Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ösztrogénnel kapcsolatos kérdések fórum

Ösztrogénnel kapcsolatos kérdések (beszélgetős fórum)


2015. okt. 13. 00:49
Nem értek hozzá túlzottan, de a bio-ösztrogéneket keresd. Asszema a xeno ösztrogének károsak, illetve a mesterséges ösztrogének is. Fogamzásgátlót emiatt ne szedj és lehetőleg semmi egyébért se. Nézz utána a dolgoknak.
6. d85d776a42 (válaszként erre: 1. - A227a2a9c8)
2015. okt. 1. 19:37
Ne az ösztrogéntöl várd hogy meghízz. Én is nagyon vékony vagyok (171 cm, 52 kg), magas ösztrogénszinttel. Én azzal küzdök hogy valahogy csökkentsem, mert rengeteg egészségügyi (nőgyógyászati) problémám van emiatt...
2015. okt. 1. 19:17

Szia!

Én úgy tudom,hogy a méhpempő is nagyon jó ilyen dologra is.Neten olvass utána. A béres csepptől nekem minden családtagom hízott,meg ha jól emlékszem étvágytalanságra ez is jó.


Amúgy az miatt nem hízol,mert alacsony az ösztrogén szinted?


Sok minden okozhat fogyást: pajzsmirigy,inzulin.. ha ezeknek nem megfelelő a szintje (és elég egy kis eltérés)ez is okozhatja,hogy nem bírsz hízni.

4. kicsithamis (válaszként erre: 1. - A227a2a9c8)
2015. okt. 1. 19:10

Kedves Keiko,

ne az ösztrogéntől várj hízást, ne kísérletezz vele. A nők 90%-a kínlódik a magas ösztrogén szintje miatt, különböző betegségekkel küzdenek. Mióma, ciszta, vérzészavar, mensi előtti mellfeszülés stb. Változtass az étrendeden, de ne az ösztrogénszint növelésének irányába indulj. Kérj szakmai segítséget.

Szép estét.

3. ancsika688 (válaszként erre: 1. - A227a2a9c8)
2015. okt. 1. 18:18
Szója,lenmag.
2. aac131dc75 (válaszként erre: 1. - A227a2a9c8)
2015. okt. 1. 18:04
Kajában nem találod meg az fix! :)
2015. okt. 1. 18:02

Sziasztok.

Ha hülyeség, amit írok, akkor elnézést.

Úgy hallottam, hogy pl. a fogamzásgátlóban lévő ösztrogéntől lehet hízni. Az enyimben nincs de szeretnék felszedni pár kg-ot. Ha nagy nehezen sikerül, akkor elkapok valami vírust és lemegy az a pár kg.

Az ösztrogént meg lehet találni valamilyen ételben, vitaminban, akárhol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook