Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Osztálykiránduláson szerintetek normális, nyolcadikban? fórum

Osztálykiránduláson szerintetek normális, nyolcadikban? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 21. 17:32

Mi is 8.-ban 2napos kiránduláson voltunk!

Nagy élmény volt jól éreztük magunkat!

Ofő(nő)meg szülők voltak velünk,hozzáteszem az apukám is köztük volt!!!

A fiúk és lányok külön folyosón voltak de hál istennek sokáig fent lehettünk, és hát átjártunk a fiúkhoz nem piálni,nem cigizni és nem sexelni!!!!

Csak beszélgetni, jót mulatni,játszani!!!

A szülők meg az ofő azok is elvoltak borozgattak,de mértékkel!!!!

Majd egy idő után volt a takarodó mindenki a helyére ment igaz voltak olyanok akik még futkostak...mi a csajokkal bevonultunk a szobába beszélgettünk,hallgatóztunk!!!

Jah és nagy könyörgésként vehettünk bacardi breezert(kevés alkohol tartalmú)!!!Ezt nem úgy kell elképzelni hogy táskába elvihettük,csak amikor kirándultunk ott vehettünk és megihattuk!!!

Mindenkinek ilyen kirándulást kívánok mint amilyet én átéltem!!!

35. 25a27430dd (válaszként erre: 34. - Anyuci91)
2010. szept. 20. 18:13

Hát igen. Szerintem amúgy nem egy örömünnep a tanárnak az osztálykirándulás, biztos, hogy ezerszer fárasztóbb, mintha a suliban tanítana:(

Maguktól eltelt kölyköket nehéz is lehet amúgy is fegyelmezni. Itt a szülők is olyanok ám, sok sznob, mind ki van nyúlva a gyerekétől. Nem mindig jó az elit suli (bár a lányom a tudása alapján jutott be, mi nem vagyunk ilyen "elitek").

2010. szept. 20. 17:32

Van ennek előnye az, hogy hasznos megismerni hazánkat, környezetünket, de az aggódó szülők is vannak, akik féltik csemetéjüket. Jusson eszünkbe a két halál eset elmentek Amerikába és ketten meghaltak balesetben. Sajnos sok pénz kiadással jár és sajnos nem mindenki engedheti meg ezt a luxust, hogy ilyenre befizessen. A baj bárhol megtörténhet. Elnézést nem akartam senkit megijeszteni, de ez is eszembe jutott mennyi veszély leselkedik ránk. A tanterv meg előírja

ezt és a tanároknak eleget kell tenni. Üdv.Ágnes

2010. szept. 20. 17:11

Na jó...szerintem normális...emberek vagyunk


[link]

2010. szept. 20. 13:10
Én nem hiszem, hogy tanári felügyelettel mindent ki lehet védeni, de talán ez az ofő tényleg túl laza.
31. 88bea36763 (válaszként erre: 28. - D5776d0627)
2010. szept. 20. 13:07
Anyám is tanít. Én úgy hívon az osztályát: a kis gengszetek :)
30. d5776d0627 (válaszként erre: 29. - Anka71)
2010. szept. 20. 13:05
Az a vicc, hogy nem viccelek...
29. Anka71 (válaszként erre: 28. - D5776d0627)
2010. szept. 20. 12:57
Szerintem a topic indítója értelmes véleményeket vár. Úgy látom, nem díjazzák itt a humorodat, kár a strapáért.
28. d5776d0627 (válaszként erre: 23. - 25a27430dd)
2010. szept. 20. 12:45
Ez így van...egy pedagyógyus nem bír el 32 mindenre elszánt narkós gengszterrel...hova tart a világ
27. spinneli (válaszként erre: 23. - 25a27430dd)
2010. szept. 20. 12:43
ez azért nagyon erős tűúlzás, pláne, hogy mint mondtad a lányod elég értelmes.
26. d5776d0627 (válaszként erre: 25. - D5776d0627)
2010. szept. 20. 12:16

"

Nézd ez az én harcom,

És csak nekem ég az arcom.

A remény bennem,

Csak addig él,

Ameddig én életben tartom.

Még bírja a testem,

Nem kell pánikba esnem.

Vannak még csodák,

Csak mondd,

Hogy merre keressem."


...és ez lesz a kötelező vers...

2010. szept. 20. 12:15

El is határoztam...első adandó alkalommal ezzel fogom fertőzni a kölköket...


[link]


...és viszem őket kirándulni...

2010. szept. 20. 12:01

uhhhh...ha én most leírnám mitől is féltem a gyereket...pffff



[link]

2010. szept. 20. 11:53

Én is arra gondolok, hogy baleset érheti őket egy ilyen görbe éjszakán. Azt is, aki nem piál, nem vízipipázik, annak a szobájába is bemehetnek, nekem rémálmom, hogy megfojtva találják a lányomat reggel:(((( Csak mert valakik jól piáltak, jól szórakoztak, és találtak valamelyik szobában egy lányt. Bocs, tudom, hogy hülye vagyok:(((

Azt is tudom, hogy ofő 32 gyerekre nem is figyelhetne oda. Akkor én már valószínű el sem fogom engedni a lányomat.

2010. szept. 20. 11:52

Ezeket a sorokat olyan jó olvasni...télleg


[link]

21. 25a27430dd (válaszként erre: 16. - 3232b7bb0b)
2010. szept. 20. 11:49

Nagyon jól kifejtetted, valóban így van.

Amúgy lányoméké is egy nyolcosztályos elitgimi, 4,5-nél rosszabb tanuló nincs. De valahogy ezek a gyerekek még mintha jobban ki is lennének nyúlva maguktól, többet megengednek maguknak.

Lányom meg pont olyan, hogy: kis tudóska, komoly, szolíd. Azért naiv, az emberi butaságot nagyon nagyvonalúan tudja kezelni, vág az esze. Kb. 4 ilyen lány, és tán 4 ilyen fiú van a 32 gyerekből. De már ott tartok sokszor, hogy bár lenne vagány és nagypofájú ő is, akkor talán nem félteném annyira.

2010. szept. 20. 11:46
Jajj, Istenem ,volt egyszer egy videó, amin ezt a tanári nemtörődömséget mutatták be gyakorlatilag. Suli előtt fiúk lányok közösen össze-vissza rúgdostak egy kislányt. De ahol épp érték és nem kímélték! Elsírtam magam, hogy ilyenek egyáltalán megtörténnek...és utána jót nevettek rajta, mikor már moccanni sem bírt! :(
2010. szept. 20. 11:44

Sőt...fulladjanak meg a tanárok is...a kutya mindenét


[link]

2010. szept. 20. 11:43
fogja=fogva :) bocs
2010. szept. 20. 11:42

A mocskos rohadt kölkök...pfff


[link]

2010. szept. 20. 11:40

Nagyon durva, ami mostanában zajlik a fiatalok körében. Bár nem vagyok én sem egy öregasszony (25 éves), de már most nagyon szembetűnő, mennyire más a mostani tini korosztály! Koravének és bunkók (tisztelet a kivételnek), de amit én tapasztalok nálunk az ez! Esküszöm nagyon rosszul érzem magam néha az utcán, nekem kell félreállnom, megjegyzéseket tesznek mindenkire,de nagyon durván és fennhangon...én a helyükbe elsüllyednék! Mi is nagyon keményen voltunk még fogja gimiben, de általánosban is (igaz én 8 osztályos gimibe jártam). MOst meg mi van? Tanárverés, gyilkolászás, ha úgy tartja kedve a gyereknek elkezdi fojtogatni a tanárát csakmert az szerinte rossz hangnemet ütött meg felé! És akkor védjük a gyerekek lelki fejlődését. Védjük! Csak ne így!

Régen ha a tanár rászólt a gyerekre meg sem merte mondani otthon, mert még a szüleitől is kapott, most meg bemegy anyuci és megveri a tanárt! Vicc!


Amúgy emlékszem amikor én voltam ilyen idős, nálunk is ment a vagány vagyok és majd ettől leszek nagylány dolog. Bár én nem voltam a "kemény magban", mégis így szoktam rá a cigire... azóta hál Istennek leszoktam, de ki tudja meddig, mert aki egyszer elkezdni és sikerül abbahagynia, nagy önuralma kell legyen, hogy ne szívja többet!

Szóval szerintem jobban oda kellene figyelni a tanárnak rájuk! Szerintem ez felelőtlenség (ja és anyum és apum is tanítók!!!!!), pláne, hogy valóban most kezdenek majd rendesen érdeklődni az ellenkező nem iránt!

A tanító vagy tanár gyakorlatilag a szülő nap közben, hiszen rá van bízva a gyermek, felelősséggel tartozik irántuk. És ha baleset történik? Mivel fog védekezni? Hogy aludt???


Hát asszem ennyi, bocsi a hosszú szövegelésért! :S

2010. szept. 20. 11:40
Éljenek a tanárok!!!
14. Anka71 (válaszként erre: 13. - Mira0512)
2010. szept. 20. 11:39

Nem semmi ez sem:

Barátnőm lánya 16 éves szakközepes, három napos kirándulásra mentek. Az ofő mondta, hogy nyugodtan lehet vinni piát, csak tudják, hogy mennyi az elég.

Szerintetek tudták???!!:(((

Ja, és ez az ofő egy csaj, és 13 éves lánya van.

2010. szept. 20. 11:37
Hmmm. Nekünk nyolcadikban az osztályfőnök vette a piát...Sulibuliban "rúgtam" be először, az ő általa adott pezsgőtől. Akkor jó bulinak tűnt, no de visszagondolva... Katasztrófa! :S Nem is dolgozik már tanárként...
2010. szept. 20. 11:34

Én is attól félek, hogy ezek a fiúk is biztos, hogy most kezdtek piálni. Nem ismerik még a saját testüket, nem tudják, hogy mennyi az elég. És főleg, hogy mit hoz ki a pia belőlük. Van, akiből röhögést, van, aki kifekszik, van, akiből agressziót.

Pl. ugyanebben az elitgimiben egyik évben osztálykiránduláson egy srác (15 éves volt) szétverte a szálláshelyen a berendezést. Csókos apuka nehezen tudta csak elsimítani a fiacskája ügyét. Ők is egy gyenge kezű osztályfőnöknővel voltak akkoriban.

Pl. ha egy ilyen vadállatra piáltnak a keze közé bekerül egy lány, akaratán kívül is.

2010. szept. 20. 11:34

Ez az én koromban is így volt. Bár a szálláshelyről nem mehettünk ki, de ott nem ellenőrizte senki mit csinálunk.


Persze abban az időben még nem volt vizipipa és hasonló ,,ínyencség". Max cigaretta, és a lányoktól külön volt a szálláshelye a fiúknak.

2010. szept. 20. 11:32
Mármint a lányom itthon volt megfázva, nem kirándult, úgy értem, és a barátnők mesélték, hogy milyen tivornyát csapott a kemény mag.
2010. szept. 20. 11:30

Annyit tudok, hogy a fiúk piáltak meg vizipipáztak, és hát a lányok közül a "kemény mag", a laza vagány csajok velük tartottak.

Az én lányom meg volt fázva, 3 barátnője tényleg a szolidak társasága, a szobájukban voltak, dumcsiztak, röhögtek a kiszűrődő hangokon, ők mesélték, mert itt voltak kirándulás után.

Én akkor is félek.

8. Bichi (válaszként erre: 1. - 25a27430dd)
2010. szept. 20. 11:28
Tök mindegy, mit mond az osztályfőnök, attól még úyis azt csinálnak, amit akarnak...
2010. szept. 20. 11:27
Amikor táboroztattam, pont ennél a korosztálynál figyeltünk éjszaka a legjobban. Nem szerettünk volna több gyereket hazavinni, mint amennyivel elmentünk. Sajnos itt már benne van a pakliban:-((((
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook