Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ötletek súlytartásra? fórum

Ötletek súlytartásra? (beszélgetős fórum)


11. Betsabé (válaszként erre: 10. - Betsabé)
2011. jan. 17. 13:58
Rendszeres mozgás nélkül én nem tudok súlyt tartani. És szerintem az esti órákban kerülni kell a sok és a CH-dús ételeket.
2010. júl. 13. 14:11

Sziasztok! Én voltam a fórumindító, és jó hírem van: tartom a súlyom!

Semmit különlegeset nem teszek, csak próbálok akkor enni, amikor tényleg éhes vagyok, és mindig csak azt eszem amit kívánok.

2010. jún. 22. 17:53
Nekem a norbi update válik be:D bár nem mintha lefogytam volna már az álomsúlyomra, de amikor épp nem figyeltem állatira oda, tehát ettem mindent csak nem mindegy hogy mikor elv alapján akkor bár fogyni nem fogytam de nem is híztam:)
2010. máj. 16. 14:00

Köszi szépen az ötleteket. Azt hiszem, hogy ott rontom el, hogy nem csak étkezésekkor eszem, hanem összevissza. Próbálok ezen változtatni, és ha még mindig hízok, akkor újra diétázni kezdek az álomsúly -2kg-ig :-)

Sok sikert minden sorstársamnak! Ne adjátok fel ti sem!

2010. máj. 16. 13:37

Fogyás után egy kicsi mindig visszajön. Létezik amolyan pl 1-2 kiló, ami ingadozik. Ha ez zavar, fogyj annyival többet és akkor nem keseredsz el, ha egy picit emelkedik a súlyod.

Elsősorban azonban ahogy már előttem is írták, az életmódváltás a fontos. Ha csak fogyókúráztál és a kúra befejezésével visszatérsz a régi étkezéshez, biztos hogy visszajönnek a kilók. A nevében is benne van, hogy kúra. Aminek van eleje és vége. Az életmódváltást viszont folyamatosan lehet és kell csinálni, így lehet megtartani a súlyt.

2010. máj. 16. 13:20
Szerintem ebben igaza van Rékának meg Norbinak.Nem diétázni kell,hanem egy teljes életmódváltásra van szükség...Sajnos.Jó lenne,ha nem így lenne.Én 90 napossal kétszer is lefogytam,de amikor abbahagytam,mindkétszer a duplája jött vissza.Ördögi kör.Soha nem lehet abbahagyni...
5. Macika71 (válaszként erre: 1. - Betsabé)
2010. máj. 16. 13:16

Ezt en is ismerem sajnos. Nekem soha nem megy hosszabb ideig a suly megtartasa, szepem lassan visszacsisznak a kilok. Szerintem ebben az agynak is nagy szerepe van, mert a cel elerese utan mar tulajdonkeppen a "rendes evesre" van bekodolva.

En mindig rengeteg zöldet eszem, nem eszek szinte semmi szenhidratot megsem tudom megtartani tartosan a sulyomat. En ezert gondolom azt, hogy az agynak is nagy szerepe van

4. Iviiiiii (válaszként erre: 3. - Betsabé)
2010. máj. 16. 13:12
Egyél mindent amit a normális emberek esznek, csak egyél meg mellé legalább ugyanannyi salátát, vagy párolt zöldséget mindig.
3. Betsabé (válaszként erre: 2. - Kormi1985)
2010. máj. 16. 13:09
Én is így gondoltam, de sajnos 1 hónap alatt visszahíztam 1kg-ot, többet nem akarok, ezért keresek valami élhető megoldást.
2010. máj. 16. 13:06

Szerintem leírtad a súlytartást... rendszeres mozgás és figyelni a kajára... Ennél többet én sem tudnék tenni, bár én még a fogyás résznél tartok! :-)))


Gratulálok a fogyihoz! :-)))

2010. máj. 16. 12:56

A nagy fogyás után hogyan tarthatom meg a súlyom úgy hogy nem diétázok olyan keményen, és nem tornázok napi 2 órát???? Most heti kb. 4X 1 órát tornázok, és mindent eszek, de nem ész nélkül.

Köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook