Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ötfűszer és arab hétfűszerkeverék fórum

Ötfűszer és arab hétfűszerkeverék (beszélgetős fórum)


8. 7161d4c2ec (válaszként erre: 4. - Mokuskas)
2008. nov. 10. 19:21
Jártam ebben a boltban, és teljesen beájultam mennyi mindent kapni!Jól be is vásároltam!:)
7. abe24d45e1 (válaszként erre: 5. - Mokuskas)
2008. okt. 13. 20:32

Szia.

Igazabol milyen arab receptek erdekelnenek?

Van egy web oldal de most nem tudom menyire jon be neked ,hisz a receptek roman nyelven vannak rajta.

www.dubai.MyForum.ro

Ha valamiben esetleg segithetek akkor irjal itt lakom szaudban.

2008. szept. 28. 12:09

Annyit próbálj ki, hogy csak azt írod be hétfűszer.Úgy van egy pár találat!:)


Majd megnézem, időnként járok arra, és nagyon szeretnék már kínait főzni!Csak az a baj erre nem nagyon találni meg ezeket a különleges hozzávalókat.De nagyon tetszik a kínai ízvilág!

2008. szept. 28. 11:53
Az arab hétfűszerkeverékre is van tipped?! Ugyanis beírtam már így a googleba, de nem igazán akadtam receptre:(
2008. szept. 28. 11:52
Én anno Bp.-en a Vámház körúti nagy csarnok -1 szintjén - itt van egy Match is - vettem. Ha a körút felől nézed akkor a Match bal oldalán. Rengeteg egzotikus fűszert és egyéb hozzávalót árunak kisebb kiszerelésben is:)
2008. szept. 27. 22:23
bár lehet jobban könnyebb lesz válogatnod, ha azt írod be:ötfűszer keverék.
2. 7161d4c2ec (válaszként erre: 1. - Mokuskas)
2008. szept. 27. 22:16

Pedig van egy pár!Nekem pont az ellenkezője a problémám.Nem tudok hol ötfűszer keveréket venni!Hol vetted?


Én a google-be írtam be:kínai receptek, és kidob egy pár oldalt, ahol elég jókat ír.

2008. szept. 27. 18:52
Korábban lelkesedéssel vettem ötfűszer keveréket és arab hétfűszerkeveréket mivel nagyon egzotikusnak hangzott, de receptet nem igen találtam eddig a neten:( Kérlek benneteket segítsetek ki néhánnyal:) Előre is köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook