Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Osztálytalálkozót fontos a tanárokkal együtt rendezni? fórum

Osztálytalálkozót fontos a tanárokkal együtt rendezni? (tudásbázis kérdés)


11. pteri (válaszként erre: 10. - C6beeeb07a)
2012. jan. 23. 15:15
Nálunk volt olyan, hogy a szervező nem hívta meg az osztályfőnököt, mert ő utálta. A következőre az összes osztálytársat sem hívta meg, csak a kedvenceit. Nekem ez nem tetszett!Ha a szervezőtársaiddal nem tudsz megegyezni, kit hívjatok meg, jobb, ha most kiszállsz, szervezzék nélküled. Az ofőt tényleg illik!
10. c6beeeb07a (válaszként erre: 5. - B.Marcell)
2012. jan. 23. 13:13

Én is ezt mondtam,hogy meg kellene hívni,de akikkel szervezem azok meg azt monják,hogy ne...

Teljesen tanácstalan vagyok....:(


Köszönöm a válaszokat,remélem még írtok!

2012. jan. 23. 13:01
nálunk nem volt tanár, az ofőt meghivtuk,de nem ért rá..aazért megtartottuk..amugy sztem az ofőt szokták meghivni.
2012. jan. 23. 12:57
szerintem tanarokat is lehet hivni,miert ne,mi is hivtunk mindenkit akik tanitottak bennunket,elvegre Oket is erdekli mi lett az emberbol felnott korara,es kinek hogy alakulta kis elete:)
2012. jan. 23. 12:56
Mi nekünk már 2* volt, csak az osztály volt, senki nem vitt senkit és csak oszit hívtuk meg.
2012. jan. 23. 12:56
Ne nevezzétek osztálytalálkozónak, hanem egy szimpla összeröffenésnek. :) A hivatalos oszt.talira illik az ofőt meghívni. Bár, ha utáltátok...
2012. jan. 23. 12:55
Szerintem,ugy illik bizony,h az Osztalyfonok(ok) is jelen vannak e szep Megemlekezesen,ugy mondd!!Ha en o.fonok lennek,es tudomast szereznek arrol,h engem ebbol a rendezvenybol kihagytak,joggal erezhetnem sertve magam!!!Bunkosag,szerintem kihagyni ebbol az Osztalyfonokot,elvegre az O keze alatt cseperedetek fol,es O is,ahogy az osztalytrarsak,ugy kozetek tartozott!!En nem voltam valami huuu de joban az O,fonokommel,de igy lassan 15 ev utan nem lenne pofam kihagyni a meghivasbol,mert mint embert meg mai napig tisztelem!:)
4. homern (válaszként erre: 3. - C6beeeb07a)
2012. jan. 23. 12:55
Osztályfőnököt szokták meghívni.
2012. jan. 23. 12:51

Osztálytalálkozót szervezünk,de csak az osztályt, úgy lehet/illik?Mi a véleményetek?Nálatok hogyan zajlott?


Köszönöm!

2012. jan. 23. 12:49
Hát.. az ofőt azért illik meghívni.
2012. jan. 23. 12:49
Osztálytalálkozót fontos a tanárokkal együtt rendezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook