Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ötleteket szeretnék kerek évfordulóhoz... fórum

Ötleteket szeretnék kerek évfordulóhoz... (beszélgetős fórum)

5. jucusmucus (válaszként erre: 4. - Elszabadult hold)
2012. nov. 14. 09:45

Sajnálom, ha nem tudsz bulit összehozni neki.


Mi kevesen leszünk, össz-vissz 14-en. És ők tényleg olyanok, akik egyet is értettek azzal, hogy ez lesz az ajándék részükről.


Nem lehetne, hogy egy szűkebb családi-baráti kört hívj meg 20 fő alatt?

2012. nov. 14. 08:47
Én még nem szerveztem ilyen nagyobb társaságos szülinapot és a munkahelyemen már érdeklődtem a kolléganőimtől ez ügyben. Mindenki azt mondta, hogy ha én hívom meg őket akkor nekem kell fizetni:( Egyébként nekem is az volt az első gondolatom, hogy megkérek mindenkit aki megtisztel és eljön, hogy együtt bulizzunk, akkor amit fogyaszt, azt fizesse. Mi ebben a ciki? De bevallom, amikor többen is azen a véleményen voltak (hogy én álljam a költségeket) akkor azért elbizonytalanodtam és onnantól kezdve kezdtem gondban lenni. Valamelyik trófea étteremben szerintem teljesen jó volna megtartani a szülinapi vacsorát, ott a korlátlan fogyasztás még elfogadható áron van. Gondoltam egy tüzijátékos tortára is, amikor lekapcsolják a villanyt mikor a pincér hozza a tortát és még azok is tapsolnak, gratulálnak, akik nem is hozzánk tartoznak, csak éppen ott vacsoráznak. Az olyan klassz! :) (Köszönöm az eddigi hozzászólásokat) :)
3. jucusmucus (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2012. nov. 14. 08:32

Szia !

Apukám hónap végén tölti a 70. szülinapját. én is szeretném emlékezetessé tenni.

Én 1 meglepi vacsorát szerveztem neki (jövő pénteken lesz), ahol régi kollégák, kedves ismerősök lesznek. Mindenkinek mondtam, hogy ciki, nem ciki, az ajándék az lesz, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását. Mindenki jól reagált, és egyet is értett. Apukámnak egyébként is nehéz bármilyen ajándékot venni, hiszen mindene megvan már.

Épp tegnap mondtam neki (feljött szóra a szülinapja), hogy jövő pénteken szeretnénk meghívni vacsorázni. Nem mondott ellent, csak ugye azt nem tudja, hogy a családomon kívül lesz ott más is :) Remélem, jól fog sikerülni :).

Szép napot !

Jucus

2012. nov. 14. 08:13
A gondolatod jó, és amennyiben olyan a társaság, meg lehet velük beszélni, hogy csak minimális ajándékot vegyenek a férjednek, és állja mindenki a saját fogyasztását.
2012. nov. 14. 08:10
Sziasztok. A férjem januárban kerek szülinapot ünnepel (50) és én már hetek óta gondolkodom, hogyan, miképpen tudnám emlékezetessé tenni, hogy ne csak egy megszokott felköszöntés legyen. Szeretnék valami olyat, amikor valahová gyanútlanul eljön velem és ott a barátok üdvrivalgása fogadja. Gondoltam, hogy elviszem vacsorázni és majd ott lesz az említett nagyobb társaság meglepetésképpen, de azt nem tudom vállalni, hogy mindenkinek a vacsorafogyasztását anyagilag álljam. Nálunk nem lehet bulit tartani itthon mert kicsi a hely meg nem is lakunk egyedül. Wellness hétvégében most nem gondolkodom, mert olyan már volt. Ha van ötletetek, írjatok légyszives. Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook