15:18
Na, most jött az SMS a jóváírásról....hááát, nem tudom, mi tartott ilyen sokáig, de mindegy, lényeg, hogy megjött :)
2. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2018. jún. 11. 14:54

...nem, nem vettem még fel hitelt mostanság.

De érdekel a folytatás, hogy hány nap kell náluk egy 4 órás utalás helyett. (A munkahely ellenőrzést még meg is értem, de csak ha már aláírtátok a szerződést az elvileg él".)

2018. jún. 11. 14:27
Személyi kölcsönt igényeltem az OTP-től még áprilisban, meg is kaptam. Múlt hét pénteken (VI.8.) 12 órakor voltam bent a fiókban kértem pluszban még X összeget, ráfolyósítással. Ez oké, szerződést kötöttünk, azonban pénzt nem kaptam. Érdeklődtem telefonon, azt mondták, még ellenőrzik a munkahelyemet. Ez elég érdekes, mert a múltkor 16 órakor jöttem ki az OTP-től és 17 órakor már meg is kaptam az SMS értesítést a folyósításról, most meg gyakorlatilag 1,5 nap telt el és semmi értesítés nincs a pénzről. Mégis ilyenkor mi van? Ha már van szerződés, akkor elvileg megkaptam a hitelt, nem? Járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook