Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Osztrák bölcsőde, előkészítő? fórum

Osztrák bölcsőde, előkészítő? (beszélgetős fórum)


3. panna9191 (válaszként erre: 2. - Trapiti)
2016. szept. 7. 20:25
Sajnos ilyen programok csak másik városban vannak es olyan horror áron pl van baba úszás hogy azért nem mentünk. Ringatórol nem tudok játszóház van oda szoktunk menni. Köszönöm a válaszodat
2. trapiti (válaszként erre: 1. - Panna9191)
2016. szept. 6. 10:40

Hát szerintem erre a kérdésre itt nem sok választ fogsz kapni. Általánosságban szerintem a bölcsi előtt nagyon jók az olyan foglalkozások, ahol együtt tudtok lenni, de sok gyerek van. Zenebölcsi, baba-mama torna, babaúszás, baba-mama klub... Mi sok helyre jártunk, de a bölcsi előtt nem hagytam ott sehol, pl. a zenebölcsi úgy működött, hogy az anyukák is bent voltak a gyerekekkel, a gyerekek meg jöttek-mentek, mindenki annyira távolodott el az anyukájától, amennyire szeretett volna.

Ilyesmi biztosan van nálatok is, de szerintem ennek a lakóhelyeden tudsz utánanézni.


2.5 évesen egyébként szerintem már nem nagyon korai a bölcsi. Szerintem azzal nem vagy beljebb, ha az együtt töltött idő helyet előkészítésképpen napközibe adod, persze attól függ, milyen feladataid vannak mellette, vagy hogy mennyire kell majd gyorsan beszoknia 2.5 éves korában...

2016. szept. 5. 21:10
Sziasztok! Kislányomat csak 2,5 évesen szeretnénk bölcsődébe adni de most beszéltünk róla hogy előtte valami előkészítő vagy napközi esetleg ehhez hasonló hogy egy-két oras elfoglaltság hogy a társaságot szokja de meg nem szeretnek ,egész napra' beadni. Idekint van ilyesmire lehetőség? Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook