Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ösztrogén túlsúllyal teherbeesni fórum

Ösztrogén túlsúllyal teherbeesni (beszélgetős fórum)


2013. okt. 19. 11:35
érdekes, amit írsz, lehet benne valami. nekem reggelre jött meg rendesen, így 7főn megyek vérvételre. kiváncsi leszek,hogy milyen eredméyem lesz. mondjuk a 21. napi vérvétel fontosabb, mint most ez. mert ugye ciklus első felében az ösztrogén termelődik, utána meg a progi. peteérést érzem, szóval avval nincs gond, hanem h utánna megtapadjon a baba ahhoz kéne h legye4n elég progi a szervezetemben. megvettem a krémet. ha meglesz az eredményem elkezdem kenni magam, meg remélem gyógyszert is kapok rá. de még nem kiabálok el semmitse, de másra nem tudok gondolni, hogy mi lehet a baj. nem akarsz elmenni egyszer egy ilyen vérképre? érdemes ám szerintem, tisztábban látsz mindent. ha esetleg akarsz beszélgetni írj privit nyugodtan.
12. Emma27 (válaszként erre: 11. - K_t_anett)
2013. okt. 17. 18:20
Nem igazán, egyelőre én még nem voltam semmilyen vizsgálaton csak próbálok utána járni pár dolognak. Azért gondolkodtam el ezen a prog hiány dolgon, amikor kifigyeltem, hogy Nálam sokszor viszonylag rövid az ovu utáni időszak. Legutóbb is 28 napos volt a ciklusom és a peteérés a 18. nap körül volt, ami szerintem azt jelenti, hogy a prog nem dolgozik valami jól...
2013. okt. 17. 17:35

hali csajok, hát tsh-m rosszabb lett mint multkor. 5.6 lett :(

mo9st várom h megjöjjön a menzesz és ciklus 3. és 21. napján megyek vérvételre, ilyen hormonosra, hogy kiderüljön mitől ennyi, me uh nem mutatott semmit se anti tpo, szal a progival lesz valami baj.

amugy tünetek, fáradéknyság, hideg érzet, hideg végtagok, hízás, ingerlékenység, stressz :S

meg még van pár bizti. mst rendeltem, woman's krémet, és ha beigazolódika bajom, akkor használni fogom! és minél hamarabb babás lehetek :) bárcsak :)

amúgy ez hormontanácsadós csaj mondta h ez lehet a baj, ha minden más eredményem jó. remélem kapok rá valami gyógyszert is ha ez a baj. csak derüljön ki.

Emma, ismerős vagy eebben?

10. 966b1a0fb4 (válaszként erre: 8. - K_t_anett)
2013. okt. 17. 17:09

Szia Anett!


Remélem kedvező lett a vérvétel eredménye! :-)

9. Emma27 (válaszként erre: 1. - K_t_anett)
2013. okt. 16. 18:48
egyébként miből gondolod, hogy ez lenne a baj? csak kíváncsi vagyok, milyen tünetei vannak ennek Nálad.
8. k_t_anett (válaszként erre: 7. - 966b1a0fb4)
2013. okt. 13. 10:40
jaj, de jó :) már 1.5 hónapja szedem, csüt-ön voltam vérvételen,kiváncsi vagyok az eredményre h befolyásolja e :) drukkoljatok holnap megtudom
2013. okt. 12. 16:46
A barátcserjét szokták ajánlani a természetgyógyászok.
2013. okt. 12. 14:18
Köszönöm a segítséged :) a héten elmegyek dokihoz, meglátjuk mit mond.Remélem tud segíteni, ha tényleg ez a bajom.
5. Krisz42 (válaszként erre: 3. - K_t_anett)
2013. okt. 12. 14:06
Helyesbítek:a 2vèrvéel akkor van,mikor terhesség miatt-ill.h nem esel teherbe,amiatt-vizsgálnak.Ilyenkor-eløször csak egy van,de lehet,h neked a máik lesz,nem tudom mi a konkré panaszod,előzmény.
4. Krisz42 (válaszként erre: 3. - K_t_anett)
2013. okt. 12. 14:04
Igen,kèrheted,de ha még nem ott tartasz,h kb.2éve nem esel teherbe,akkor simân hormonokat egyszeri vérvételből.Én is közóltem a nödokival,h midegyik mást mondott vizsgálat nélkül és szeretném,ha elküldene hormonvizsgálatra.Nekem más tüneteim voltak,de egyik azt mondta változókor,másik,h sok a ffihormon,aztán kiderült,h még a pajzsmirigyem is rendben.Te is mondhatná,h voltál magánnál és nem vizsgált meg,csak úgy mondta.Persze most ne magánhoz menj,mert z csak fizetősre küld el.
2013. okt. 12. 12:53
3. illetve 21. napi vérvételből csinálták? és én azt kérhetem sztk alapon is h megnézzék?
2. Krisz42 (válaszként erre: 1. - K_t_anett)
2013. okt. 12. 12:50
Ez csak akkor biztos,ha csinâlnak hormonvizsgálatot,nekem 3féle nődoki 3félé mondott-nem teherbeesés miatt-,de a hormonvizsgálat kimutatta,h semmi baj a hormonjaimmal.De sok gyògynövény van,ami jó.De konkrétan is tudni kellene mi bajod.
2013. okt. 12. 12:46

sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen természetes gyógymód van az ösztrogén túlsúlyra? hétfőn elmegyek nődokihoz, de több mint valószínű hogy ez a bajom, ami miatt nem jöhet a baba????

Valaki hasonló cipőben????

Mit szedjek rá? vagy csak a doki írhat fel gyógyszert??? valaki meséljen errőlnekem léccike.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook