Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ötleteket, tippeket várok tarisznya ügyben! fórum

Ötleteket, tippeket várok tarisznya ügyben! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 4. 21:16
Sziasztok! A batyukról jut eszembe, mikor általános iskolából ballagtunk, mindenki az iskola történetében tarisznyát kapott, csak mi kaptunk batyukat... Az egész osztály letargiába esett, hogy nekünk miért nem jár rendes tarisznya, amire rá van írva az iskola neve, stb... Mi eléggé becsapva éreztük magunkat... A fél osztály kidobta a batyuját... Rózsaszín és kék batikolt batyuk voltak, amiben nem csak az gáz, hogy gyűlölöm a rózsaszínt, de az egyik tanár csinálta a suliból és elég gatyik is voltak... Ez csak egy személyes tapasztalat, és sajnálom, hogy nem kapcsolódik témához, bocsánat, de ezt meg kellett osztanom.
2010. febr. 4. 17:42
Az én csoportom ballagtatja most a nagyokat! Én nem tarisznyázok, hanem batyuzok! Már megvettem az anyagot (piros illetve kék festő), cérnát, zsinort! Nagyon olcsón megúsztam!
2010. febr. 4. 14:38

A fiam hetedikes, így ők a ballagtató osztály.Elvállaltam, hogy megvarrom a ballagási tarisznyákat.Meg is van mind az 50db, de az akasztójával bajban vagyok.Nagyon olcsón ki tudtam hozni az ötven tarisznyát, alig egy-két ezer forint lett, amit nem is kérek el az osztálytól.Vegyenek inkább az osztálypénzen mást!:o)

Piros gyöngyzsinórt néztem, de 80ft métere, így csak az 4000ft lenne.

Nem tudnátok ajánlani valamit.Vagy hol lehetne olcsóbban hozzájutni...

Esetleg valakinek elfekvőben és olcsóbban átadná nekünk...:o)

2010. febr. 4. 14:36
Milyen tarisznya?Ballagós?
2010. febr. 4. 14:34
Ötleteket, tippeket várok TARISZNYA ügyben!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook