Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ösztradiol tartalmú hajszeszről mik a tapasztalatok? fórum

Ösztradiol tartalmú hajszeszről mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2020. máj. 26. 19:11
Erős hajhullasra írták fel az Alpicort plus -t. Nagyon sok hajam Kihullot, végre sikerült eljutnom bőrgyógyászhoz.Előtte Detergens samponnal kezdtem el mosni, és almaecetes öblitèst alkalmaztam, csökkent a hajhullásom, viszont fáj a fejbőröm kicsi pattanás dudorok vannak rajta.A Bőrgyógyász konkrètan nem nézte át a fejbőröm. Tartok ettől az ösztradiol tartalmú hajszeszről,mire szamitsak.Előfordulhat-e szőrösödès nem kívánt helyeken. illetve ha elkezdem a kúrát és amint vége a kezelèsnek elkezd újra hullani.Olvastam róla valakinèl ez volt.Ismeri valaki ezt a hajszeszt? Szárítja a hajat vagy zsirosit? Bevált valakinél? A labor eredményem és a pajzs mirigy vizsgálati eredmények jók voltak.Gócvizsgálat ezután lessz.De ha kiderülne semmi köze a női hormonokhoz a hajhullásomnak akkor is ezt kelk alkalmazni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook