Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ötletek a tüdőbe inhalálás/porlasztás útján bejuttatható regenerálókról és azok hatásairól ( gyógyszerek, illóolajok és egyéb csodaszerek ) fórum

Ötletek a tüdőbe inhalálás/porlasztás útján bejuttatható regenerálókról és azok hatásairól ( gyógyszerek, illóolajok és egyéb csodaszerek ) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. márc. 1. 20:10
Sajnos tök ismerős, amit írsz. Én rengeteget járok kórházba is, és amikor a ct-met meglátta a pulmonológusom, kiakadt, telis-tele van hegesedéssel. Ha néha van váladék, akkor szedni kéne folyamatosan oldót. Tudom, legyintesz majd, de ahhoz, hogy a váladék feljöjjön, ahhoz folyamatosan kell bombázni. A fluimucil feloldja a letapadt váladékot, az ambrobene kapszula pedig kiköhögteti. Fontos, hogy vagy ezt, vagy azt kéne szedni. Nekem, az én állapotomban a fluimucilból 600as pezsgőtablettát kell szedni, kis idő múltán meg az abrobene-ből 3x1-et. De ez sajnos csak abban az esetben egy kis kapaszkodó, ha amiatt vannak köhögő-rohamaid, fulladás. Én már napi szinten használom a ventolint, remélem Te még ott nem tartasz. A tüneteim egy-egy gyulladásnál ugyanazok, de hol streptococcus, hol hemophilius influenzae, hol valami gomba, tök mindegy. Lejut, aztán az ott levő váladékban csinálja a ramazurit. Ezért lenne fontos, hogy ne legyen váladék.
2009. márc. 1. 19:58
Ja, bocs, most olvastam lejjebb.
9. Sznebk2 (válaszként erre: 8. - Cand Ida)
2009. márc. 1. 19:57
Most beteg vagy? Tüdőgyuszi? Vagy valami krónikus?
2009. márc. 1. 17:09
Az ezüst kolloidos inhalálást viszont tudom ajánlani tüdőgyulladásra...csak sajnos nekem ez sem elég.
7. Cand Ida (válaszként erre: 4. - Sznebk2)
2009. márc. 1. 17:08
Köszi, sajnos nem az én terápiám. Ezt 8 hónapig kitartóan próbáltam...mármint a Salvus vizet, mert nagyon jókat olvastam róla. Nekem a tenger sem jött be...szerintem emiatt a Salvus sem. De asztmásoknak tényleg nagyon jó lehet!
6. Cand Ida (válaszként erre: 3. - Sznebk2)
2009. márc. 1. 17:06
Nagyon örülnék, ha tudnál segíteni...csak próbálkozom. Van, hogy váladékot is sikerül felköhögnöm, ez a jobbik és egyszerűbb eset, de sokszor csak gyötör a száraz köhögés. Baktérium tuti van a tüdőmben, de ismét felmerült a gomba is. Ami csak az eszembe jutott, már kipróbáltam...csak átmenetileg vannak sikereim. Gyógyszerporlasztóval inhalálok...változó, hogy mit teszek bele. A gyulladáson kívűl hegesedés is van és oxigénhiány, fulladás. Ezekre lenne ötleted?
5. Cand Ida (válaszként erre: 2. - 1a240a1b61)
2009. márc. 1. 17:01
Tényleg a Bioparox...ki is próbálom, köszi!
2009. márc. 1. 16:59
Amivel mindenképpen segítesz, az a nátrium-kloridos inhalálás. Sóbarlang, tengerpart. Otthon pedig injekciót felhígítani, vagy a Salvus vizet az inhaláló készülékbe. Hideg vizes párásítás is remek a megelőzésre.
2009. márc. 1. 16:55
Kérdezz! :) Sajnos, elég tapasztalt vagyok... Azért sajnos a Bioparox-szal is vigyázni kell, mert ugye nem mindegy, hogy mitől van a fulladás, gyulladás. Lehet gomba is, vírus is, baktérium is. Nem mindegy, hogy mitől köhögünk. A sok váladéktól akarnak a hörgőink megszabadulni, vagy épp ellenkezőleg nem tud, és abban kell segíteni. Szóval röviden bármilyen fulladás, nehézlégzés, csúnya köhögés lép fel, két három napnál tovább, orvoshoz érdemes fordulni. Főleg, ha időben elcsípjük még a hörgőknél, ne engedjük, hogy lejjebb húzódjon a gyulladás.
2009. márc. 1. 16:47
Légúti fertőzés következtében fulladás és tüdőgyulladás kezelésére a Bioparox orr-és torokspray kiváló (vény nélkül kapható, könnyen használható és tisztítható). Antibiotikumot tartalmazó készítmény.
2009. márc. 1. 16:33
Jó lenne összegyűjteni a tapasztalatokat, ötleteket, fulladás, fibrózis/hegesedés, tüdőgyulladás, baktériumok, gombák, vírusok és egyéb okokból keletkezett tüdőbetegségek esetén.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook