Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OTP bankkártyás fizetés mikor jelenik meg a számlatörténetben? fórum

OTP bankkártyás fizetés mikor jelenik meg a számlatörténetben? (tudásbázis kérdés)

7. 53e632fd92 (válaszként erre: 6. - Varganeerzsi)
2017. jan. 28. 12:04

Köszönöm szépen!


Igen, azóta bementem az OTP fiókba és ugyanezt mondta az ügyintéző, hogy akár 2 hét (ha jól emlékszem) is lehet, mire rögzítik a kártyás fizetéseket.


Sajnos a hiányzó nem lett meg, valószínűleg valamit elgépeltem vagy nem volt elég pénz a számlán.


Köszönöm még egyszer!

2017. jan. 24. 08:11
A bankkártyás fizetés először a Lekérdezés - Számla részletes adatai-hoz rögzül, utána változó napon belül kerül át a Számlatörténetbe.
2017. jan. 23. 05:34

Hátha hétfő reggel okos lesz valaki...


Bbabba, neked köszönöm a választ!

4. 53e632fd92 (válaszként erre: 3. - BBabba)
2017. jan. 22. 12:59
Ezek régi befizetések, valamikor január elején történtek. Az egyik "megvan", beszéltem a szolgáltatóval és beérkezett (de a számlatörténetben nincs benne), a másik nincs meg (a szolgáltatónál sem és a számlatörténetben sem), pedig tuti, hogy befizettem. És ez utóbbit keresik rajtam.
2017. jan. 22. 10:44
Szia! Mikor fizetted a számlákat? Ha hétvégén akkor csak a következő munkanapon fogod látni a számlatörténetben. Ha sikeres volt a fizetés, ott mindenképp meg kell jelennie az összegnek.
2017. jan. 22. 09:47
Sziasztok! OTP bankszámlám és bankkártyám van, ez utóbbival a neten fizettem ki két számlát. Az egyik rendben megvan, a másik nincs meg. Az OTP netes fiókomba belépve hol találom a kártyás fizetéseket? Mert a számlatörténetben nincsenek feltüntetve. Köszönöm!
2017. jan. 22. 09:45
OTP-s bankkártyás fizetés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook