Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ötleteket várok hajszínre fórum

Ötleteket várok hajszínre (beszélgetős fórum)


7. happy83 (válaszként erre: 1. - Cukorcica1998)
2012. dec. 14. 11:30
Ha nincsenek ősz hajszálaid...akkor én a helyedben nem festeném az egészet...pláne nem szőkére. Inkább valami bronzos...vöröses melírcsíkokat tennék bele.....
6. Rescue (válaszként erre: 1. - Cukorcica1998)
2012. dec. 14. 09:25
Szőkét semmi képpen! Annyira el fog ütni az arcodtól, a szemedtől, az egész összképtől, hogy az szörnyen nézne ki. Inkább melíroztass világos színeket, de ne szőkét, barna vmilyen árnyalatait..
2012. dec. 14. 08:30
Inkább barna mint szőke.
2012. dec. 13. 22:43

Lehet, hogy ez gáz, de amíg szőkére volt festve a hajam, én sosem szőkítettem a szemöldököm, pedig sötétbarna. Sose szóltak meg érte :)

Így elképzelve szerintem nem lenne jó a szőke, inkább a barnának valamely más árnyalata, vagy ha mindenképp szőkét akarsz, akkor melír esetleg.

2012. dec. 13. 22:06
Világositsd ki a szemöldököd,mert szőke hajhoz nem lesz jó a fekete szemöldök szerintem..:)
2. kisj
2012. dec. 13. 22:04

Fekete szemöldök szőke hajjal remek!!

Pont mint Kiszel Tünci.

2012. dec. 13. 22:01
nagy sötét barna boci szemekhez fekete szemöldökhöz vékony ajakhoz kerek archoz eredetileg sötétbarna hajhoz... milyen haszín illik?erőssen gondolkozok a szőke hajszinen de lehet rossz választás lenne...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook