Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Öt év után vitték haza a kis csavargót, te tudsz hasónló esetet? fórum

Öt év után vitték haza a kis csavargót, te tudsz hasónló esetet? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 11. 22:34

Nyáron a szomszédomék hoztak egy kiskutyát... valami labradorfélét.. Lehet fajtiszta volt, de nem is ez a lényeg. Egy játékos, értelmes, szeretetéhes kutyus volt. Sokszor odajött a kerítéshez mikor látta,hogy kint vagyunk, hogy simogassuk meg. Nagyon aranyos és szeretnivaló volt. :)

Egy pár hete a szomszédaim elköltöztek...Aztán egy két napra rá azt vettük észre, hogy a kutya ott kóborol az utcán. Egyszerűen csak kitették. Magára hagyták. Először azt gondoltam, hátha csak a költözködés során kiszökött a nyitott kapun és majd jönnek érte, de vagy egy hétig itt kóborolt az utcában. Nem értem hogy lehetnek emberek ilyen felelőtlenek. Hisz ez a kutya még kölyök. Nincs még több 8 hónaposnál. És nem is költöztek messzire, mert úgy tudom a városban maradtak. Tehát még akár gyalog, pórázon is átsétálhattak volna a kutyával... volna... de nem ezt tették. Egyszerűbb volt kitenni az utcára.

Adtunk neki többször is enni, legszívesebben befogadtam volna, de már így is 3 kutyánk van. Sok lett volna a 4. :(

Aztán valamikor karácsony után láttam, hogy a harmadik szomszéd kislánya valami fehér kutyával játszik... És igen, ők befogadták. :) Olyan jó volt látni, ahogy a kutyus szaladgál az udvarban és csóválja a farkát. :) És jó, hogy vannak még ilyen emberek...

2009. jan. 11. 20:34

Pár éve egyik reggel mentem dolgozni, és valószínű a macskuszunk utánam szökött...

3 héttel később, egyik este épp sétáltunk hazafelé párommal a munkahelyemről...és megtaláltuk a cicát az arborétum felől jött...igen megcsappant, valószínű ott csavargott...De meglett!ÉS megismert minket!

Sajna nincs már meg..

5. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2009. jan. 11. 20:31
Csak sajnos 5 évet elvesztettek, amit együtt tölthettek volna :( De a lényeg, h a vége happy end lett.
4. 89b99f816e (válaszként erre: 3. - Fbab8271ce)
2009. jan. 11. 20:30
Nekem is beagle-m van, a világ legszeretőbb ksikutyája. Én belehalnék, ha elveszne..:(
2009. jan. 11. 20:27

Mit csinálhatott 5 évig a kutyus?

Senkinek nem jutott előbb eszébe megnézni, van-e chipje?:S

2008. júl. 16. 12:29
Szép lett a történet vége:)
2008. júl. 16. 11:29

Öt év után megkerült egy elveszett beagle


Az elkódorgott ebet 1370 kilométerrel odébb, Georgia államban találták meg. A New York Postnak a georgiai Hinseville állatmenhelyének illetékese, Randy Durrence mondta el, hogy a kutyát valaki július 5-én tette le az intézmény előtt. Az állat bőrébe ültetett mikrochip segítségével sikerült kideríteni, hogy Jorge és Cristina Villacis, a korábbi tulajdonos házaspár hol él. Natalie, a kislányuk ötéves volt, amikor az ebnek nyoma veszett, és magán kívül volt a boldogságtól, amikor most előkerült. "Hisztérikusan sírtam, akárcsak akkor, amikor elveszett - mondta el a ma már kétszer olyan idős kislány. - Olyan volt, mintha álmodnék." Az állatmenhely gyakran vitt vissza gazdáikhoz elveszett kutyákat, "de ennyi év után még sohasem fordult elő ilyesmi" - mondta Durrence.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook