Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ötleteket kérnék! Mivel tudom enyhíteni a bordám fájását? fórum

Ötleteket kérnék! Mivel tudom enyhíteni a bordám fájását? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 6. 01:49
ilyen problemaval legjobb orvost felkeresni/lehet eltorott a bordad/.
9. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 6. - Lyra)
2009. jan. 4. 19:32
mivelhogy itthon vagyok a bátyám is és anyám is, tuti, hogy nevetünk, mert hál'istennek jó a kapcsolat, kb fél órával ezelőtt tüsszentettem, valamint félrenyeltem!tehát most minden ellenem :(
8. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 4. - Tina68)
2009. jan. 4. 19:31
január 1.-jén elájultam a fürdőszobában, és gondolom úgy estem, hogy bevertem valahova!kék-zöld vagyok de a bordámnál nem!azt mondta a mentős aki kijött, hogy majd elmúlik! ahhoz képest egyre jobban fáj!holnap kérek beutalót rtg-re a háziorvosomtól, ha dolgozik!
2009. jan. 4. 19:18

Szegénykém.

Jobbulást kívánok!

6. lyra
2009. jan. 4. 19:12

Azt elfelejtettem mondani, hogy ne: - nevess -tüsszögj, -köhögj, -emelj.:(

A teljes fájdalom nem fog megszünni, ezzel számolj. Kb az első 5-6 nap a legfájdalmasabb.( nekem legalábbis az volt.)

2009. jan. 4. 19:05
Voltál orvosnál? Ha igen,nem ajánlott semmit?
4. tina68 (válaszként erre: 1. - 5a5c6c6a02)
2009. jan. 4. 19:05

Szia!

Mi történt veled? Mit mondtak az orvosok,mit csinálj? Sajna használható tanácsot nem tudok adni, hacsak azt nem hogy kerülni kell a hirtelen mozdulatokat, és a legjobb lenne ha feküdnél, vagy ülnél, nekidőlve egy háttámlának. Mihamarabbi gyógyulást kívánok neked!

2009. jan. 4. 19:03
koszonom, ezzel probalkozom, de aludni igy is alig tudok! nem tudom mihez kezdjek, néha már a sirás kerulget!most tusszentettem nah az eléggé fájt!woááá
2. lyra
2009. jan. 4. 19:01
Bármilyen fájdalom csillapító ami máskor is használt.Kíméld magad, ne laposan feküdj, hanem félig ülő helyzetben.A teljes fájdalmat ez sem fogja megszüntetni, de ezekkel csökkentheted
2009. jan. 4. 18:57
Sziasztok! Olyanok segítségét kérném akinek esetleg volt már bordarepedése!borzalmasan fáj, és nem tudok vele mit csinalni!Feküdni se tudok!Ötletek? kösönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook