Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » OTI Debrecen, Endokrinológia fórum

OTI Debrecen, Endokrinológia (beszélgetős fórum)


2011. nov. 24. 11:02
Felvázoltam,de lehet hogy be se tudok menni Miskolcra.:S Majd csak a hónap elején.De azt mondták,hogy végül is nem kell időpont,csak menjek 1re,bármelyik csütörtökön.
20. Böbusz (válaszként erre: 19. - 9b6afbd6b9)
2011. nov. 21. 08:46

Felvázoltad nekik, hogy mi a helyzet?

Remélem minden rendben lesz... :)

2011. nov. 20. 18:20

Sziasztok!

Új időpontot kaptam,1 héttel későbbre.

2011. nov. 18. 09:11

Mindenképp írj, hogy mi lett!!!!

:)

17. skylien (válaszként erre: 16. - 9b6afbd6b9)
2011. nov. 18. 08:17
Sajnos nem tudsz mit csinálni ilyen helyezetekben, hiszen pont azért mész ezekre a vizsgálatokra, mert rendszertelen a menzeszed. Ha rendszeres lenne, tudnád, hogy akkor jön meg, és nem lenne problémád! Remélem sikerül elintézni egy héttel későbbi időpontot, mert ezt a nőgyógyász is megértheti! :) Fel a fejjel! :))
2011. nov. 15. 14:33
Csak le ne toljanak hogy úgy mentem oda,hogy meg se tudnak vizsgálni.:S Holnap reggel még próbálom hívni őket.
2011. nov. 15. 13:53
Tyű, ehhez nem értek. Szerintem próbálkozzál még telefonon beszélni velük (gondolom rendelési időben csak elérhetőek lesznek), ha más nem adjanak tanácsot hova menjél. Vagy egyszerűen csak menj el, ahogy írtad. :)
14. 9b6afbd6b9 (válaszként erre: 13. - Böbusz)
2011. nov. 15. 13:44

Szia!Köszönöm a gyors választ.:)

Az Én beutalóm a Nőgyógyászati Endokrinológiára szól,hormonszint eltérés,méhfejlődési rendellenesség,rendszertelen vérzés miatt.A kérdés meg azért volt,hogy hogyan zajlik a vizsgálat,mert miért isne,pont most jött meg a mestruációm és csütörtökön várnak.:S Próbáltam őket újra hívni hogy ilyenkor mi van,de nem veszik fel a telefont..az időpontot is 2 hét alatt sikerült kérnem.És ha nem muszáj nem hagynám ki a vizsgálatot,mert elég rosszul vagyok újabban.

13. Böbusz (válaszként erre: 12. - 9b6afbd6b9)
2011. nov. 15. 13:33

Szia! Én úgy tudom... ott kapsz beutalókat, onnan küldenek tovább ahova kell. Nőgyőgyászat, ultrahang, akárhova.

Szerintem ott egy szakember átnézi a papírjaid, beszélget veled, tanácsokat ad, vizsgálatokra küld, aztán majd találkoztok ismét... és így tovább.

2011. nov. 15. 13:30

Sziasztok!

Megtudja valaki mondani a nőgyógyászati endokrinológiai vizsgálat lényegében olyan mint egy nőgyógy. vizsgálat?

2011. okt. 14. 23:45
Ja és a szelén nagyon jó a pajzsmirigyre, azt gyógyszertárban tudsz venni, nyugodtan szedheted.
2011. okt. 14. 19:44
Hát az lesz. Hétfőn elérem valahogy... ott állok majd az ajtó előtt rendületlenü a rendelés végéig. :DD Na jó, azért meg is szólalok! :)))
2011. okt. 13. 18:54
Vagy érd el az endos dokit, vagy nyugalom van és házi orvos is tud neked TSH-ra beutalót adni, nekem is mindig ő adja.
2011. okt. 13. 16:16
Ne új vérvételre menj, hanem az endokrinológust érd el és egyeztess vele...
2011. okt. 13. 16:14
Módosítani lehet időpontot. Szakemberek, ne aggódj!
2011. okt. 13. 16:13

Uh.

Akkor menj vissza oda, ahol kérted az időpontot és KÖVETELJ egy korábbit! Vagy akkor, ott vizsgáljanak meg, vagy adjanak egy korábbit!

Mindenképp lépj!

Én úgy tudom, ha rossz, akkor adnak korábbra.

Csak attól tudsz egyeztetni, aki adta a 3 hónappal későbbit.

2011. okt. 13. 16:10

Autoimmun pajzsmirigy alulműködés.

Amúgy amikor kértem (tegnap rögtön a vérvétel után) az időpontot, még nem volt meg az eredmény, csak ma délben mentem érte,és akkor ért a sokk. 5-szöröse a határértéknek a TSH-m.

És korábban jobb volt. És az a gond, hogy nincs másik beutalóm vérvételre. Aki meg adná (endokrinológus) ahhoz meg decemberre van időpontom, és pont az eredményeimet kellene hozzá vinnem. Szóval ez a problémám...

2011. okt. 13. 16:01

Ez amúgy micsoda? Hashimoto Thyreoditis.

Gondolom semmi jót nem takar... :S

2011. okt. 13. 15:53

www.ejk.hu, ha más nem csörögj oda.

NE AGGÓDJ!!!! Tudják a dolgukat!!! :)

2011. okt. 13. 15:51

Szia!

Úgy tudom, amikor időpontot adnak, akkor eleve feljegyzik az eredményeid (én a Kenézyben voltam, ott tapasztaltam). HA rosszak nagyon, akkor előrébb hoznak, DE HA NEM, akkor kapod a 3 hónappal későbbi időpontot. :) Ki mondta, hogy rosszak az eredményeid? Amúgy, ez a véreredmény csak egy a sokból. 3 hónappal később újabbra küldenek, legalább össze tudják hasonlítani, hogy javult-e az állapotod...

:)

2011. okt. 13. 15:31

Sziasztok!

Én az autoimmunk Hashimoto-Thyreoiditisemmel dr. Sztojka Ilonához járok. Csak most sajnos 3 hónappal későbbre kaptam időpontot. Tegnap csináltattam a vérvételt, és utána mentem bejelentkezni a doktornőhöz, de fogalmam sem volt, hogy ekkora a várólista. :(

Szerintetek mehetek oda időpont nélkül csak beutalóval? Mert különben dobhatom ki a vérvételi leletemet a kukába, mert az már nem jó 3 hónap múlva... Ráadásul az értékeim olyan rosszak, hogy aggódok! Sőt, a rendelési idő nincs a neten rajta... Mit tegyek? Menjek oda soron kívül?

És ha nem fogad ki ad újabb beutalót vérvételre???? Eddig ő adta! :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook